7285
  • KG21
    #154
    jéé most nézem, hogy pont egy éve regisztráltam , és legelőször akkor a Toca demó miatt tértem be ide:))))
  • KG21
    #153
    nem a ködre gondoltam, hanem arra a mosott háttérre a mustangos fejlécben. De lehet hogy az csak utólag lett rámunkálva.
  • Alexease
    #152
    Hat nekem sem hianyzik:)) Ha azt az eroforast az automozgasra aldozzak, akkor meg orulok is;) De tessek, "melyseg elesseg":)))))))) (Amugy csk kod...)
  • KG21
    #151
    Az lehet valóban. Kár lenne, ha ezt kihgyták volna a PC verzióból, de azért annyira nem hiányzik.
  • Alexease
    #150
    Nem a konolos verziobol voltak azok a kepek? Ott elvileg mar termeszetes azt szamolgatni:)
  • KG21
    #149
    az az effekt ami ilyen mélységet ad a térnek. Depth of fieldnek hívták a Ford Racing akárhányban:)
  • KG21
    #148
    az előzetes screenshotokon mindenütt ottvan, még a fejlécbe rakott képen is látszik.
  • Alexease
    #147
    Nem hinnem:) Van egyaltalan olyan benne?! En meg nem lattam.
  • KG21
    #146
    egyébként az elmosódott délibábszerű effektet, ami a Ford racing-ben is volt, miért nem látom? Lehet ez már csak a directX 9-es kártyatulajok kiváltsága?:(
  • KG21
    #145
    Hmm, ha leveszem a sound detalt sokkal simábban megy a replay. Bár így is kissé lelassul néhol, de ezerszer jobb. Lehet hogy igénybe vette a procit a sok autó közeledő/távolodó hangjának számolása.
  • Alexease
    #144
    Meglepoen jo az AI szerintem:P Mar mentem nehany versenyt, de eddig nem volt velegondom. Korrektul lehetett autozni vele kanyarban is egymas mellett. Ok is hibaznak eleg kellemesen:)
    En azt hittem, hogy nagy toresek, zuzasok lesznek folyamatosan, mert azt a reszet is nagyon reklamoztak a proginak, de eddig meg egy komolyabb balesetet nem lattam:) Amit tudnak ikerulnek, kifekezik, lassitanak stb.
  • KG21
    #143
    azért az nagyon dícséretes, hogy az imént beragadtam a rajtnál, és a replayben láttam, ahogy a mögöttem lévő autó nem rohant belém olyan bután, mint az előző részben, hanem kétségbeesetten a fékbe taposott:)))
  • zaki
    #142
    én is :P
  • KG21
    #141
    én is a mustangra szavazok
  • Alexease
    #140
    Nem tudom miert akad a visszjatszas. Mondjuk van ra otletem, de lenyegtelen, mert nem is nagyon izgat:) A verseny tokeletesen fut, vagyis mindegy:))
  • Alexease
    #139
    A Mustang a kedvencem, ezert nekem az also tetszik:)
  • hykao #138
    Tessék választani:



  • KG21
    #137
    Tényleg jól megy nekem is full maxon, viszont a replay meg full minimumon is akad ez azért vicces kicsit:) Nem is értem miért, direkt kivártam hogy megnyúljon a mezőny, hátha akkor nem akad, ha csak 3 autó van a képen, de nem. Szaggat veszettül, de ha beváltok belsőnézetre tök símán megy.... nem értem:/
    egyébként XP2200+ 512ddr GEF4TI4200-al ilyen.
  • oneal1
    #136
    hogy tudom beálitan ia kormányra???
    mer hiába állitom pad ról wehl re szürke marad az ffb és nem is tudom a balra meg a jobbra irányt megadn ineki
  • Eisenhower
    #135
    vki nem akarja felrakni tárhelyre? ^.^
  • Alexease
    #134
    De tenyleg sokat fejlodott az AI is. Teljesen jo versenyeket tudtam menni. Nem akartak letolni a palyarol, nem loktek felre, kikerultek stb. Ha behuzodtam az ivukre, eszrevettek hogy ott vagyok, es nem jottek mint egy tank:)

    Bar meg olyan sokat nem teszteltem versenyben, de kizarolag az AI miatt nem szivtam. Ha kiis csusztam, azt magamnak koszonhettem, vagy a beallithatatlan kormany linealitasnak:))
  • Alexease
    #133
    De menetkozben nem akad es az a lenyeg:) De ahoz kepest, amit nyujt grafikaban, teljesen jol megy max-on! Mas program, fele-negyed ekkora "tudassal" jobb esetben is mediumon menne, nem hogy igy:)
    Bar a program elejen ott figyel az Nvidia logo, vagyis lehet hogy besegitettek nekik egy cseppet:))

    (Mielott valaki lincselesnek indulna az Ati-ja miatt, azert az Nvidia - elsosorban - mert Xbox-os az eredeti konzolos verzio, es abban Nvidia figyel. De ez a tendencia, az Xbox2 utan, elvileg megvaltozik majd:DDD)
  • KG21
    #132
    sokkal jobb ez mint az első rész, nem hülye a gép, irányítható az autó és még felfüggesztése is van:) Nekem csak az a gondom vele, hogy akad a replaynél, amikor mind a 20 kocsi képben van, de le lehet venni a grafból mondjuk.
  • arty
    #131
    mondd h az elso reszhez semmi koze, semmi utanaerzes! :)
  • zaki
    #130
    hááát, nekem nem jön le a demo. leszedett egy 1,43 kb-os exe-t :P
  • Alexease
    #129
    Egyre jobban tetszik:)) Teszteltem az autobeallitast, es eleg kulturaltan foglalkozik vele. Szamolgat mindent, az FFB-n is megjelenik minden eleg kellemesen:) Jo lesz ez kikapcsolodasnak:)
    Foleg, ahogy elneztem benne az a tomenytelen versenytipust, autot, palyat hat eleg kellemes lesz:))
  • Alexease
    #128
    Igy jobb:)) Az ExtraWide felesleges.:))

    [ForceFeedback]
    ExtraWideWheelLock=0
    Mode1MaxStrength=1.000000
    Mode1Tightness=0.900000
    ForceFeedbackMode=2
  • KG21
    #127
    na végre már szedi:)
  • rezsofiz
    #126
    Kiraly.
  • KG21
    #125
    végre egyszer én nyertem linkelésben
  • zaki
    #124
    kösz emberek. biztos én vótam alma, de nem találtam meg a helyes fórumot, ez van :)
  • Panther
    #123
    Valahogy egy rúgóra jár az eszünk, mert ugyanazokat írjuk, más szavakkal. :)))))))))
  • Panther
    #122
    Akinek nem megy még egy fél óra múlva sem, ne csüggedjen. Rakja be a Flashgetbe, aztán próbálkozzon. Nekem is egy óra után kezdte tölteni.
  • Alexease
    #121
    Vazz nem hiszem el, hogy nem kozvetlen linket adunk, akkor keptelenek megtalalni
    Tessek: Toca Race Driver 2 NEMHIVATALOS 80%-os DEMO, 120Mbyte :DD

    Sok-sok percet kell varni amig elindul!!! Csak ez a link van, a fel vilag innen szedi! Amig le nem toroltetik...
  • Panther
    #120
    Megelőztek. :))
  • Panther
    #119
    Itt van:

    Race Driver2
  • KG21
    #118
    hmmm bíztató:)
  • zaki
    #117
    köszi
  • KG21
    #116
    tessék
  • zaki
    #115
    megadnád a linket? :)