7285
  • Alexease
    #314
    Lehet, csak ovatosan:))))))
    Nem lehet allitani ezt a szutyok linearity-t, igy az alap van. De most, mintha sebesseg fuggo lenne a dolog.

    Az elozo demoban, a kanyarokban alig kellett kormanyt tekernem, itt mintha sokkal jobban mozditani kellene. A visszaforditoknal, mar majd teljes fordulat:)) De egyenesben, nagy sebessegnel, meg mindig nem lehet rangatni jobbra-balra mert elszall:)) De mondjuk, nem is szoktam:)
    De kanyarban mar jobbnak tunik:P

    De aztan, lehet hogy csak 2-3 napja mar nem ultem NR-ben, es csak azert tunik jobbnak:PPPP
  • Alexease
    #313
    Meg az is jobbnak tunik, amikor rosszul kuplungolok, akkor hamarabb szetszall, recseg a valto. Konnyebben lefullad, jobban fog a motorfek ha duplat valtok vissza, es kuplunk az ablakban stb.:)

    Valszeg, csak "ehes diszno makkal almodik", de tenyleg mintha:PPPPPPPP
  • KG21
    #312
    lehet finom mozdulatokat is tenni a kormánnyal?
  • Alexease
    #311
    Gyorsan kiprobaltam a hivatalos verziot is a demo-bol:) Mintha jobb lenne az iranyitas, vagyis a kormanyzas egy kicsit, meg most tudtam padlofekezni is, megfogni csuszasnal stb.

    De aztan, lehet hogy csak szeretnem jobb legyen
  • Alexease
    #310
    De inkabb beszelgessunk errol a jatekrol: Suxx Codies! :PPPPPPPP
  • Alexease
    #309
    Kb.:)) Sot, sokszor, hogy hanzatosabb legyen, meg vetiteni is szoktak melle:))

    Foleg, amikor megjelenik egy hires jatek Demoja marcius elejen, es az aprilis szam boritojan ott a nagy kep, es nagy betukkel, hogy: "Exluziv, csak nektek, csak most!" :))))

    Amikor megjott a hir, hogy a Nemet GameStar megkapta a TRD2 demojat, irtam a GS Online-ba, hogy miert nem hirezik ki ezt, 1-2 nap utan?!?! Csak a nagy kuss volt. Gondolom, remenykedtek, hogy amig meg nem jelennek nyomtatva, nem lesz kint online, ne tudjon rola az olvasokozonseguk, hogy jol el tudjak adni majd az ujsagot:)) De amikor kijott a nem hivatalos neten, es utana a Codies kiadta mar hivatalosan is - bar ugy tudom nem terveztek - akkor valszeg visszavettek az arcukbol, es mar ki is hireztek:))))

    Persze, a forumba, meg az nap irtam, hogy a Nemet GS megkapta a demot, de egy szerkeszto nem szolt hozza 2 napon keresztul:PPPP Nevetseges:))
  • __csokisfiu__
    #308
  • Toya
    #307
    Ja és ne felejtsd el, hogy a hamburger már száraz és romlott mert egy hónapja áll a polcon :)
  • K.András
    #306
    Nekem Nvidiám van.
  • K.András
    #305
    Mind szar,és mind a netröl veszi az infot,tehát ha fizetsz érte,az kb olyan mintha otthon várna a nagyon finom fött kaja és te inkább lemennél enni egy szimpla hamburgert a sarki büfében :DDD
  • #304
    4.3 Catalyst
  • __csokisfiu__
    #303
    pc guru azmilyenaz? jó/rossz/szódával?
  • Alexease
    #302
    Ugy igen! Ugy szoktam en is ujsagot venni. Ugy mar megeri:)
  • __csokisfiu__
    #301
    eddig még csak egy név merült fel. többi is gáz?
  • Alexease
    #300
    Szerintem akinek van net-e, olyan, amivel meg tolteni is tud normalisan (demokat), annak semmi ertelme ujsagot venni.
    Kiveve, ha van folosleges havi 2-3000 forintja... De ezt, szerintem felesleges is ragozni.
  • __csokisfiu__
    #299
    bevallom engem maga az ÚJSÁG érdekel. az info meg a cd/dvd melléklet nem nagyon (ugyebár a zinternet). aztán jó lenne értelmeset is olvasni
  • K.András
    #298
    Ugy aláirom!
  • Toya
    #297
    Akkor talán érdemes megvenni valamelyiket ha valóban jó a teljes játék és a legális változatot szeretné birtokolni (SWINE, IG2, stb...)
  • __csokisfiu__
    #296
    hú. ennyire rossz a helyzet?
  • K.András
    #295
    Szerintem akkor jársz a legjobban ha egyiket sem veszed meg,és amit megsporolsz vele azt magadra költöd,neten meg 100x annyi info van mint bármelyik szutyok retek lapban...
  • Mnemomic
    #294
    Szerintem a Gamer. Ott azért elég reális autószim tesztek voltak mindig szerintem legalábbis.
  • __csokisfiu__
    #293
    akkor a felhozatalból melyik a legjobb? :-)
  • Toya
    #292
    Hát magyar újságok közül szerintem senki nem fog neked ajánlani jó szívvel egyet sem.
  • __csokisfiu__
    #291
    amiben jó a csevi..., jók a cikkek stb
  • __csokisfiu__
    #290
    ami még létezik olyat :-)
  • Toya
    #289
    ZED - ja az is megszünt
  • __csokisfiu__
    #288
    sziasztok. én egyike vagyok azoknak akik majdnem hüppögtek mikor kijelentették, h nix 576.
    mondjatok JÓ pc jtáékos újságot.
  • Toya
    #287
    És az kinek lesz jó ha felnő egy olyan generáció amelyiknek ilyen alacsonyak az elvárásai és ennyire hülyének lehet nézni?
  • K.András
    #286
    Probálj meg egy driver cserét...
  • K.András
    #285
    Nekem müxik,van élsimitás anizo minden...
  • #284
    A loading képernyőn látszik, amikor kikapcsolja a mocskos állat
  • #283
    Be van állítva, a játékban nincs is rá lehetőség... akkor se kezeli.
  • K.András
    #282
    Ha nem engedi a játék akkor a vidkártya beállitásoknál vedd le az application controlled beállitást(nálad lehet más lesz a neve,a lényeg hogy ne a program kezelje),és akkor függetlenül a játék beállitásoktol használni fogja...
  • #281
    Csak nekem nem engedi az élsímítást?! A menüben még van, aztán a versenyen kikapcsol, majd mikor visszamegyek a menübe már ott sincs. Rohadna meg. Nem bírom elviselni a recés éleket.
  • arty
    #280
    magadbol indulsz ki... kozben felno egy uj generacio(13 evesse valik...), akinek a GS az ujsagok/kozosseg netovabbbja :) es ok veszik :) nem veletlen h ennyi ujsag megel.
  • K.András
    #279
    Viszont annál több ujság :)
    Szerintem mindenki ugy van vele,ha azt irja valaki, hogy ez vagy az okádék kiprobálom és tényleg az,akkor azt mondom hogy ennek az embernek az irásaira figyelek,mert azt kapom amit leirt,ha viszont füt-fát igérget valaki és kutyagumit sem kapsz, akkor azt mondod,na ez az az ujság-ember amit-akit kerülni fogok...Ha valaki üzlettel foglalkozik(ujságcsinálást annak tekintem) annak ezeket tudnia kell,ha nem akkor semmi nem menti meg az ujságot,elöször elkopnak az elöfizetök,aztán már az ujságosnál sem veszik utána meg lehet bezárni a boltot.Idáig mindez azért nem történt meg mert kevés a normális gyorsaságu netelérés,minél több embernek lesz,ezek az ujságok ugy fognak leépülni...
  • oneal1
    #278
    :))
  • Toya
    #277
    Még az a szerencse, hogy újságokban nem írok mert akkor nem sok autóverseny program fogyott volna az elmúlt időszakban :)
  • oneal1
    #276
    szimulátor LOL
    nem mondom hogy nem fogok velel elhülyülni egykétszer de nem azzal a neki állással hogy ez most miuylen komoly lesz:))
    ez sem fogja kitólni a nyeregből a gpl-t:DD
  • arty
    #275
    morlock neven nem birtam ki es irtam GS topikra ... lehet figyelni, ahogy leugatnak ;)

    Ott azonban ZSIR-nak titulaljak ... :D sztem is az autos szimulatorok disznozsirja :D