26
World Rally Championship 3
  • szilijozsi
    #26
    Nagyon jó a játék szerintem a legjobb amit mostanában kiadtak. Sok pálya ami nagyon jó élményt nyújt jók az autók szerintem a fizikával sincs semmi gond.
  • samsung123
    #25
    HATALMAS
  • Szkokan
    #24


  • alexander1993
    #23
    Azt nem értem miért nem csinálták meg az összes pálya összes szakaszát amúgy ezt leszámítva klassz lett.
  • TothLaci
    #22
    Kipróbáltam a játékot.
    Nem rossz. Őszintén szólva látszik rajta, hogy sokat dolgoztak.
    Nekem legalább is tetszik. Vannak benne idegesítőbb hiányosságok,
    illetve nem mondhatom a legjobbnak sem, de mindenesetre igencsak
    örülök a megjelenésnek.
  • The Protector
    #21
    az jég
  • HUN BECSEHELY
    #20
    Bezzeg a Víz meg sem mozdult
  • Csokis
    #19


  • DoNorBi
    #18
    szerezd be a négyet ott nem lesz ilyen gondod;)
  • bestGP
    #17
    nekem kicsit a fizikájával van gondom :S
    valahogy nem elég élethű a grippelés,és igy nem is tudom ugy visszaforditoban berakni ahogy én szeretném..
    de lehet h csak gyakoprlat kérdése

    a fabia viszont gyönyörű :)))
  • duc
    #16
    Elkezdtem a Pro bajnokságot, nem nehéz. Kíváncsi leszek a többire... Irdatlan sok pálya van.
  • aabyssx
    #15
    OFF

    Miből gondolod, hogy nagy? Nagyon egyszerű (és gyorsan számolható effekt - kevés réteggel).
  • rolika
    #14
    nahát, én azt hittem, ez a "mélységélesség" holmi jópofa, de alapvetően erőforrásspóroló effekt... :)
  • REAL_CIÁN
    #13
    Az erőforrásigénye nagy, de már az 1. és 2. rész is tudta, más oka lehet hogy kivették.
  • REAL_CIÁN
    #12
    kiváncsi leszek erre: Richard Burns rally
  • duc
    #11
    Igen az jó lett volna bele... de nem tudom, mennyi az erőforrásigénye. Nem tudjátok, hogy lehet visszajátszáskor egy kameraállást folyamatosan nézni? Csak váltani tudom a háromszöggel, de egy idő után elkapcsolja :( Az előző részekben volt ilyen lehetőség, ebben nincs, vagy csak én nem találom? Megnéznék egy-két pályát a helikopterről végig...
  • duc
    #10
    Jaja, baszogattam a hétvégén is:) Novice bajnokság van meg csak, ma kezdem a pro-t.
  • Jinchuu
    #9
    Tényleg jó kis game, bár én a mélységélességi effektet hiányolom. :( De ezen kívül mindenben a legjobb!
  • mohus
    #8
    "az első éjszaka tapasztalatai alapján megtartom a leányzót :)))"

    és tovább baszogatod:)
  • mohus
    #7
    "Tetszik, hogy van egy nagy tesztpálya, ahol minden ki van építve. Szlalom, gyorsasági szakasz, aszfalt, kavics, sőt van még egy nagy kerek betonplacc is, na itt lehet forgatni meg ökörködni :))"

    nomeg az ugratók:)
  • duc
    #6
    Hal! Tegnap megjött a wrc3, Cheap tesó jóvoltából, úgyhogy alvás helyett avarzörgetés volt :))

    A grafikára csak jót lehet mondani a környezet és az autók is részletesek, folyamatos a képfrissítés, szóval vaddisznó. A legszebb a rallyk között szvsz. Nagy a belátható terep, sokszor több kanyar is betervezhető előre, ilyenkor élmény száguldozni már ha el nem kúrja az ember :) Fának csapódás eredménye ismert. Lámpa, motorháztető törik, leszakad. Szélvédő pókhálósodik, kaszni gyűrődik, oldalablak kiszakad, mitfahrer anyáz. Bozóton, útlezáráson, palánkon át lehet hajtani, szalagkorláton, fán, betontuskón nem. A sebességérzet is ok.

    A fizika és irányíthatóság nagyon renbben van addig, amíg a kocsi a négy kerekén tartózkodik. Az aszfaltúton tapad a gumi rendesen, tehát a korábbi wrc gamék csúszkálása aszfalton itt nem jelentkezik. Sőt, néha még pont az a gond, hogy azt hinné az ember, a kocsi még csúszik egy kicsit, jó lesz az a kanyar és akkor megfogja a négy gumi :))
    Persze fullgázos indulásnál az aszfalton is birkózni kell a géppel amíg elforog mind a négy kerék, offkóz.

    Tetszik, hogy van egy nagy tesztpálya, ahol minden ki van építve. Szlalom, gyorsasági szakasz, aszfalt, kavics, sőt van még egy nagy kerek betonplacc is, na itt lehet forgatni meg ökörködni :))

    A hangok szintén korrektek, motor üvölt, leamortizált kocsi zörög csörömpöl wrc-től megszokottan a kipufogó váltáskor lángcsóva+lángcsóva hangeffekt.

    Dióhéjban: az első éjszaka tapasztalatai alapján megtartom a leányzót :)))

  • Jinchuu
    #5
    Már nagyon vártam ezt a gamet, mivel a Colin-ok nekem sohasem jöttek be, mindig csak azt láttam, hogy egy falakkal körbevett úton haladok, persze mindez azután történt mikor is kipróbáltam még a WRC2-őt ami nagyon szépre sikerült és ott végre TEREK vannak, szép nagy TEREK és az sem utolsó ugye, hogy hivatalos autók, hivatalos pályákon! Must have game!
  • mohus
    #4
    nakimás?:)

    szóval itt most nem lesz sem petch sem nem megy a gépen:) eg konzolos gammáról nem beszélni kell hanem játszani, persze a véleményeket azért majd várom/juk
  • CHEAPBOY
    #3
    A Wrc3 megvasarolhato www.cheapboy.hu weboldalon.

    13000ft.
    Folias vadiuj.


    THX.
  • mohus
    #1
    Íme megjött.Ahogy letették a lantot a "nagyok"...

    Felejtsd el a WRC2-t és ugorj rá erre. Alapjaitól újraírták az egészet az Evolutions-nél.

    Grafika: Továbbgyúrták. Szebb, jobb, csillogóbb élesebb. A visszajátszások a szokásos rendben. A törésmodell óriásit fejlődött sztem veri az ebben eddig legjobb Colint. Minden ugratás vagy kis odacsapódás esetén poligontörmelékek szállnak mindenfele. Most már nem csaphatod oda büntetlenül a verdát. Egy totál szemből elkapott fa azonnali fekete füstöt eredményez (mondjuk en csak professional mode-t próbáltam). A talaj zseniális...a török pálya hatalmas kavicsos útjai rendberakják a futóművet..a felverődő kavicska még a lámpámat is betörte. Szánkázhatsz keresztül kasul a táblákon szalagkorláton....a képfrissítés a szokásos konzolos stabil 60framet döngeti. Rengeteg a video a csapatokrol pályákról versenyzőkról és az IDEI ÉVI WRC jelenetei vannak benne...igazi full licensz élmény. És kocsiválasztásnál szétnyithatod a verdát darabjaira:)

    Hang: zenét megint szokni kell...de jó. verdák hangja a szokásos, nyikorgós stb tavalyi zseniális szinten

    Játszhatóség/Fizika: na itt is jó irányt vettek...ezt ki kell próbálni. Lehet tenni a verdát rendesen, kapar a kereke ha kell és irányítással sem voltak gondjaim. Szalagkorlátnak ütközve a tavalyi év legnagyobb bakija itt már nem fordul keresztbe a verda, hanem sérülve kicsit lassulva a korlát mellett lehet tovahaladni:)

    Summázva nagyon ott van, Látszik rajta a törődés. Ami negatívum ,hogy a verdák beállítási lehetősége minimális lett...még konzolos szinten is nagyon kevés...szóval a szerelők most ezt ne keressék.

    aki nem tudná a zseniális Solberg lett a VB győztes idén.