20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Tom3 #93
    lecci mondjatok el hogy hogyis van ez?nem ertem
  • Alexease
    #92
    Lehet jelentkezni Hazigazdanak (kis moderator);)
  • Breki33
    #91
    A házigazda kimoderálhat
  • Tom3 #90
    nem ertem ezt:[ Témaindító: Ch_Slater ] neha a Témaindító
    helyett azt irja hogy hazigazda. ez mer van 1000 hozza szolas nal irja azt vagy mi?
  • Tom3 #89
    hat igaz en is a Transport Giant-ot kisse hamarabb nyitottam :) egyepkent akkor nyitok en topikot ha latok 1jot
  • Breki33
    #88
    Úgy, hogy speciel én már egy éve várom
    Úgy, hogy speciel mostanában nincs igazán jó Rally
    stb

    miért csak egy játék megjelenése után lehet topicja?
  • Tom3 #87
    ehh 4honappal elobb hogy lehet mar topicot nyitni?
  • Breki33
    #86
    sms-esben bizok lol
  • Tom3 #85
    3.-ot rosszul gondolod ugyanis DC nem megy es Warez kene
    foleg sms-es mar nem bizok meg az ingyenesben csak a sharkywarez-ben egyedul
  • Csacsi
    #84
    1 : olvasd el a hozzászólásokat, mert ha nem teszed, ne várd, hogy más vegye a fáradtságot, és elolvassa a tied,és válaszoljon is ra.
    2 : Ha ezt megtetted volna, akkor nem kérdeznél ilyet.
    3 : Több int valószinű ha lenne cím, akkor fizetős lenne, amit meg is mondanak, de neked olyan nem jó, ezért DC.
    4 : Visszakanyarodva az első ponthoz még nem jelent meg a játék, szóval sehol nincs fent.
    5 : www.izonews.com-ot ajánlom figyelmedbe, ott inormálódhatsz a "hivatalos" megjelenésekről.Még kereső is van, tehát rá is kereshetsz egy egy címre, és így megtudod, hogy megjelent-e már.
    6 : Remélem azért a választ, amit neked írtam, azaz ezt a szöveget elolvasod, nem úgy mint a topik többi részét.
  • Csacsi
    #83
    Válaszoltak a belső nézettel kapcsolatban?
  • Alexease
    #82
  • Tom3 #81
    honnan lehet le szedni?
  • Alexease
    #80
    Mar irtam nekik a belsonezet miatt!! Kezd egyre gyanusabb lenni, hogy meg egy kep sem volt belsonezetbol:(( Remelem valaszolnak, jo lenne tudni hogy mi lesz, hogy ne varjam feleslegesen.

    Az XpandRally is hasonlo volt. Nyomtak a jobbnal jobb kepeket a grafikatrol, efektekrol, de belso semmi. Aztan irtam nekik, es kiderult, hogy az a super-real dolog amit igernek, egy kicsit mas. A szlogen szerint: "Akarsz valami jobbat, gyorsabbat mint a WRC?" ;)) Vagyis, egy arkad autotologatos. Nincs is gond, mar nem varom, aztan annyi.

    Ennel is jo lenne mar tudni, mert akkor nem varnam. Megertenem ha nem lenne, mert konzolra is kijon, es amugy is most a MS Rally-t akarja mindenki leverni. De azert tehetnenek egy szivesseget akkor, mert senki nem akar egy normalis rally-t csinalni;((
    Bar, mint ha az MS Rally 2-be, mar lenne belsonezet. De mondjuk ott, komoly fizikai, szimulacios, automozgas problemak is voltak:(((

    Ha megjon a valasz, akkor irok mit valaszoltak.
  • Ch_Slater
    #79
    van 6 uj screenshot, de megin nincs belsos...
  • LezLee
    #78
    Szomorúan hallom, illetve olvasom :(((
    Azért a március az jobban hangzott :)
  • FH ToMmY
    #77
    jah most olvasom, sorry
  • FH ToMmY
    #76
    Bocs a hülye kérdésért...le lehet már szedni?
    Ha nem akkor mikor jelenik meg?
  • Ch_Slater
    #75
    megvaltozott a Release Date: May 2004...
  • insp
    #74
    Pedig az megfizethető legjobb. Én is ilyet nyúzok. Szerintem érdemes akár várni a vásárlással egy ideig, megéri!
  • Breki33
    #73
    én 18-ért vettem azt hiszem (de lehet kevesebb)
    mármint az MS-t
  • LezLee
    #72
    A MOMO Racing, mi??? :))
    Azért annyi pénzem nem volt :(
  • Breki33
    #71
    hát gondolhatod :-)

    persze van jobb
  • LezLee
    #70
    Ha már itt tartunk Breki: neked milyen kormányod van, MS???
  • Breki33
    #69
    amúgy vetess egyet a haverral és egy hét után vidd vissza a tápon csak nincs gyári szám :-)
  • Breki33
    #68
    asszem a forumba azt írta a srác, hogy ötezerért vett egyet, de ennek is őrült mint maf. mert először 10.000-et mondtak
  • MrTressy
    #67
    nincsen véletlenül valakinek egy Logitech Wingman Formula Force Gphez való táp mert az enyém gari után fél évvel meg nyuvadt...Vagy nem tudja valaki hol lehet ilyesmit meg csináltatni?Valami elszállt benne, nem a biztositék azt már néztem,de mivel ehekthotechnikai tudásom gyakorlatilag nulla nem tom hogyan lehet megreparálni
  • Breki33
    #66
    na ezt a fórumot újra elolvasva azt hiszem jól döntöttem

    ilyen hozzásdzólások:
    DrumStick:

    Kösz az útmutatót,én másfél év alatt a harmadik Logitech W.F.GP-t
    fogyasztom.Az első kettőt kicserélték ugyanezzel a pedálhibával,
    de a kereskedő úgy adta oda a harmadikat,hogy az elkövetkező
    néhány évben hanyagoljuk egymást.Persze ez is besz*rt.
    Én nem szig.szalagoztam hanem a potikat egy-egy pötty kétkompo-
    nensű ragasztóval a ház falához rögzítettem.Most újra tökéletes.

    Werpeléthy

    itt a fórum
  • Breki33
    #65
    Na uttánanéztem

    ez a hozzászólás volt idézem:

    Logitech Wingman Formula Force Gp

    Sziasztok! Azoknak szeretnék segíteni, akiknek tönkrement a címben szereplő kormányuk és már lejárt a garancia.
    Röviden: A megvétel után nálam eltelt kb: 2-3 hónap és előjött egy hiba, ami abból állt, hogy a gázpedál jele elkezdett ingadozni és néha fékezgetett magától (tehát használhatatlanná vált). Viszavittem, ültek rajta 1,5 hónapig, majd kaptam egy másikat. Azt hittem, hogy az lehetett a baj, hogy megtört a zsinór, vagy tele ment porral. Ez az új kb: 1 évig bírta (garancia már lejárt) és elkezdte ugyanazt (pedig most aztán minden óvintézkedést megtettem). Mivel garancia már nem volt (innentől jön a megoldás) szétszedtem a pedál részt.
    A hiba a következő:
    Mindkét pedálban egy-egy elfordulós érintkező van. Azonak az egyik vége a pedálba lóg, a másik (a kritikus) vége egy foglalatban ül. De nincs belepattintva, csak ott ül magában, ameddig nem gondolja úgy, hogy "én most kilazulok" és elkezd lötyögni. Na ez a lötyögés az, ami a jel ingadozást okozza, mivel az érintkezők nagyon kis utat tesznek meg.
    Tehát ez egy széria hiba.
    Megoldás: Egyenként, a lehető legpontosabban beilleszteni a foglalatukba, aztán szikszalaggal betonbiztosra rögzíteni. Én kb: 10cm hosszú szikszalagot vezettem végig a pedál házban és ezzel teljesen fixre rögzítettem. Csak vigyázzatok, hogy a csavarok helyeit ne ragasszátok le.
    Ezzel nekem megszünt a problémám.
    UI: A pedálházból minden csavart ki kell szedni, kivéve az elején lévő négyet, ami a súlyokat tartja. A gumitalpak alatt is van két rejtett csavar.
    Remélem sikerült segítenem.

    Üdv!
    DrumStick

    bocs ha off
  • Breki33
    #64
    én csak azt mondom amit olvastam
    de volt nálam egy hétig ilyen kormány és nagyon örülök, hogy annó nem kaptak a TESCO-ban

    Amúgy érdemes elolvasni a PC Magazic karácsony előtti kormánytesztjét. Persze nem kell mindent elhinni P

    amúgy minden új kormánytulajnak sok sikert a döcögés világában :-)
  • dashed_
    #63
    mellesleg en is varom a gamet csak legyen benne belsonezet es normalis fizika...
  • dashed_
    #62
    nekem is logim van viszont nalam elojott a problema..
    par perc alatt viszont lehet orvosolni (nem egy nagy ordongosseg)
    ha vkinek kell a "leiras" annak elkudom mailben :)
  • zoszt
    #61
    Én is Logitech Wingman Formula Force GP-vel játszok több,mint két éve és semmi gond vele (csak megnyugtatásul).
  • Breki33
    #60
    akartam irni, hogy Alexease-t kéne megkérdezni :-)

    Amúgy ha nem használod nem lesz rá szükség :-)
  • LezLee
    #59
    Köszi, de remélem nem lesz rá szükség :))
  • Alexease
    #58
    A pedalokban a potik allitodnak, mozdulnak el. Pl. egy ido utan, csak 50%-ban erzekel. Az emlitett topicban, vannak megoldasok, linkek rajzokra, kepekre, hogyan is kell megbuheralni.
  • Breki33
    #57
    valami elszarodik benne nyikorog de nembiztos hogy jol emléxem nézd meg a hardver forumban van a force feedback kormányok forum

    ja most ugrik be lehet a hsw-n (is) irták

    jó hír, hogy buherálással meg lehet oldani
    Határozottan emléxem, hogy a srác szédszedte :-)
  • LezLee
    #56
    Tudom, hogy jobb lett volna, olcsó kategóriában mindenki azt ajánlotta. De ilyen nem volt a MM-ba, és gondoltam a Logitech se lehet olyan rossz.
    Amúgy milyen gondra gondolsz a pedállal kapcsolatban?
  • Breki33
    #55
    Hát MS jobb lett volna szvsz a logitech pedáljával sok gond szokott lenni, de volt errőlegy külön topic ahol leírták hogy kell megszerelni
  • Breki33
    #54
    ez igaz bár én a Rallykat motorháztetőn szeretem játszani :-)