68
Jaje! szal
  • karvak
    #68
    Anaglyph szemüvegek itt:
    Karvak 3D
  • blackgamer
    #67
    Paper Moon
  • Nem3sis
    #66
    valakivel aki 1 olyan topicba ír, amihez közel 2 éve nem írt senki..
  • b3nc3
    #65
    mondjuk te? Nem tudod kivel beszélsz.
  • Nem3sis At Work
    #64
    szerinted?
  • b3nc3
    #63
    na itt álljunk meg! ki itt a lama?!
  • Nem3sis At Work
    #62
    sztem a lamazast fogod feleleszteni..
  • b3nc3
    #61
    az megmi? Na mind1, csak ujra akartam élesztni a 3d mozgalmat. Ezt sem szabad?
  • BBird
    #60
    Büntipontra hajtasz, hogy uppolsz? :-)
  • b3nc3
    #59
    van itt vki??
  • WiZZaRD
    #58
    nem, ennel a megoldasnal megmarad a 120Hz, az amire te gondolsz az lcd-s szemuvegnel van
  • Dikkma
    #57
    Ha jól emlékszem anno azért nem érdekelt ez a dolog, mert még 120 Hz-es frissítésnél is csak 60/60 jut 1-1 szemre ami édeskevés.
  • WiZZaRD
    #56
    nem kell koncentralni, mint mondjuk a bandzsitos megoldasnal, azert szines a szemuveg, hogy kenyszeritse magatol a szemed arra, hogy meglasd a 3d-s kepet
  • Anteris
    #54
    az a baj ezzel az anaglyph-fal, hogy igen erősen kell győzködnie magát az embernek, hogy azt lássa amit szeretne. Szóval nem az igazi. Szükség van némi hitre és fantáziára is.
  • WiZZaRD
    #52
    hat hogy kersz x db anaglyph szemuveget, lehet egy is, es megadod a cimed. 280HUF/db aron van, ja es nem kersz ra semmilyen feliratot, mert akkor mar 320HUF/db
  • hen-tes
    #51
    halló
    mit mondjak oda ??
  • hen-tes
    #49
    és mit írjak oda ??
  • WiZZaRD
    #48
    [email protected]
  • hen-tes
    #47
    hol lehet szemüveget rendelni ??
  • WiZZaRD
    #45
    nekem nem volt zavaro, ha pont jo szinu a szemuveged, az eltolt kepeket nem is latod:)

    amugy eleg sok minden tamogatja, csak valahogy megsem nepszeru ez a modja a 3d-nek...
  • moNTo
    #44
    piros: bal szem, kék: jobb szem
  • hen-tes
    #43
    de pl quake3 nagyon süti :)
  • hen-tes
    #42
    csak az a gáz hogy pl. track mania demo : megy tök ól csak a menük kicsit gázosak :(
    annyira elvan tolva a két kép hogy nem látom a szemügével :(
    egyébként melyik oldalon legyen a piros szin ?
  • moNTo
    #41
    Király, nem? ;)
  • hen-tes
    #40
    thx ! müxxik :)
    nagggyon kemény :))
  • moNTo
    #39
    Sőőt...
    Van a Milkdrop plugin Winamp alá, ennek is van anaglif módja, és abszolút fasza animációkat improvizál a zenék alá -3D-ben.
  • WiZZaRD
    #38
    itt egy par erdekes link:
    http://www.pacificnet.net/~johnr/marsb.html
    http://xal3d.homestead.com/Index2.html
    http://www.alpix.com/nice/htmlen/pictstereo.htm
    http://www.stereoscopy.com/3d-info/gallery.html

    amugy az irfan tud siman egy kepbol kesziteni anaglyphet, lehet probalkozni vele, egesz jo hatasfokkal muxik
  • WiZZaRD
    #37
    ati kareszokhoz itt nezz korul:
    http://www.edimensional.com/Merchant2/agent.mv?AG=google&SC=SFNT&S=edimensional
  • moNTo
    #36
    :D
  • WiZZaRD
    #35
    nalam valahogy az a refresh fix proggy nem muxott, a detonator sajat refresh felulirojat hasznalom, de sajna ez nem befolyasolja az anaglyph modot:(
    viszont kiprobaltam a trackmania beta demojaval tokeletesen muxxik, fergeteges!!! igaz 10percnel nem birom tovabb, mert utana minden kek, meg piros lesz a szememnek:))
    mar rendeltem is 5db hemuveget az alabbi cimrol, mert a freddys le van rongyolodva nagyon:)
  • moNTo
    #34
    Illúzió
    Itt vannak szép anaglif képek.
  • hen-tes
    #33
    thx, próbálom.
  • moNTo
    #32
    Wizzard: használj refreshlock-ot, de elég jó a 85 Hz is.
    Hen-Tes: A "Programok hozzáadása"-nál uninstallálj minden NVidia drivert, restart, és csak aztán rakd fel a Detonatort + Stereo3D-t.
    Lazarus: Ati-hoz nincs ilyen hivatalos driver, csak legfeljebb külső program.
  • Lazarus
    #31
    Atihoz nincs ilyen cucc? :(
  • hen-tes
    #30
    na felraktam ezeket..
    most nem tudom megnézni a videkari beálításokat :(
    most mit tegyek ?
    ahogy rámegyek arra a fülre kirja hogy mittom én milyen hiba és kilép :(
    mit teggyek ?,
  • WiZZaRD
    #29
    pedig a moncsi 100Hz-en is megy, de a beallitas veget er 85Hz-nel es az sem segit ha kikapcsolom a nem tamogatott frissitesek elrejteset...
  • WiZZaRD
    #28
    kiprobaltam, muxik! igaz a call of duty bugos lett tole mint atom,de gondolom a regebbi cuccokkal megy rendesen:) mar csak az a gondom van, hogy nem enged 85Hz-nel nagyobb frissitest az anaglyph modnak:(((
  • moNTo
    #27
    ...és a beállítások részletesen:
    Detonator install, Stereo driver install, restart.
    Control Panel.Display, Settings fül, Advanced, GeForce fül, Stereo Properties. Itt "Stereo enabled mode": Enabled by hotkey, "Stereo type": anaglyph, majd Apply. Erre földob egy "medical test image"-t, aki epilepsziára hajlamos, itt még kikapcsolhatja a gépet. Escape, majd van olyan, hogy "Stereo setup & test" itt értelemszerű beállítások vannak (bár ezeket a driver hajlamos elfelejteni, de nem baj). "Launch test application" gombra előjön egy jó kis demó, ez előrevetíti a majdani élményt.
    Az "Advanced stereo properties"-nél az "Anaglyph stereo..." gomb alatt lehet finomhangolni a színeket picit, bár sztem nem nagyon érdemes.
    Kész a konfigurálás, lehet indítani a játékot. Játék közben bármikor aktiválhatjuk a Stereo3D drivert a Ctrl-F kombóval. Van még egy raklap hotkey, ezekkel egy sereg dolgot lehet finomhangolni, de az alapbeállítással már lehet örömködni nagyokat.
    A legnagyobb gondot a célzókereszt jelentheti, jó esetben ki lehet kapcsolni a játékban, és akkor használható a lasersight (ezt a driverben lehet beállítgatni).
    A másik gond, ha a játékengine programozói csalásra vetemedtek, és 2d-s effekttel próbálnak minket "becsapni". Mert ezek mind a monitor síkján fognak látszani, és ez nem jó :))
  • Eye-scream
    #26
    Heart of darknessbe vannak ilyen múvik, és ráadásul nagyon fasza játék(még 486-os:))...
  • moNTo
    #25
    Hoppsz... most próbáltam, és mégsem megy a legújabb detonatorral. A 45.23-assal viszont igen.
    Szóval:
    Detonator v.45.23
    NVidia Stereo3D driver v.45.23
    Ezek a páros a nyerő. Ez megy most nálam is.