7285
  • clio1616v
    #234

    Minden maxon 1024*768 32bit minden beixelve
  • M@TriX
    #233
    basszus, pedig reménykedtem tanultak vmit, de úgy tűnik ez sem lesz az én játékom...
  • grebber
    #232
    Valaki illesszen be képet akinél normális a grafika hogy mik vannak beállitva mert még egy futamot sem tudtam lemenni mert annyira szar igy!! :(
  • arty
    #231
    A legnevetségesebb, h több (külföldi) fórumra is kiküldték a PRosaikat hirdetni, h ez tényleg szimulátor lesz ... ezekután jön egy ilyen konfigurálhatatlan program. Segget csináltak a szájukból tipikus esete. A legrosszabb az egészben, hogy néhány apró beállitási lehetőséggel nagyságrendekkel jobb program készülhetett volna! (kormányérzékenység, ABS ki/be)

    Ráadásul a külső nézet sem jó, mert a kocsi kitakarja a képet, a belső meg nagyon a szélvédőre tapadt. Aproságok, de a játékélményt erősen nullázzák.

    grebber: nemkéne egy windows->alaplapi driverek->directx->legujabb ati/nvidia drivert feltenni ? :) mert gondolom nem ez az első játék amivel gondod van ...
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #230
    arghh nem tudom a kormányt beállítasni game alatt!A force feedback és advanced menupont se aktív logitecűh momo forceom van másnak is van ez a problem?
  • #229
    Csak nálam nem engedi az élsímítást bekapcsolni ez a szartasak?!
  • KG21
    #228
    jah:( Úgylátszik ők nem a kormánnyal rendelkező réteget célozzák meg a játékaikkal.
  • Pogacsa--
    #227
    Steering sensitivit nem.
  • Breki33
    #226
    szval tipikus codemasters
  • oneal1
    #225
    ez az új demo uyganaz mitn a régi??
  • KG21
    #224
    Az nem ér semmit, csak azt lehet ott állítani, hogy mekkora legyen a hol tér amin belül nem érzékeli a kormányelmozdulást. De amint érzékel egy kis elmozdulást, rögtön hatalmasat ránt az autón.
  • Dunpeal
    #223
    De lehet,driving setup-on belül van egy advanced menü ott lehet állítani
  • zaki
    #222
    köszi, megvan
  • KG21
    #221
    igen ez nekem is így van. Képtelenség finommozdulatokat csinálni a kormánnyal:(
  • KG21
    #220
    megnéztem most gyorsan. Driving optionsba kell bemenni miután kiválasztottad a pályát és ott lesz control assignments.
  • Pogacsa--
    #219
    Mi a szarert nem lehet steering sensitivitit allitani?
    1 milit mozditok a kormanyon es majdnem keresztbeall a verda nagy sebessegnel.
    Iranyithatatlan ez igy.
  • KG21
    #218
    de lehet, ahol a pályát választod lentebb van olyan hogy driving options, na ott lesz vhol.
  • zaki
    #217
    és hol tudom beállítani? mert a hardwere setup-ban nem tudom, máshol meg nem lehet
  • KG21
    #216
    de be lehet, csak eléggé el van dugva az irányítás konfigurálása opció.
  • zaki
    #215
    jujj, nagyon baba a game... :) egyetlen bajom a fizika, sztem nagyon sokat nem változott az első rész óta... nem lehet beállítani vhogy , hogy gamepaddal is lehessen irányítani? :(
  • Alexease
    #214
    Nem mintha lenne belso setup
  • Alexease
    #213
    A jatek kulso, HardwareSetup-jaba, az Advanced resznel, probalj lejjeb huzogatni dogokat, ki-be kapcsoni ezt-azt. valami shader biz-baz lesz.
  • Alexease
    #212
    Ez sokkal kissebben is jo lett volna:(((
  • grebber
    #211
    Ha nem látszik szoljatok!Nekem igy néz ki a game!
  • KG21
    #210
    most ezért leborulsz saját magad előtt? :)
  • KG21
    #209
    frapsel
  • ubi
    #208
    én voltam a legelső hun link-es!
  • grebber
    #207
    Képet a demoból mivel lehet menteni??
    Mert megmutatnám nekem milyen a grafika valami nagyon nem kóser!
  • ubi
    #206
    TRD2 Demo
  • zaki
    #205
    király vagy
  • Alexease
    #204
    DTM Start; Merci CLK; DTM turaztatas, start (GUT) :D
  • Alexease
    #203
    Igy tenyleg nem sokat latni:)))))
  • KG21
    #202
    valóban nem:P
  • Alexease
    #201
    Mivan?!?!? :)))
  • Alexease
    #200
    Egyszer lattam egy kepet DTM-bol, probaltak a pilota szemszogebol mutatni (bar nem lesz sosem olyan), de tenyleg nem sokat latni ki belole:P
  • arty
    #199
    gamershell linkemen sem az lejött
  • KG21
    #198
    mondjuk a DTM modban meg pont az ellenkező hibába estek az alkotók. Ott ki sem lehet látni az ablakon, a kép 3/4-e műszerfalból áll, az utat nem látni csak a horizontot.
  • ubi
    #197
    TRD 2 Demo ( nem crc-s )
  • Alexease
    #196
    Ja;)))
    Gondoltam megkerdezem oket, hogy ultek-e mar igazi autoban, mert valahogy a jatekban levo cockpit nezetet, meg sehol sem lattam:P Muszerek es kormany nelkul, erdekes lehet vezetni:PPPPP
  • arty
    #195
    gumikopas :D mintha az lenne a legnagyobb gond vele :(