60
Scorched3D
  • Dutch Flander
    #60
    Ja, én is januártól vizsgázok egy adagot, csak most az ünnepek alatt van egy kis időm aztán napi fél liter kávé, meg tétel-hegyek. Érthetőbben: Prog. Mat. szak...
  • Cobra.
    #59
    Szerintem inkább tanulnak/dolgoznak, vagy csak nincs mit írni
  • Dutch Flander
    #58
    Látom, sok embernek nagyon tetszik. Inkább egyfolytában Scorched-oznak, ahelyett, hogy a fórumba írnának.
    Ennek nagyon örülök
  • MX Maximus
    #57
    MEGJELENT AZ BUILD 36.1-ES VERZIÓ. Scorched3D download site itt!!!
  • MX Maximus
    #56
    NA!

    SENKI SEM AKAR MÁR IDE ÍRNI? Nagyon lent van a topic.
  • MX Maximus
    #55
    Righto!
  • Dutch Flander
    #54
    Kuss! Inkább játszááá a Gamé-val.
    Majd, ha lesz WWW-multi, ideírom. Megmutattam egy két havernak a progit, és nekik nagyon tetszett. Ha egyszer összeülünk neten játszani, alapból leszünk 4-5-en! Így már nem rossz. Majd írok, azt jöjjön aki tud!!!!
  • MX Maximus
    #53
    Írjon má valaki! Nagyon elveszett ez a topic! Na!
  • MX Maximus
    #52
    Izé... Tudtátok hogy már készül egy pár új pálya általam? Majd ha tudom fölrakom.

    Ha valakinek baja van valamilyen textúrával, akkor csak írjon nekem. Kicserélem az uzsgyi neki.
  • MX Maximus
    #51
    NO! Mán senki sem játszik evvel a kúl gémmel???
  • Dutch Flander
    #50
    Mármint megfelelő időpont...
  • Dutch Flander
    #49
    Akkor írd lem neked melyik lenne megfelelő, és próbálj meg + embereket szerezni. Én tudnék 3 játékost szerezni (ebből 2 tuti: Én + öcsém).
  • Cobra.
    #48
    Cak sajnos a hétvége elég kérdéses, hogy mikor jutok gép elé :( (így jár az, aki dolgozik)
  • Dutch Flander
    #47
    Mivel modemmel dolgozok, csak éjfél után volt elérhető a szerver. Nem én futtattam a szervert modemmel, félreértés ne essék. Elérhető volt, csak mivel egy óra után sem jött senki (kevesen voltunk), lelövettem a szervert.
    Ha azonban még mindig érdekel a dolog, lehet hogy hétvégén megint indítok.
    Figyeld a fórumot a részletekért...
  • Cobra.
    #46
    Vasárnap késő délután néztem, de nem láttam az ASE-n szervert :(
  • MX Maximus
    #45
    Nem gyütt senki sajna. De azért király volt!
  • Dutch Flander
    #44
    Ha valakit érdekel:
    Ma 00:00-tól indul a F.I.N.G. szerver. Gyertek gyakni!!!
  • MX Maximus
    #43
    Ez király lesz!!!
  • Dutch Flander
    #42
    Akkor előre elmondom, 90% az esélye, hogy holnap indul a szerver. Igen az ASE létni fogja, már leteszteltem. A szerver neve "F.I.N.G." lesz és 00:00 után valamivel fog indulni a gyakás. Holnap, ha bármi változás lezs, jelezni fogom itt!
    Amit még tudni kell:
    - 10 körös meccsek
    - 60 mp lövési idő
    - Random szél (!)
    - Random szélirány (!!)
    - A fegyver hatósugara: Small (!!!)

    Hát igen, elég brutális lesz, tudom, de ez lesz az Ultimate Kihívás. Mi hálóba ezen beállításokkal rengeteget élveztük.
    Figyeld a fórumot holnap!!!
  • MX Maximus
    #41
    Milyen nálad a terep színe?
  • Cobra.
    #40
    Nekem a terep színe nem tetszik, egyébként jó lenne. A régi Scorchot nagyon szerettem. Remélem az ASE látja majd a szervert, mert ha tudok akkor mennék.
  • Dutch Flander
    #39
    Mert csak felépítésében van hasonlatosság. A 3D miatt soha nem lesz a Scorched Earth hű követője!
  • Hmuda
    #38
    Annyira nem hozta a régi Scorche hangulatát.
  • MX Maximus
    #37
    Mért nem töltöd le újra?
  • Hmuda
    #36
    Már nem igazán érdekel sajna. :-(
    Le kellett szednem, mert nagytakarítás volt a gépen és ez is áldozatul esett.
  • MX Maximus
    #35
    Mikor jön már a 36-os release?
  • Dutch Flander
    #34
    Előreláthatóan szonbaton indul egy NET szerver, mely csak human playereket fog tartalmazni. Ha valaki felkészültnek érzi magát, szeretettel várom, de semmi bíztatót nem ígérhetek. Ez inkább fog szólni tudásról, mintsem pusztításról. Mindenki vegye elő legjobb célzóképességét és legyen on-lájn!
    Eddig vagyunk 4-en, de minnél több, annál jobb!

    A részleteket később...
  • MX Maximus
    #33
    Szombato multizni kéne. Dutch tudja a részleteket.
  • Dutch Flander
    #32
    Téged érdekel egy csak humán szerver, ahol emberek emberek ellen fognak harcolni? A hét végefele akarom indítani!
  • MX Maximus
    #31
    Bocs a fogalmazásért. Most jöttem rá hogy belehet szúrni URL-t, oszt nem javítottam még ki. Szóval: Nézzetek föl erre az oldalra.
  • MX Maximus
    #30
    Tudtátok hogy nemsoká kiadják az 36-os release-t? Mostmár a töltény helyén nem foton lesz, hanem lesz modelle is. Habár engem nemigazán zavar a foton kinézet. Ha részletesebb leírást akartok a fixekről a 36 V-ban, akkor nézzetek föl a [d]ezt[/d] az oldalt.
  • Hmuda
    #29
    Leszedtem és nekem nagyon bejövős. Nem pont olyan mint a régi scorched earth de nem rossz.
  • MX Maximus
    #28
    Ízé... a kártyám nem LE. Bocsánat.
  • MX Maximus
    #27
    Van egy megoldás a texturák szétesése ellen! Nekem a 7000-res Radeon LE-n egy kör után szétestek a robbanás textúrák és a tank textúrák. Namármost. Levettem a texture size-ot mediumra és eztán minden oké volt. A változás nem vészes. Talán ez a probléma amiatt volt, hogy a Video kártyám 32 mb-os. De hál Istennek mostmár jól megy nálam a gém.
  • MX Maximus
    #26
    Tudtad hogy van benne lense flares effekt? Ha kiakarod próbáni akkor hozd le a konzolt és írd be: Nolenseflare off. Ha természetesen ki akarod kapcsolni, írd be az off helyére hogy on.

    Egyébként ha a konzolba beírod hogy "Help", akkor egy csomó új beállítást fogsz kapni.

    + 1 kérdés: Próbáltad már a neten? Ha nem, akkor nagyon ajánlom.
  • OPM
    #25
    hát, lehetne jobb
    jó tudom hogy ingyenes és örüljek, hogy legalább ilyen van :)
    de pl a lövedék nagyon hülyén néz ki és a kameraállások sem a legjobbak
  • MX Maximus
    #24
    A backspace melletti és az amelletti gombbal. Az ü és ó betűvel lehet. Egyébként tetszik a gém?
  • OPM
    #23
    hogyan lehet lövéserőt állítani?
  • Dutch Flander
    #22
    Mellesleg indítani akarok majd egy szervert, ahol nincsenek bot-ok. Szívesen kipróbálnám magam EMBERI játékosok ellen.
    Van még kedve valakinek csatlakozni?
  • MX Maximus
    #21
    Nekem tetszik ez a RAKÁS SZAR.