85
gamepad kerestetik, ahogy hol kapok olcsón dual analog stickes gamepadot?
  • perempe
    #85
    NBA 2k9-hez vennék dual-analog gamepadet. Mitől lesz a gamepad dual-analog? (Ez a PC verzió követelménye.) A plusz 2 kis bottól? A régebbi gamepadokon csak bal kézzel irányítható irányzék, valamint 4 gomb van jobbra.

    Ajánlotok konkrét típust? (Olvastam rázkódás és egyéb effektekről, ezek nekem nem kellenek.)
  • reaper4
    #84
    nincs ha jól tudom.
  • terencehIII
    #83
    hi!
    ha valakit érdekel eladó egy Logitech Cordless Rumblepad™ 2
    akit érdekel írjon egy pm -et
    --->
    http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/287&cl=hu,hu]Logitech
  • gviski
    #82
    Hi!
    Lenne egy kérdésem ami elég lami lesz, de én nem találtam rá választ, lehet hogy a szememet szurta ki, szóval a Logitech Chillstream-be van FFB?
  • JencyJasko
    #81
    Hello!
    Szeretnék venni vagy egy Logitech DUAL ACTION GAMEPADOT vagy Speedlink SL-6555 SBK 360STYLE GAMEPADOT és azt szeretném megtudni, hogy mennek e ezek a játékok rajtuk: Need for Speed Undercover
    GTA IV
    Counter strike Source
    Rainbox Six Vegas 2
    NBA 09
    Köszi
  • MaSzKa
    #80
    LogitechWingManFormula 4500FT
    Attack 1100ft
    CordlessRumblepad2 6100Ft
  • MaSzKa
    #79
    nekem van Logitech Cordless Rumblepad2-m eladó 6100Ft-ért
    ez a legjobb gamepad duplamotoros vezetéknélküli 10hatósugár
    GTR 2-be állat átmenni a kerék vetőkőn
  • csgj
    #78
    lehet venni max 3000 ft-ért egy normális gamepad-ot?
  • Breki33
    #77
    ez a régi Dual ACtion-ra jellemző tipikus hiba.

    Az új modelllekre hálisten nem jellemző.
    GOndolom javították
  • Breki33
    #76
    ezt most magyarul újra
  • PxE
    #75
    Hi razer diamondback magma ala ijen padot erdemes veni??????AZ razer padot vagy valamijen mas markajut????PLS HELP
  • Thanatos
    #74
    nemtom én még akkor is tudtam türtőztetni magam :D
  • Ramore
    #73
    az se rossz :)

    én régen a commodore64 korszakában bizony megrongáltam egypár joystick-ot, nem vagyok rá büszke, dehát nagy volt a hajtás a jó eredmények után, hiszen egy tucat cimbora nyüstölte akkoriban a klasszikus olimpia játékokat és a rekordokért különösen meg kellett cibálni a joyt. aztán irány Bécs, egy újabb joy-ért. huhh, de régen volt már! :)
  • Thanatos
    #72
    az midnig az alkolomtól függ :DDDD
  • Ramore
    #71
    hát akkor min, vagy inkább kin? :)
  • Thanatos
    #70
    azvagyok kivéve amikor nem de nem a számitogép ketyeréin töltöm ki a dühömet :DDD
  • Ramore
    #69
    akkor remélhetőleg egy cirka 5 évig nem lesz gondod, feltéve ha nyugodt idegrendszerű vagy játék közben :)
  • Thanatos
    #68
    nekem is fehér volt de csak msotanra halt meg :)
  • Ramore
    #67
    nekem is az volt az első padom, emlékszem fehér színű volt, bekrepált, véres verejtékkel kicseréltettem, ezután már a fekete verziót kaptam, amelyik már "plug and play" volt.
  • Thanatos
    #66
    aham :) nekem is gravis gamepad pro-m volt asszem :)
  • Ramore
    #65
    pár éve a gravis gamepad pro képe volt berakva az ea sportjátékok beállításainál, manapság a logitech-ét lehet látni
  • Thanatos
    #64
    de játszottam és a régi fapados gravis-om hoz teljesen minimális szintű configolás kellet, kalibrálás meg egyszer amikor bedugtam a gépbe és onnantól nem nagyon kellet újrakalibrálni :)
  • Ramore
    #63
    ha erről nem tudtál, akkor még nem játszhattál pc-n a fifa, nba, nhl játékokkal és nem kalibráltad be a gamepadodat.
  • Thanatos
    #62
    nah emgvettem a apdot és két év a gari nekem is :)
  • Thanatos
    #61
    aham, eddig egy helyen láttam feltüntetve a garit és ott is 2 év volt :)
    előző gamepad-om nekem is gravis volt és te4ljesen meg votlam vele elégedve... :)
    amugy nem is tudtam hogy ea ajánl valamit a gameihoz :)
  • Ramore
    #60
    korábban a gamepadok terén a Gravis volt az etalon számomra, nameg az EA games is azt ajánlotta a játékaihoz, mára a Logitech az ajánlott márka és nem véletlenül.

    én 2 év garit kaptam anno a Logitech gamepadomhoz.
  • Thanatos
    #59
    amugy valszinű holnap megveszem csak azt nem döntöttem még el hol, depo-n láttam 7k-ért ez elég gyanus az átlagos 10-11k-hoz képest, garit menyit kéne rá adniuk egyébként?
  • Thanatos
    #58
    és ki modnta hogy azt válaszotm? eddig kb 10 hsz óta arról van szó hogy valszinű logitech... amugy énis erre tippeltem saiteknél hogy nem tulzottan szeretik alapból a gamek..., az hogy minőségtelen meg legtöbb saitek cuccra nagyon nem igaz (bár igaz belátom gamepadjaikat nem ismerem) , joy-nál pl minőségben fényévvekel verik mostani logitech joy-okat sajnos... :/ ettől függetlenül a pad az logitech elsz valszinű mert azoknál szerencsére még nem gyártott logitech ilyen mérvü minőségromlást :)
  • Ramore
    #57
    ha még mindig nem esett volna le, amennyiben a Sitek-et választod, akkor csere után fogsz nézni

    nem kompatibilis a játékokkal, minőségtelen stb...
  • Thanatos
    #56
    mit keresnék logitechet késöbb? figy én apdot 5 évre akarok venni nem akarok havonta cserélgetni :)
  • Ramore
    #55
    mondom, vegyél Saitek padot és rájössz pár hónappal késöbb, amikor majd keresed a Logitech-et.
  • Thanatos
    #54
    heee? saitek nem feltétlen olcsobb :P amugy logitech joyban tényleg vacak ezért nem tudtam de eddig olyan nagyon sok rosszat nem hallotam róluk gamepad terén :P
  • Ramore
    #53
    mind vacak, vegyél olcsó Saitek-et LOL
  • Thanatos
    #52
    mind iylenb vagy csak egyéni? :D
  • Thanatos
    #51
    hm, ez nagyon jó adalék ligotech padokhoz... :PPP
  • zaki
    #50
    megoldottam aproblémát: kib*sztam a zablakon :P
  • zaki
    #49
    hi. van nekem régóta egy Logitech Dual Action Gamepadom, és az a gondom vele, hogy az 1ik analóg karja félrehúz. szóval nem is nyúlok hozzá, és mozog a kurzor. mitől van ez? alig használtam 1-2 játékhoz, 10 óránál többet nem is játszottam vele...

    szal akkor most mehet a levesbe?
  • Thanatos
    #48
    a wirelessségével , sorry :)
  • Breki33
    #47
    mivel azt nem írtad P
  • Thanatos
    #46
    oks mviel ennél egyedüla wireless tudna többet és az is csak anyival asszem (javitsatok ki ha tévednék) az emg nekem nem tul életbevágo akkor asszem erre fogok beruházni majd ha lesz kis időm bevásárolni :)