35
The Hobbit PC game, vélemények, tapasztalatok
  • tommygear
    #35
    CSÁRLI?
  • Gandibá
    #34
    Hát nem vagyok oda értük :(
  • Seth
    #33
    Persze csak ha szereted az ilyen konzolos ugrabugra játékokat
  • Seth
    #32
    Ahogy nyomulsz vele egyre jobb lesz....szerintem(nekem tetszett)
  • Gandibá
    #31
    Én imádom a Gyűrűk Urát, de ez a játék első ránézésre is nevetséges. De nem mondok többet, mert még nem játszottam vele. Tehát a kérdésem, aki már tolja vele, hogy milyen?
  • Mayday
    #28
    Sztem meg nem jelent meg, csak meg fog. En azt varom mar nagyon.
  • BADE
    #26
    Alapból rühellem a hobbitokat:))
  • steve24
    #25
    Hali!
    Elakadtam a Barrels out Of Bond pályán.. mit kell csinálni a hordókkal? Sikerült összegyűjteni egy piros és zöld levelet, ezt bedobom a hordó tetején lévő korsóba.. és várom a csodát..
  • Sephi
    #24
    Nyugodjal mar le vazz... siman felmaszol oda ahol a kis torpe mondja hogy elfardat es majd a bottoddal segitsegevel atugrasz a ladaert.
  • schlosszer
    #23
    kis segítség kellene...
    elakadtam a Troll Hole pályán.Azaz nem is akadtam el,csupán NEM TUDOM MEGSZEREZNI azt a kib@szott ládát és nagy fehér gyémántot,ami a 'pálya elején' van.Ez az a pálya,ahol a végén megkapod a kardot.Már csak ez a két dolog lenne,de NEM JÖVÖK RÁ,hogy hogyan is kellene oda 'felugranom'.Ugyebár a pálya elején megkapom a küldit,hogy találjam veg a Troll Cave-t.Elindulok egy leejtős részen,jobbra majd balra kanyar,aztán jön három farkas...NA OTT VAN az a kib@szott láda meg a gyémánt...
    SEGÍÍÍÍTSETEK MÁÁÁ!!!
  • Sephi
    #22
    Nekem teccik bar nem tudok az orkoknal atmenni. :( Amiutan kinyitom a ladat ott van egy ork aki odamegy a kohoz megvarakrja a hatat majd elmegy a masik oldara de nincs idom hogy atrohanyak mert mindig meglat :(
  • cenci
    #21
    hello! hogy kell elinditani,nekem 1cd-t kér- crack meg nincs hozzá.sos-thx
  • Bandew
    #19
    Nos hát akkor...
    Ma próbáltam ki, és szerintem egész jó. Bár elég egyszerű, azért a ritka mentéshely néhol egész nehézzé teszi. Az irányítás nem a legjobb, de szokható. A grafika szép, és vannak benne néha egész jó poénok. Pl. amikor úgy kellett elmenni a troll előtt, hogy meg kellett várni amikor ásít, és vagy 10 másodpercen keresztűl ásított. Az annyira jól meg volt csinálva, hogy egy csomót röhögtem. Ami pedig igazán meglepett, az a zene. Szerintem fantasztikusan jól eltalálták. Szal összességében egy jó kis game, bár aligha fogom mégegyszer végitolni.
  • RangeR
    #18
    Természetesen,de az külön kategória,Hobbit vagy Return of the King : ezek felette állnak a kritikáknak,ezeket nem hasonlítom össze!
  • Dns5000
    #17
    meg most rengeteg gama jott am ki nem tudom hallatal e rolluk,
    COD, HD2, XII,KOTOR,silent storm, NFSU
  • Dns5000
    #16
    rotk nezted mar?
  • RangeR
    #15
    utóbbi időszak legjobb játéka.Szenzációs hangulat,mintha csak a Megyében rohangálnánk.Szuper képi világ,legjobb zene.Nyomába sem érnek ilyen szarságok,mint amik mostanában megjelennek.
  • Mayday
    #14
    Nem baj, van egy bolcsis kislanyom, jo lesz neki! :)
  • Dns5000
    #13
    szerintem a celcsoport az ovisok voltak, eleg gagyi en most toroltem
  • Mayday
    #12
    Hmmm... Ki fog jonni magyarul is. Tokjo, sztem aranyos kis game ez.
  • Redfox
    #11
    Á, látom új logód van. Tök jó.;)
  • mochee
    #10
    Jó, bocs, nem fogtam, csak még sehol sem láttam, és ez elég furcsa. Ha valaki tudja, honnan lehet leszedni, az pls mondja meg.
  • Sephi
    #9
    Eros Zelda stilus. En aze' kiprobalom :) Igaz a Zelda kemeny 70 mega volt a N64-es emulatorral es meg 2 cd :)))
  • zaki
    #8
    #1-e hozzászólásból kiderül, hogy már megjelent
  • mochee
    #7
    Ez megjelent már? Ha igen , akkor honnan lehet leszedni?
  • Bandew
    #6
    Pfff...

    Jól nézzétek meg a képeken Bilbót! A könyv szerint itt 60 éves.
  • zaki
    #5
    nekem is :)
  • Bandew
    #4
    Ráadásúl nem is igazán a könyvet követi.
  • precision
    #3
    Ja, nekem olyan "gyerekesnek" néz ki!
  • zaki
    #2
    hát nem tudom, én inkább kihagyom :)
  • precision
    #1
    Hi allz!

    Itt találhattok info-t a játékról! Szerintettek érdemes leszedni?