7285
  • oneal1
    #274
    logitech momo racingel még mindig fosikázik??:(
  • Alexease
    #273
    Neha azert kegyetlen munka. Toya az elso reszt is vegig nyomta (ha jol tudom).
    En azt bottal nem piszkaltam meg, mert annyira rossz volt, de ezzel talan el leszek (ha meg tudom hackelgetni az iranyitast:D).
  • K.András
    #272
    Najo de neked valamilyen szinten szakmai "kötelesség" játszani vele,irni rola :)))
  • Alexease
    #271
  • Toya
    #270
    Én meg végig játszom és írok is róla egy valszeg nem túl hízelgő kritikát majd.
    Az előző rész 62%-ra végzett és szerintem ez is a reális amikor valaki le meri írni amit gondol :))))
    Sajnos ez az offline lapokban soha nem lesz jelen.
  • Toya
    #269
    Igazad van Alex valóban elég LOL a GS oldalán a TRD2 ajnározás.
    Bár ennek oka az ott istenként tisztelt szerkesztők minden szavának az ivása, azokra a fórumokra önálló gondolatokkal rendelkező ember be sem teszi a lábát (maximum röhögni).

    "A kételyek eloszlatása érdekében, a tegnapi demó teljesének neve Európában mindenképp TOCA Race Driver 2 lesz. Ausztráliában kacérkodnak a V8-as jelzővel. Aki eddig nem szedte le, és van kormánya, az sürgősen rohanjon megnyomi a letöltés gombot!"

    Biztosan van kormánya a csávónak és nem csak képeken látott még ilyet PC kiegészítőt.
    Ennek az íronak is tudnék maradandó károkat okozni a kicsi kezecskéjében, hogy több ilyet véletlenül se tudjon leírni :)
  • K.András
    #268
    Nemtom,én nfsu-val sem mentem,ezzel sem fogok(persze ki szoktam probálni,de ami nem szimulátor azt törlöm),föleg hogy 3 honap mulva itt a GTR...
  • KG21
    #267
    egyszeri végigtolásra, meg multiban ökörködésre ez is jó lesz, és szarok rá milyennek reklámozták:) Csak a kormányt kezelné rendesen...
  • K.András
    #266
    Igy van sehol nem láttam kiirva, hogy szimulátornak készül NFSU,de pl Toca2-ö alatt az az simulator nagyon durva jelzö,és le is fogják öket rángatni tesztekben :)
    Ha azt mondom csinálok egy rántottát,és lesz belöle egy rántotta nincsen baj,de ha azt mondom csülköt csinálok pékné modra és lesz belöle egy rántotta az már azért nem gyere be :)

  • Alexease
    #265
    Amig arra hasznaljak, ugy reklamozzak amire van a jatek, addig nincs is semmi gond. Amire kitalaltak, arra tokeletes is.
  • KG21
    #264
    jó volt az egyszeri végigtolásra, meg multiban idétlenkedni:)
  • 12346
    #263
    meglesem majd ezt a gs forumot én is. alex sajna igazad van az nfsu forummal kapcsolatban is. belesek a forumba és vagy röhögök vagy szánakozok. vagy szánakozva röhögök:))))
    sok "okos" jár oda
  • MEDIC!
    #262
    Gamestar? Az nem újság, az vicckategória. Én pcx-es koruk óta voltam előfizetőjük, de lemondtam.
    16000-ért pedig akkor sem vennék gamét, ha megőrülnék érte. Pár hónap múlva fele annyiba fog kerülni.
    Persze inkább letöltöm.
  • M@TriX
    #261
    a hangod elcsuklásait jelentik ;)
  • M@TriX
    #260
    részvétem... ez a gáz.
  • Alexease
    #259
    Jonehany vesszot felejtsetek el:))))
  • Alexease
    #258
    Es az a baj, hogy sokan megszivjak kemenyen. vannak, akiknek meg nincs net-juk - techika, penzugy stb. - es "kenytelenek" venni ujsagot 2000-ert. Es ha abbol itelnek meg egy jatekot, es net hianyaban, megveszik, akkor sokszor kemenyen megszivjak.

    Pl. mint egyik irmerosom. Net nincs, ujsagbol informalodott. Automanias, MS Rally-t nagyon varta. Az ujsagban a vilag legjobb rally-janak titulaltak, ezert osszeszedte gyujtogetett penzet, es gyorsan megvette 16000-ert!!! Megnezte, orjongott, es legszivesebben fejgyujtotta volna az IDG-t es csatlosait.
    Akinek havi 3-5000 foruntja van, amit a gepre aldozhat, akkor nem kis szopas ilyenre elb*szni a penzt:(((
  • arty
    #257
    eztényleg igy van, ahol egy toca rd 1 95% azt megvették , hitel 0. de a sok hülye ezt is bekajálja, és megy a gs webjére ajnározni :)
  • K.András
    #256
    Amit ezek az ujságok csinálnak vicc azt hiszik, hogy ha lehuzzák a szar játékokat akkor nem lesz forgalmuk,pedig azért épülnek le mert elöbb utobb mindenkinek kinyilik a szeme és akkor rájön, hogy ezek az ujságok a fejlesztök "hivatalos" reklámujságjai,csak még te fizetsz azért ,hogy reklámot olvassál :)))
  • MaSzKa
    #255
    Ez a game minden lesz csak szimulátor nem+
  • M@TriX
    #254
    Én inkább KG21-nek hiszek. ;)
  • M@TriX
    #253
    ezt én is olvastam, gondoltam beírok nekik, de aztán mégsem tettem.
    Amúgy azon apropóból akartam, hogy azt írták korménnyal essünk neki, de KG21 pont azt mondta hogy azzal kezelhetetlen. Akkor most melyik igaz?
  • Alexease
    #252
    Es tenyleg igaz, valahol ezt istenitik rendesen, mint kihagyhatatlan "szimulator":)) Eleg csak a Gamestar-ra benezni, nagyon lol!!

    Azok mar az elozo reszt is - a Colin-bol is - agyon dicsertek, 95% folott adtak neki. Nevetseges. Olyan, mintha reszesednenek az eladasbol.

    Persze, ez tenyleg nem szimulatornak keszult, csak hat a marketing, es a jatekneve erosen megteveszto. Persze, az is igaz, hogy egy bizonyos szint alatt, ez mar tenyleg szimulatornak szamit. Pl. az NFS:U-hoz kepest szimulator. Ot eleg volt 2 gomb - jobbra, balra - mert sinen ment az "auto". De mennyien okoskodtak mar annal is, hogy jottek az igazi autok parametereivel:) Nagyon LOL!:)))
  • K.András
    #251
    "De hat sajat maguk alatt vagjak a fat a barmok!"

    Meg alattunk,ugyanis ha ezek a játékok sikeresek lesznek akkor azt mondják majd,jajj hát a mezei juzernek ez is jo,és még szereti is?Na akkor kiadjuk más név alatt megen ugyanezt...
  • Alexease
    #250
    En attol maszok falra, hogy a jatek konfigjaiban, autonkent ott van tobb tucat parameter, fixen. Kerekenkent is egy tucat dolgot lehet(-ne) allitani. Van kormanyzaroszog, sebbessegfuggo cuccok, fekezessel kapcsolatos, linearity-szeruseget is lattam autonkent, cambert, lengescsilapitoertekek stb. Vagyis van boven. Mi a jo edes $#@$#@$# nem rakjak ki a jatekban a menukbe, a setup reszbe?!?!?

    Nem mondom hogy szimulator, mert nem az. De mennyivel hasznalhatobb lenne, ha mar legalabb a kormanyzasi ertekeket be lehetne allitani?

    Persze, bizalmam mar nem sok, de talan meg a fomenuben az Options reszben lehet majd valamit allitani. Tudom, naiv vagyok, a Codies meg g*ci! :))) De hat sajat maguk alatt vagjak a fat a barmok!
  • Breki33
    #249
    nameg a Nascar módjai és gpl-es pályái P
  • arty
    #248
    én max a jaguárral érzem, h ez mexünt, a többi számomra echte 1. rész :(
  • KG21
    #247
    hát igen hiú remény... marad a bill, a kormányt dobhatom félre
  • KG21
    #246
    ha emlékszel még a TRD1-re akkor ott volt a fizikának egy olyan "jellegzetessége", hogy mint egy tégla csapódtak irányíthatatlanul sokszor az autók a falnak. Na az mintha már nem lenne, de ez az egyedüli fejlődés ezen a téren, és ez nem sok azért.
  • arty
    #245
    ne reménykedj. nézd meg az első részt ... sem a végleges, sem a patch nem változtatott a hibákon !!!

    én még emléxem a race driver 1. részének %os demojára!!!!! az kurva jo volt, a végére elkurták, és azota is lámák.

    és van bőr a pofájukon, h ha az irányitást átállitod PRO-SIMULATIONra megjelenik a felirat h csak hardcore autozoknak :((((( bazmeg, ilyet ...
  • arty
    #244
    aki azt mondja h a ford2 t eléri, az menjen már pár kört a v8 ill. a DTM szériákban... tiszta TRD1 :((((

    G.A.G.Y.I. :(((

    A régi kocsik vezetgetése eléri, de az ujabb szériák nevetségesen rosszak.
  • KG21
    #243
    hátha rájönnek még a fullig, hogy kéne az a kormányérzékenység... fő az optimizmus:)
  • Pogacsa--
    #242
    Annyi van, szerintem egesz jatszhato is lenne ha nem lenne ez az idiota kormanyzas.
    Igy egyszeruen jatszhatatlan.
  • KG21
    #241
    azért annyi fizika van benne, mint mondjuk a Ford racingben volt, és én azzal is jól elvoltam.
  • M@TriX
    #240
    szép de sokat érünk vele, ha fizika -1.

    Amúgy a kép így jobban látszik:

  • arty
    #239
    nameg az f1c és modjai :)
  • arty
    #238
    marad az f1 2002 és modjai :(
  • clio1616v
    #237
    b@zmeg ;)
  • clio1616v
    #236
    kép
  • clio1616v
    #235