7285
  • arty
    #194
    TRD 2 demo link (gamershell)
  • Alexease
    #193
    Nehany info a keszitoktol:
    - A fizika vegleges, nekik tetszik, igy marad a veglegesben is, ido sem lenne "javitani", modositani.
    - A hivatalos driver problemakat javitottak
    - A veglegesben lesz gumikopas is.
    - Megjelenes USA-ban Aprilis 13.
  • Alexease
    #192
    ...CRC-s... :)
  • Alexease
    #191
    a Codies-rol 2x szedtem, mindketszer CRS-s:(( Suxxx. De masnak is, ahogy a forumot olvastam:)

    Most a 3dgamerol szedem (~60k), ha az is CRS es meg sem neztek, akor kapjak be:))

    Nem tudom miben kulonbozik. Nagyon valoszinu, hogy ugyan az. Az autok, palyak biztosan. En egy Options menuben remenykedem, hogy talan be lehet majd allitani normalisan a kormanyt:))
  • Alexease
    #190
    3dgamers
  • Dunpeal
    #189
    Egyenlőre csak hivatalos honlapról lehet leszedni,az is crc hibás volt nálam
  • oneal1
    #188
    ez miben különbözi kattól a dfemotól ami 2 napja már fenvan??
  • arty
    #187
    vki linket amihez nem kell usr/pass ?
  • KG21
    #186
    úgy menetek, mintha aknák lennének a kanyarokban:D
  • Alexease
    #185
    En is megneztem meg ejjel:) Eleg trefas volt, hgy megiljedtek es nem tudtak eldonteni hogy most mi is legyen. De megoldottak, csak lassan:))))))))))
  • KG21
    #184
    kipróbáltam, sajnos a gépi versenyzők állóra fékezik magukat minden kanyarban, uhogy sok értelme nincs.
  • Alexease
    #183
    Codies tartotta a szavat, es az a holnap az ma van:))
    Vagyis megjelent hivatalosan demo! Letoltes egyelore csak a Codies oldalan. www.codemasters.com
  • Alexease
    #182
    Most meg egy olasz site-on olvastam, hogy 30-an jelenik meg a demo:)) Az elozo oldalon az volt hogy "holnap" - de hat mar ma van:))) A lenyeg, ma vagy holnap:))))
  • Alexease
    #181
    Persze, hiaba is a Codies hangzatos reklamhadjarata, ez messze nem szimulator. Ha "csak" autos jateknak hirdetnek, nem egnenek ekkorat, es nem szutykoznak oket. Foleg, hogy lesz benne "Nascar" es F1 resz is, amihez, azert komoly osszehasonlitasi alapok vannak:))

    De ha nem szimulatornak nezzzuk, akkor tenyleg jot lehet majd vele autozni. Bar tenyleg problemas a kormanyzasi linealitas miatt (kontroller suxxx), de be tudtam eleg jol allitani az FFB-t, es full hard-on, megszokva az ovatosabb kormanymozdulatokat, mar eleg jo vezetgetni:))))

    Persze, elotte semmikep nem ajalatos valami normalisabb progival menni, mert az ember leveri a helyerol a monitort:DDDDD
  • Alexease
    #180
    Hivatalosan is megerositettek, hogy holnap (szerda) megjelenik a Demo! Valszeg, a kozkezre kerult nemet DTM verzio miatt:PPP

    Kozben, megerkezett az elso "mod" is a demohoz:) Barmelyik autoval, barmenyik palyat lehet tesztelni (az AI nem az igazi, mert hianyoznak a file-ok!!!) :)))
    AllTracksMOD
  • KG21
    #179
    összehasonlítottam a két játékot és mintha az F1 modban jobb lenne az autó kidolgozás.

  • KG21
    #178
    hát igen, a DTM modban nem lehet full gázzal venni ugyanazokat a kanyarokat, amiket a TOCA-ban. Csak a hecc kedvéért ültem bele Alesi kocsijába mindkét játékban, a Hockenheimi pályán... lényeges volt a különbség:) De azért nekem tetszik így is a Race driver2, lesz benne jó sok autó meg pálya, szórakozni jó az.
  • Alexease
    #177
    A HSW-n van egy elozetes, bemutato erdemes elolvasni: HSW
  • KG21
    #176
    nálunk normális, a hiba az ön készülékében van.
  • grebber
    #175
    Nálatok normális a grafika???

    Mert nálam a házak a pálya szélén fehérek és minden más fekete ez valami hiba vagy mi????
  • #174
    Linklinklinklinklink... kőn!
  • Alexease
    #173
    Nekem semmi problemam vele, nem is mondtam, bar sem azt sem DC-t nem hasznalok;))
  • grebber
    #172
    Nem tom mi a bajotok a bitorenttel most eléggé "gyors" szedtem le már onnan pár cuccot!!!
  • zaki
    #171
    most szedek le egy új gamet (Singles), kb 2-5 óra múlva mikor leér, majd körbenézek a DC-n
  • Alexease
    #170
    Akkor passz:) De valszeg mar DC-n is megtalalhato, vagyis akinek nincs meg, es DC-zik, az talan onnan is lecsalhatja:)
  • zaki
    #169
    bittorrent-tel szedi...
  • SE0418
    #168
    Szerintem is...
  • Alexease
    #167
    Esetleg a linket megoszthatnad ha publikus. THX
  • grebber
    #166
    Na elkezdem szedni én is a demót!Alig várom hogy lent legyen!
  • arty
    #165
    ugyértem a 3.nál irtad h jobb a colin4 ...

    a mercedes szint nekem már elég lenne, utána már csak extrajó egy játék :) milyen alacsony is lett a mérce... :(

    ez jó hír, amit irsz, boldogan várom a produkciót :) emléxem az első részhez is volt SIM cheat meg FIZIKA modifikáló fájl, mindegyiktől csodát vártam, és a csalódás leírhatatlan volt... kb. mint a Colin4 ... vagy az xpand lesz ;)
  • rezsofiz
    #164
    Ja,ha 31.-én kinnt van,akkor tárgytalan,2napot tudok varni.kosz az infot.
  • Alexease
    #163
    120 Mbyte. Ha tudsz tarhelyet, ahova gyorsan fel lehet tolteni, es nem torlik 2 oerc muva, foleg ha FXP-s, akkor felteszem (2.5-3 ora alatt fent van).
    De 31-en biztos kint lesz mindenhol a demo, akkor jelenik meg az ujsagban.
  • rezsofiz
    #162
    Valaki legyszives tegye fel tarhelyre,bar nem tudom milyen nagy a fajl,mert a lenti link nem megy,és nagyon ki szeretném probalni. Előre is kösz.....
  • Alexease
    #161
    A dologhoz meg hozzatartozik, hogy en "belsonezetbol" hasznaltam, kormany, erosebb FFB, Hard fokozat, "Pro Simulation" beallitas. Ettol eltero beallitasoknal, hasznalatnal, gozom sincs mit csinal a progi.
  • Alexease
    #160
    A Colin4-re biztos nem irtam, hogy sokkal jobb:) Tobbszor elhajtottak fikazasert:)) A Colinra annyitirtam osszesegeben, hogy valamennyivel jobb, hangulatosabb, es ennyi:) Sajnos.

    A TRD2 tenyleg jobb mint az elozo. Lentebb mar irtam eleg sokat rola. A belsonezet az sokkal szarabb (vagyis, ahogy az elso reszere emlexem).

    De NEM szimulator! Foleg nem kompromiszumok nelkul:) En a sok auto, palya, versenystilus miatt vartam, ilyen grafikaval. A szimulaciot, fizikat a MBWR-hoz merten vartam, remleltem legalabb annak a szintjet eleri (ami koztudottan arkad jatek, de szerintem nagyon jol beallitott, kezelheto autokkal).

    Vagyis NE komoly auto szimulatort varjal. Ez nem az. De szerintem, mar egy eleg baratsagosan kezelheto, mar szinte jo autoverseny progi.

    A jatek alcime, igy hangozhatna korrektul: Ultimate Racing Game :PP
  • arty
    #159
    Alexease: és többet fejlödött ez az elődhöz képest, mint a cmr3hoz képest a cmr4 ? mert arra is azt irtad h sokkal jobb meg minden, de sztem az egy rakás szutyok, igy h kicsit többet játszogattam ...

    szoval jobb csak mint az 1, vagy ez tényleg egy jó szim, kompromisszumok nélkül?

    lenti link már nemmegy ... lemaradtam.
  • Alexease
    #158
    Amugy a palya INI-kben talaltam HazeEfekt, FocalBlur es egyebb finomsagokat, amik ki vanak kapcsolva. Lehet, hogy majd palyaktol fugg a dolog, vagy majd a belso Option-ba lehet majd allitani. Bar annyira nem fontos, csak ha mar szobakerult:)
  • Alexease
    #157
    Tesztelgettem meg egy kicsit a progit:)) Az AI tenyleg jo lett:) Megcsuszta, korbefordultam. Aki tudott koccanas nelkul kikerult, meg allt. Ahogy elkezdtem megfordulni a palyan (teljesen szabalytalanul:DDD) aki mogottem volt, azonnal el kezdett tolatni, nehogy neki menjek:))

    Azert ez korrekt. Az elozo reszhez kepest eg es fold. Bar ott az iranyiitas is szar volt, de az AI az meg nulla. Ha ott csak elobb lasitottam mint kellett volna, ott egyszeruen athajtott rajtam a tomeg:))
  • KG21
    #156
    kösz, furi véletlenek vannak... kb havonta egyszer nézem meg az infomat:)
  • Alexease
    #155
    Gratula!