20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • M@TriX
    #134
    azért reménykedjünk. Mondjuk én már egy motorháztetős nézetek is örülni fogok, de jó lenne ha végre megjelenne egy belső nézetes játék. Nagyon ritka.
    Persze biztos azért nincs belső nézet mert annak is idő kell a fejlesztéséhez, műszerek, élethű textúra stb.
  • Csacsi
    #133
    Egyébként, szerinted a kép a játékból van, vagy render?
  • Csacsi
    #132
    Mi az a BHM?
  • Alexease
    #131
    A BHM-on fent van normalisabb, nagyobb minosegu MOV-ban, de abban sincs semmi ertekelheto.
  • Csacsi
    #130
    Én is kikockáztam, van benne render is, de ez szerintem játékból van, amit én találtam, legalábbis nagyon úgy néz ki.
  • Csacsi
    #129
    Itt van kép. Bár elég rossz minőségű, de kivehető a lényeg.
  • Alexease
    #128
    A videot en is ki kockaztam, amikor kiszurtam a belsonezet-szeruseget:))
    De valszeg, az a visszajatszasbol van, mert amit tisztabban lattam, az a "hatsoulesrol" volt:)))

    Motorhaztetos valszeg lesz, de sajnos meg ott sincs ter erzet:(( Nagyon remelem, hogy belepasszirozzak valahogy, meg ha olyan gagyi szinten is, mint a Colin3-ban volt, vagy a MS Raly2-ben lesz.
  • Alexease
    #127
    A kornyezettel nekem sincs gondom, tenyleg latvanyos:) Az auto is jo lesz;DD
    De a belsonezetrol, meg mindig semmi kep vagy info:(((

    Kozben megjott a 2 hetes levelemre a valasz a keszitoktol. Normalisak voltak, meg elnezest is kertek, hogy keson valaszoltak:)))

    A fizikara, szimulaciora azt igertek, hogy az eddig legjobb lesz, ami rally-ban megjelent (bar azt nem nehez felul mulni, mert sajnos az utobbi idoben nulla a felhozatal - kiveve a Rally Trophy-t, ami meg mindig a legjobb ezen a teren)

    A belsonezetre nem valaszoltak:(((
  • Csacsi
    #126
    Jó hír minden rally szimulátor rajongónak, de lesz benne belsőnézet.Legalábbis az oldalon, ami van videó, nagyon kicisben, abban van egy olyan részlet, ahol belső nézetből mutatják a játékot.Majd otthon teszek fel róla képet.
  • M@TriX
    #125
    Még pár kép:


    A flóra szerintem nagyon ütősen néz ki.




    Ez a kép is nagyon ígéretes a porfelhőjével.

  • M@TriX
    #124
    szerintem nagyon szép, igaz a kocsi textúrája túl "mesterkáélt", de biztos lesz kosyolodás és egyéb finomság.
  • grebber
    #123
    A 2004-es rali vb szezon már javában zajlik, sajnos Richard Burns nélkül. Amellett, hogy nagyon reméljük jövőre felépül és visszatér, a nevével megáldott rali szimulátortól is várjuk, hogy maradandót alkosson. Az SCi csapata beindította a címben szereplő játék vadonat új oldalát, amelyet ha szemügyre veszünk egyből meglátjuk, hogy sok időt öltek bele. És, hogy ne hagyjanak minket maradandó élmény nélkül, adtak nekünk egy videjót is, melytől bárki ámulhat, vagy éppen legyinthet rá egyet. Azonban mindenképpen nagy ellenfélre talált az Xpand Rally eme alkotás személyében!



  • Breki33
    #122
    ja csak az meg nem megy xp-n :(
  • zaki
    #121
    ne má... :(
  • Eisenhower
    #120
    hát most hogy láttam nekem se elég hülye mozgása van az autonak. komolyan mondom nem igaz hogy nem lehet egy normális rally game-t csinálni? ! a colin 1 még normális is volt
  • ibronk
    #119
    Fentvan a gamestaron is már, de nem tűnik tul meggyőzőnek nekem...
  • Jacek
    #118
  • Eisenhower
    #117
    kijött egy 24 megás video hozzá a computerandvideogames.com -on van de az istenért nem tom letölteni csak ha perkálok azt meg ugye ...^^
  • Alexease
    #116
    Ezen a kepen gy pozitivum van, hogy legalabb elore billen az auto repules kozben.

    A napokban kijott jonehany leiras, bemutato, riport a keszitokkel, hogy mi lesz a jatekkal, mit csinalnak, hogy all a fejlesztes, milyen ujdonsagok kerulnek bele stb.

    A legnagyobb elonyok kozott emlitettek a egyelentlen, dimbes-dombos talajt, a szuk erdei utakat, es a gyors, "fun" versenyeket.(?!) De amin a legjobban dolgoznak, a hatsoszelvedon megjeleno fenyek, tukrozodesek.

    Sajnos belsonezet ugy nez ki nem lesz;( De a leirast osszefoglalva, nagyon ugy nez ki, hogy inkabb egy MS Rally "tipusu" jatekot akarnak kesziteni. Az egyszerubb jatekmenetet a parhuzamosan fejlesztett teljes konzol skala is alatamasztja.

    Aki szerintem szimulatort var, az kezdjen pianoba kapcsolni;)
  • Ch_Slater
    #115
    remelem nem repuloszimulator lesz...
  • MrTressy
    #114
    hát tényleg nem ártana már egy normális szimulátor mert rally masters, cm1-2, esetleg rally trophy óta semmi használható móka nincsen....
  • Alexease
    #113
  • Alexease
    #111
    Ja! :0
    A lenyeg, hogy kaptam levelet a cegtol, de sajnos semmi konkret nem volt benne. Vagysi, nem derult ki, hogy lesz-e benne belsonezet, vagy sem. De arra sem valaszoltak pontosan, hogy arkad jellegu lesz inkabb (MS Rally), vagy probalnak valami normalisabb szimultort osszerakni.

    De sajnos, az eddigi kepekbol, nyilatkozat foszlanyokbol itelve, egy jobb automozgassal, egyszeru, de nagyon latvanyos konzol szeru grafikaval megaldott, kulsonezetes fun rally race lesz.

    Ami biztos sokaknak ismet tetszeni fog, de en nem orulok (es meg sokan nem).

    De remelem tevedek, es tenyleg valami jo fajta szim lesz.:)))
  • Breki33
    #110
    nya térjünk vissza a témázgatáshoz
  • Tom3 #109
    áhá köszi! keresek bannert a Transport Giant-ba
  • Alexease
    #108
    Azert vannak a Hazigazdak, hogy rendet tartsanak:)
    Sajnos, manapsag elszaporodtak az Unreg degenaralt beszolasok, az ertelmelen hozzaszolasok stb. stb.
    Es sajnos, a felesleges, ertelmetlen, tobbszori topic nyitasbol is sok van. De ez mar a Moderatorok dolga.
  • Tom3 #107
    ???? mer en mit csinaltam?igaz lehet hogy nehany ertelmetlen
    forumjaimat torlom
  • Tom3 #106
    áhá! mert en a jatekosok forumaba nem 1 topicban vettem eszre aminel hazigadat ir
  • Taranov
    #105
    Olyan itt nincs. Nem lehet egy témából több topikot nyitni és nem lehet értelmetlen topikokat nyitni, illetve értelmes címet és alcímet kell adni a topikoknak.
  • Alexease
    #104
    Ha mint USer akarsz toroltetni valamit, akkor be kell szolni a Moderator topic-ba, ott eldontik hogy jogos-e, es Ok torlik.

    Ha Hazigazda/Moderator lennel - de nagyon valoszinu hogy nem leszel:))), igy nem lesz ezzel gond - akkor kicsit mas hogy nez ki a forum, es van lehetoseg kozvetlenul is torolni a hozzaszolasoknal.

    Es most, szerintem hagyuk a temat, mert ez a RBR topic-ja:))
  • Taranov
    #103
    Moderátorok topikja
  • Tom3 #102
    Magam erdekebe nyitom a topicokat :)))
  • Taranov
    #101
    Ha nem a saját fórumokon belül nyitottál topikot, akkor nem vagy házigazda, csak témaindító, és akkor a moderátok topikjába kell írnod, ha valamilyen alakítást akarsz egy topikban.
  • Tom3 #100
    ??en azt kerdeztem hogyan toroljem azokat a hozzaszolasokat.
    be kell szolnom a Moderátorok topicpa? mert kulonben mindent ertek ezen kivul.vagy esetleg a topicban van egy gomb amit meg kell nyomnom?
  • Taranov
    #99
    És aki nem nyit folyamatosan értelmetlen topikokat, mint Tom3 :))
    Szóval Tom: Szerintem érd be a mezei user szereppel.
  • Alexease
    #98
    Kapsz jogosultsagokat, es te tudsz torolni. Igen, a banner egy fajta reklam kep;)

    De ha ennyire nem vagy "kepbe", akkor mondom hogy ne foglakozz a dologgal. Nem osztogatjak a jogokat csak ugy, megbizhato ember kell, aki folyamatosan becsiuletesen ott tud lenni, es ert is a dolgokhoz.
  • Tom3 #97
    a banner mondhatnank 1kep?
  • Tom3 #96
    ertem de en hogy tudom mind azokat kiszedni?irok a Moderatorok topicba?
  • Alexease
    #95
    Ha a Moderator statuszt sem erted, akkor nem erdmes a dologgal foglalkoznod.
    Amugy a Moderatornak kellene kiszedni a topic-bol a nem oda illo hozzaszolasokat, a tragar kifejezesekt, a bazi nagy kepeket, renbetartani, figyelemmel kiserni stb.
  • Tom3 #94
    meg a Moderatort sem nagyon ertem