63
Chaos Legion (c) Capcom
  • attila0012
    #63
    Amikor először azzal a csajjal mész. Aztán meg majd mehetsz Sieggel is. Az a pálya! Hol van a thanatos chip??
  • attila0012
    #62
    Valaki megmondaná, h hol a 9. pályán a thanatos chip? Már ha van. ?????????
  • Narrit
    #61
    Tudom, hogy nem mai játék, de nagyon elbizonytalanodtam a történettel kapcsolatban. Most Arcia Sieg húga?! Mert az álmában a fiú tök úgy nézett ki (olyan volt a haja) mint Siegnek. De aztán meg ott ölelkeztek, a végén meg őrületbe kergetett, hogy nemtom mit mondott. Aki tudja, segítsen légyszi és ha tudja vki hogy kell megcsinálni a feliratait, nagy segítség lenne, mert a fordítás már kész :D
  • GiGa master
    #60
    már nem kell emgy már thx!!!!
  • GiGa master
    #59
    ezt már megkaptam 1 ik haveromtól le is töltöttem az 1.1hez való no-cd/fixeexét csak elindítom fut a prog az intró lemegy és utánna fekete háttér...:S
    esetleg nincs valmi nosztalgia oldal ahonnan lelehetne szedni??imádom ezt a gammát csak eddig nem tudtam felraki most feltom de még mindig adeviance mappánál lefagy...HELP!!!
  • Seth
    #58
    ITT keress rá
  • GiGa master
    #57
    hy all nekem már amikor kijött megvolt a gamma,csak lenne 1 kérdésem ha valakinek emgvan a gamma akkor tegye fel valahova a crack file-st mert nekem vlamiért ott megfagy a winfosh!!!help plz!!!
  • Seth
    #56
    Csak olvastam hogy mittudomén hányadik végigjátszás után már a csajjal is tudsz menni minden pályán.....na nekem bőven elég volt az erdős pályán. Mondjuk tény hogy vele könnyebb, de ha már 3x végigtoltad hogy megkapd,akkor már kurvára nem izgatna hogy vele is végigtolhatom
  • OregSaman
    #55
    Én is elég sokáig nyuztam mire idáig elértem, s nem hiszem hogy lesz lelkierom osszeszedni az Ultima részeket:-))))
    Tehát még megpróbálom végignyomni és aztán vége....
  • Seth
    #54
    Na ja, bár a 2. rész állítólag chaos legion szintű lett. Az 1. rész nagyon állat volt,4x biztos végigtoltam,ezt meg 1x is nagynehezen.
  • Davidus
    #53
    Azt nem értem hogy miért ezt adták ki PC-re mikor ott az istencsászár Devil May Cry ami 100x jobb mint ez.
  • OregSaman
    #52
    Köszönöm:-)))
  • Seth
    #51
    innen szedtem
  • OregSaman
    #50
    Köszi!
    És ha belefáradnék én is, honnan szerezhetném meg azt a bizonyos "trainert"?
  • Seth
    #49
    Hát sajna én annyira belefáradtam hogy trainert használtam...lealáztam a kicsikét..
    A tanatos chip-ek helye csak angolul van meg:
    1st piece: stage 2, the camera will automatically focus on it so you can
    get it easily.

    2nd piece: stage 3, the camera will automatically focus on it so you
    can get it easily.

    3rd piece: Stage 4, search every area, it's easy. It's in the area where Sieg begin.

    4th piece: Stage 5, there are two ways and a wall between them.The right
    one has the piece but the way is broken so you have to go through the
    left way to reach the other side. To identify this area, this area is a
    narrow road, not a wide area, and tha target enemy is on the left way.

    5th piece: Stage 6, on your first area (that red moon), go to the
    platform around (pretty high and that'd the only platform so you won't
    miss it), kill all the enemies there and you will get it (if not, try
    on side B). But I am positive you can get it in side A.

    6th piece: Stage 7, prepare yourself with power legion (football
    players), after passing the area where you fight some monsters in a
    narrow way(the target appears twice), walk some and look for a
    climbable platform in the right side (look at the map!), double jump
    onto the platform, then summon the power legions there to smash the door
    (make them target it by pressing O). You will recognise the door marked
    with fist symbol. If you confused, you can see the piece (but you can't
    get it) after you defeat the enemy at the bridge (remember? the one you
    have to clear the enemies before the bridge go down), if you go left
    after it, you will came to the narrow way I talked about but if you not
    go left, you can see the piece on the other side (this is a dead end).

    Side B only--->From stage 8 onward, the thanato pieces can only found in Side B!
    7th piece: Stage 8, remember an area where there's a door(gate) on your left
    but cannot be opened? Now, leave it and go through the whole stage until
    you find three doors (remember?), defeat the area for each doors(left and right) to
    open the middle one. After it opened, a invisible spider monster will appear,
    usually ppl ignore it and go to the middle door. Don't head into the middle door
    after beating the invisible spider. But if you defeat it, a door will opened which
    allows you to head back to previous area where a locked gate is! In Side A, the gate
    is locked, so you can't head back to previous area. Remember THIS!Just go back all
    the way, and defeat the enemies to make it open. In side A the monster won't appear.

    8th piece: Stage 10, Somewhere in the middle of the game, jump onto an
    platform where you will reach the small area with circle sign on ground.
    Touch the circle to make a bunch of blue big monsters appear, just clear them
    all.

    9th piece: Stage 11, just finish the stage. In side A you have to fight
    Delacroix, in side B you fight a bunch of monsters which keep respawning
    till you kill them all, thus obtaining the final piece.

  • OregSaman
    #48
    Hi!

    Úgy látom, hogy egy ideje már lecsengett a játék, de hát én most kaptam meg:-)))
    A 14.(utolső) pálya 3.főszörnyét gyakom (a repülő+idézgető kiscsaj:)), de eléggé elkeseredtem, ugyanis 3 lélekkristályon kivül semmim se maradt (minden elment az elöző kettőnél:-(((), életcsikom meg épphogy van:-))). Emlékszik még valaki egy tuti kombóra?
    ha igen azt megköszönném.
    Üdv

    Ui: Meg az is érdekelne hogy Ultima 9 darabkájából hol a többi mivel nálam csak 3 van. (vagy ez is olyan konzolos féle húzás, és csak 3-szori végigjátszásra lehet megszerezni?)
  • Seth
    #47
    Én tegnap jutottam a végére....nagyon uncsi volt és frusztráló A Capcomnak ezt nem ilyen formában kellett volna kiadnia. Ilyen unalmas helyszineket és ellenfeleket
    én még nem láttam.(egyedül a főellenségek elleni harcok tetszettek)
  • Shep
    #41
    Az hogy kék vagy sárga a kard/,ármint az ikonja/ az mit befolyásol?
  • Mayday
    #39
    Nagyon szep game, meg kell hagyni, viszont nalam rohadtul nem jott be. Semmi ertelme, ez nekem nem fekudt. Uninstall...
  • Shep
    #38
    Srácok, ugye van benne jófajta animáció? az elején meg a végén legalább?
  • musha
    #36
    nekem csak egy ideig fekete a képernyő, egy idő után elkezd tölteni, aztán bejön.
    személyes tapasztalataim rosszak az Ace MCP-vel, de nem tudom, hogy bezavarhat-e.
  • Gnome
    #34
    Ehh...azért az egér általi irányitást nem kellett volna kihagyni belőle(vagy csak én nem vettem észre vmit) Sztem ez inkább az Enclave-re hasonlit...bár az nekem jobban tetszett...ez vhogy agyatlan hent egy rozsaszinű hajú jellegzetesen konzolos emberkével...Én még az Intrót sem értettem:P
    de azért tetszik:)
  • mochee
    #33
    Na, nekem is bejön, élvezet az ilyen manga kaszabolós játékokkal nyomni.
  • musha
    #30
    ha jól vettem észre, akkor csak a grafikus beállítások / felbontás menükben halt meg, de ha ezt egyszer beállítottam, és elmentettem fagyás nélkül, akkor már a többi jó volt.
  • LSC
    #29
    és hogy sikerült elindítani?
  • musha
    #28
    na most már én is eljutottam a játékig, és nekem is igen kellemes meglepetést okozott!
  • Davidus
    #27
    Feelinges zenével meg geci stílusos grafikával megáldott überhent. Legjpbb game ha felbasz a főnök és le kell vezetni a feszültséget:D Ez a 10 perces gémek királya
  • Eye-scream
    #26
    Egész fasza ez a gém, jó kis überhent :D
    Azért a világot nem fogja megváltani...:)
  • musha
    #25
    hát nekem íccse-úccse akar elindulni :(
  • Kandurex
    #24
    Video..
  • Kandurex
    #23
    Nekem akkor javult meg miután bekapcsoltam...
  • LSC
    #22
    nekem nincs bekapcsolva de asszem a leírtak szerint már nem is érdekel annyira. Azt hittem egy jó RPG lessz.
  • musha
    #21
    hol piszkálod meg az AA-t? játékon belül lehet vagy a videókártya beállításaiban?
  • Kandurex
    #20
    Nekem is fagyogatott valamit az elején...erre meg piszkáltam az AA és rendbejött:)

    Szal érdekes játék ez. Bár tiszta hent (videók azok kuuva jók) és mászka..szal ez az RPG dolog erős túlzás....unalmas estéket át lehet vele vergődni, de nem ez fog világot váltani
  • musha
    #19
    nekem ott, ha kattintotk egyet, akkor továbblép. még egy olyan lehetőségre gondoltam, hogy ablakban működhet, de nem jutok el odáig, mert addig lefagy a mocsok :(((
  • LSC
    #18
    nekem az indítás után a fekete képernyőnél megáll és csak az alt++ctrl+del segít. Ilyenkor mi van?
  • musha
    #17
    komolyan senkinek nem fagy? én akármit próbálok csinálni fagy, csak resetelni tudok utána.
  • Kandurex
    #16
    Na meg volt a teszt. Hát felettébb érdekesen kezdődött. Vagyok én (valami kardos pofa) és kezdetekkor van nekem egy summonom (légió). Na ez a démon pajtás a hangzatos Ultima nevet viseli. Szal, nyitok első pálya (tutorialt átugorva) és csodálkozok nagyokat. Ultima pajtás ugyanis, mint egy álcázott henger megy a pályán (szinte senkit meg se! Ütöttem) őkelme végig irtotta magát olyan mágiákat használva, hogy néha semmit nem láttam az effekt parádétól (+ba finomságként a megölt ellenfele lelkével magát erősítve egy jópofa támadást is elő lehetett vele hozni). Szal tépek, mint állat, jönnek az ellenek, démon pajtás meg vágta őket hűvös halomba. Azt meg kell említenem, hogy egy néhány szörny magassága minimum belepte a képernyő 2/3 –át és voltak ám közöttük igazán brutálisnak mondhatók. Szal, 2. pálya vége, amikor megjelenik vagy 10-12 db ilyen 2/3 képernyőt egymagába belepő szörny. Én egy balkon részen álltam nyomtam egy „D”-t (attack), démonom leugrott, és olyan pofonversenyt rendezett, hogy öröm volt nézni (röhögtem is mert egy néhány jól irányzott ütéstől néha 10-20m is repültek az ellenfelek).

    Aztán jött egy videó, amiből aztán kiderült, hogy nem ilyen egyszerű a dolog.

    Ugyanis az 1-2 pálya a játék vége! Vagyis démon pajtásom az egyik legerősebb megidézhető lény!!! A 3 pályától visszaáll a sztori elejére. Hát, mint mondjak? Van egy summonom (3 kardos pofát idézek) és, hát igen csak csira vagyok. Az eddigi kényelmes hátradőlésből vért izzadó csaták jöttek. 4 pálya elején meg szegény 3 védő csirámat is átküldték a másvilágra. Na mondom, nocsak! Most 5 pályánál vagyok. Némileg fejlesztettem a kardos fickóimat, (+ba kaptam egy új summont (valami nyilas, nem tetszik, inkább fejlesztem a kardosokat).

    Amúgy a játék hent game, FF sorozatból lopkodva….nem rossz…de azért RPG-nek nem nevezném.
  • Sephi
    #15
    Hmm en anno amikor megjelent Ps2-re meg is akartam szerezni de sajna meg japan menukkel volt. Szerintem nem lehet jobb a Castlevania uj reszenel szal nem igazan erdekel hihe :)
    Bar aki jacotta leirhatna milyen...
  • musha
    #14
    hm, fura volt, hogy nem emlékeztem a demóra, de most már beugrott: kurvára kifagyott már a menüben. éppúgy a full játék is. persze gondolom ez most megint valami inkompatibilitási hülyeség (ATI driver, Direct-x, nemtom). ha valaki tapasztalt hasonlót, az sikítson!!!