7285
  • KG21
    #114
    nemnagyon akarja szedni, gondolom fullon van a szerver
  • KG21
    #113
    köszi, megvan
  • zaki
    #112
    közvetlen linket nem tudtok a demohoz? nem találom a bhmotorsports.com-on (fórumban néztem)
  • Alexease
    #111
    Nem tudom meddig van lemodelezve belulrol, bar kormany biztos nincs, de ha majd hatrebb lehet tenni a kamerat, talan jobb lesz.
  • Alexease
    #110
    Cockpitben megyek, bar tenyleg eleg szar:(
  • Panther
    #109
    Hogy vezettél? Én kénytelen voltam motorháztető nézetet használni, mert az a cockpit, vagy mi, förtelmes.
  • Panther
    #108
    Egyezik a véleményünk. A kormány linearitás nagyon hiányzik, mert minden apróbb mozdulatra irányt változtat a kocsi. Az AI nem zúz tönkre, ez pozitívum, de olyan lesz ez is, mint a többi autós gamma: szép, szép, de egy idő után elfelejtik, nem úgy, mint a Nascar Racinget, illetve az F1 Challenget és modjaikat. :))))
  • Alexease
    #107
    Mentem egy-ket versenyt, nekem tecccik:)) Nem egy szimulator, de tenyleg sokkal jobb mint az elozo. Ha meg a kormany linealitast is be lehetne rendesen allitani, akkor eleg jol el lehetne vele autozgatni:) Meg az AI is sokat javult, most mar kulturaltabb.

    A palyak, autok, grafika tenyleg nagyon jo, minden very-extra-ultra-high bealitason, plusz extrak es tokeletesen megy. Ez azert ritka, es nagyon pozitiv (tobb mint 2 eves a gepem!)
  • PLackó
    #106
    A Toca Race Driver 1-nek olyan pocsék az irányítása.Nem hogy kormánnyal volt nekem szar ,hanem billentyűzettel is.Remélem a 2. rész jobb lessz!!!
  • Alexease
    #105
  • Alexease
    #104
  • Alexease
    #103
  • Alexease
    #102
  • Panther
    #101
    Menjetek a fórumba, ne a letöltésekhez. Abba a fórumba, ahol kommentálják a képeket. Ott van egy link.
  • KG21
    #100
    igen, én is a BHM-et kémlelem, de én nem látom ott honnan
  • [HUN]FaTaL
    #99
    ott hol? nemtalálom:(((
  • Panther
    #98
    Ez most már jó, csak nekem nem akar működni az, hogy külön tengelyen legyen a gáz és a fék. A játékban érzékeli, de amikor oda kerül a dolog, nem tudok indulni és (megalol), magától megy a kocsi, csaka féket kell nyomnom hozzá. Ez van akkor is, ha nem használom a Logitech Profilert.
  • Alexease
    #97
    A jatekon belul teljesen normalisan be tudtam allitani, bar teljesen linealis. Hard-on mentem hatha, a saturaciot teljesen szethuztam, deadzone nulla. Es persze, Pro-Simulation:DDDDDDDD

    Az FFB-t kint az INI-ben (pchardwareconfig.ini):
    [ForceFeedback]

    ExtraWideWheelLock=1
    Mode1MaxStrength=1.000000
    Mode1Tightness=0.200000
    ForceFeedbackMode=2
  • Panther
    #96
    Na nekem is ez a gondom. Minden mozdulatra kanyarodik. Hogyan állítottad be a kormányt?
  • Alexease
    #95
    Alakul a dolog, lassan mar tetszik is:))))))))))
    Az INI-ben feljebb rangattam az FFB efekteket, alitottam az auton - no Sway - es eleg jo:)) Mar kelloen billeg, jol sodrodik, es mar a kormanyon is eleg jol erezni mi tortenik:))))))))

    Ha meg tudok rajta tuningolni, akkor a MBWR szintjet mar utotte is, es akkor mar l lehet vele autozgatni:DDD
  • Alexease
    #94
    BHMS
  • [HUN]FaTaL
    #93
    Honnan lehet a demót levadászni?
  • Alexease
    #92
    A belsonezet, az fortelmes:((
    Persze, felfuggesztes az nincs. Minden kormanymozdulatra, azonnal kanyarodik az auto, vagy csuszik:) Olyan hinta, mint a Colin3:) A FFB igen gyengus, az AI meg hulye:)
    De nekem a kormannyal semmi gondom nem volt, be tudtam allitani rendesen.
  • Alexease
    #91
    Eleg oszver szerencsetleg, olyan semmire sem jo:(( A grafikara nincs panasz, az egyertelmuen csucs. Es a "regi" 2 eves konfigomon, 19 ellennel, very-high-on minden es rendesen megy:)) Egyetlen pozitivum:)) Akkor egy-ket kep, hogy legyen mar sajat is:))


  • Panther
    #90
    Az viszont már elég döbbenetes, amikor füvön mindenen áthajtva sikerül közlekedni és még csak meg se érzi az autó. Meg amikor olyan kanyarvételeket csinálok, amiket a rallysok és nem pördül ki. A Hockenheim ringen összesen 2 helyen pürdülhet ki, ha nem vigyázol, tehát ezek előre beépített scripteknek tűnnek. Mint amikor az elsőben a Paul Ricard pályán vonzotta a fal a kocsit, ahogyan leírta valaki.

    Úgy tűnik ez egy szörnyszülött lesz. Arcade és kis szimuláció keveréke, ez utóbbit erősen zárójelbe tenném.
  • Panther
    #89
    :))) Ja bocs, már annyira beleéltem magam ebbe a játékba, de hát olyan, amilyen.
  • Alexease
    #88
    Amugy a DTM eleg "beteg", mar majdnem F1 szintre vannak tuningolva:)) Vagy kepesek befordulni minimalis iven, jo gyorsan nyikkanas nelkul, vagy egyszeruen elszallnak:)
  • Alexease
    #87
    A fizika azert olyan "szegenyes", mert elvileg, ossz-vissz talan 2 parameterbol epitkezik. Aktualis sebesseg es gumitapadas (mindeniranyban egyforma!). Vagyis nincs lendulet, mozgasienergia szamitas, vagyis ezeket az eroket nem "mozgatja", nem terhelodnek ra a felfuggesztesre. Egyszeruen, sebbessegtol, kormanyszogtol fuggoen csuszik vagy nem csuszik:))
    Persze, ez nagyon tomoren, de uszkve:))
  • KG21
    #86
    ööö...a GTR-ről volt szó, abból még demo sincs
  • Alexease
    #85
    A belsonezet egyszeruen siralmas es nevetseges. 2004-ben ilyet gyartani, azert eleg cinkes. Persze, latszik hogy ez csak egy kis plusz, mert eleve olyanoknak terveztek, akik kulsobol tologatjak a gammat.

    De azert ez a szelvedore tapados, se muszerfal se kormany megoldas, azert bosszanto. A Colin3-ban is hasonlo a helyzet, de azert egy fokkal jobb:)
  • Panther
    #84
    De nincs arcade mód. legalábbis a demoban nincs.
  • Panther
    #83
    Első benyomások, miután megnéztem a demot:

    (ezt csaka demo alapján mondom, bár nem valószínű, hogy a végleges jelentősen eltér majd ettől)

    -billeg a kocsi, mintha volna felfüggesztése, stb. ez pozitív az első részhez képest, amiben mintha egy tégla lett volna a kocsi.
    -nekem nem kezelte le azt az opciót, hogy a gáz és a fék külön tengelyen legyen. Mulatságos, hogy amikor hátramenetbe kapcsolok, semmi sem történik, viszont ha a féket megnyomom, hátrafelé kezd el menni a kocsi
    - fizika: még csak a DTM ligát próbáltam ki egy CLK Mercedessel, de ezen a téren is történt egy kis előrelépés, habár nem sok: a kocsi billeg, különösen ha ráhajtunk a szegélykövekre, de ezzel minden jót el is mondtm róla. Olyan hirtelen irányváltásokra képes, mikre a valóságban egy autó soha. Ráadásul így, mivel hátsókerék meghajtású, ki is pördül. tetszik, hogy a kanyarokba nem lehet ész nélkül behajtani, nem tetszik viszont a kocsi nagyfokú érzékenysége. Mintha semmi aerodinamikája nem lenne.
    -nincs szó szerinti értelemben vett belsőnézet.
    -A setupolás elég siralmas. A beállítások olyanok, mint a CMR4-ben, vagy háromban. Állítottama dolgokon, de ez nekem szokatlan, szokatlan értékekkel. A kocsi viselkedése nem sokat változott.

    Egyelőre ennyi.
  • KG21
    #82
    láttam a belsőkamerás videót, várom nagyon azt a stuffot! Valszeg én csak árkádban nyomulok majd vele, nekem az elég:)
  • Alexease
    #81
    GTR (SimBin). Az elvileg jo lesz. Hivatalos liszensz, es igenyesek a fiuk, mar lattunk toluk jo dolgot (GTR 2002, F1 2002 MOD). Bar az eddig latott videok eleg arkadosak voltak, de az elozo MOD-juk tapasztalatabol itelve, es az igeretekbol, komoly szimulacios resz is lesz benne. Meg 3 honap, es kiderul:)
  • KG21
    #80
    az FIA GT-s játék (nemtom mi a pontos neve), szépnek és simnek is tűnik nekem, majd talán az.
  • Alexease
    #79
    Persze, jo az arkad, ilyen is kell, sot valszeg eladhatobb. En csak sajnalom, hogy ilyen grafikai/tores/modellezo feature-okkal nem hoznak ki egy sim-et:))
  • KG21
    #78
    lehetett látni az ingame videókból milyen lesz, én nem is vártam mást. Mondjuk nem vagyok egy simfan, csak szeretek néha egyet autókázni, nekem tökéletesen megfelel ez az arcade beütés.
  • Alexease
    #77
    De mar az is csoda, ha a megjelenes elott kiadnak egy demot (Aprilis 4-23.). Elegge bereklamoztak, hitettek a nepet, nyomattak az etetos infokat a pro-fizikarol, egyebekrol, es azert a demo - az eddigi tesztek alapjan - valszeg eltantoritana jonehany embert.
  • KG21
    #76
    igen, csak jó lenne, ha tudnám honnan:/
  • Alexease
    #75
    En a hivatalos idopontot irtam. Az hogy le lehet szedni az egy dolog.