35
  • Pheel
    #35
    Nem mondtam, hogy állítottad. Én állapítottam meg :)
  • Pheel
    #31
    Az UHU akkor okés, de az általad felsoroltak közül a Mandrake például TUTI RedHat based.
  • mrzool
    #30
    A prog.hu-t te egy a fórumjukba írkáló ember után ítéled meg? Ne is haragudj, de akkor az SG már régóta be kellett volna, hogy kerüljön a szánalmas.hu-ra...
  • mrzool
    #28
    Miért lenne MS által szponzorált a prog.hu? A hirdetés miatt? Akkor a linuxtoday is MS-által szponzorált? Ott évek óta szinte csak MS logó van kint...

    Itt arról van szó, hogy a Microsoft fizet a reklámfelületért. Piacgazdaságban ez egy teljesen természetes és normális dolog. Vagy irigykedsz, hogy a prog.hu-n vannak reklámok?
  • gz8
    #22
    Létezik a "Válasz" nevű kapcsoló, használd csak bátran! :)
  • Pheel
    #21
    Ebben nem vagyok túl jólértesült, de véletlenül nem RedHat-re épül az UHU is? :) Úgymint rpm csomagok stb
  • Pheel
    #20
    Igen, az Apple gondoskodik róla, hogy ne az Internet legyen a bajok fő forrása. Pl jó kis médialejátszó-telepítő, ami gyalulja a vinyót :)))))))))))

    Én sem akarok dicsekedni, de nekem PC mögül sincs bajom...
  • Troll
    #19
    Nem akarok dicsekedni, de így Mac mögül sose semmilyen bajom sincs ilyesmivel, teljesen immunis szegény az Internetes fenyegetések 98%-ára.

    Otthon meg Netscape+Calypso+ZoneAlarm+NAV+Linux tűzfal.
  • Yfel
    #18
    Az már nem az én problémám.

    Egyetértek Pascal-al e-témával kapcsolatban

    Y
  • whitehawk
    #17
    Szeretném jelezni neked Thomasgtr, hogy nem csak Debian van igyen. Van pl Fedora, az lesz az ingyenes Red Hat helyett, vagy csak hogy közelebbit mondjak, itt az UHU-Linux... Persze még írhatnék neked 1-2-t de nem fogok. Aki nem hiszi járjon utána. Operával amúgy minden oldalt rendesen meg lehet nézni. Nem volt baj, az az 1-2 ami meg nem jön le, az meg általában gagyi, nem szabvány HTML, hanem különböző csak IE által ismert szarokkal spékelt.
  • rushman
    #15
    A HTML kódlapos fertőzés nem újkeletű, ezen keresztül már évek óta telepednek a spyware férgek. A felhasználó figyelmetlensége miatt terjedő vírusok ellen úgy sincs 100%-os védelem, az meg, hogy mindenki átáll HTML alapú levelezésre, hááááát, kész öngyilkosság. Nálam alapból tiltva van!
  • pascal
    #13
    :DDD
    Opera + TheBat! + ZoneAlarm + NAV
    :DDD

    Amelyik oldalt IEre optimalizálták is megnyílik másban, ha meg nem akkor ívből szarom le....
  • bon
    #10
    Ez baromság a virusok meg a trójai programok meg egyebek a frissiítések ellenére is bejutnak
  • SoDI---
    #8
    Én nem használók se vírusirtót, se tűzfalakat.
    Viszont rendszeresen letöltöm a WinXP frissítéseket. Ez szinte mindenre orvosság.
  • Fam
    #6
    csak, az a géz, hogy a legtöbb oldalt ie-re írák
    a másikmeg, hogy az internet security-k rengeteg ártalmatla dolgot blokkolnak, sajna egy program soha nem fogja tudni eldönteni egy másikról, hogy az most épp ártani akar-e
  • Kosh
    #5
    nem IE-t kéne használni emberek! jelenleg csak azon keresztül tudnak "ártani"
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    biztos ártalmasnak véli a crackeket :)
  • TheZsenyka
    #3
    Feltételezhetően ártalmas script miatt sír, gondolom.
  • Darth Sith
    #1
    utálom a vírusokat. :)