20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Marcell
    #174
    Ja jo, azt hittem valahol mar nyarra igerik. :) Amugy konnyen lehet, hogy igazad lesz es a PC-s verzio csak kora nyarra jon :( De talan minel kesobb jon, annal jobb lesz! :D

    En X-Boxos (is) vagyok es jon a hivatalos magazin is, igy valoszinuleg rogton hozzajutok majd a boxos demohoz. Majd megirom milyen. Illetve ha megtudok valami ujat, irok.
  • toMpEr
    #173
    multi nem lesz benne?
  • Marcell
    #172
    PC-re is meg lehet mar venni (elorendeles):
    Richard Burns Rally (PC)
    Buy it now for: £24.99,
    Platform: PC
    Release Date: 16/04/2004
    http://www.price-tracker.co.uk/PC/2154/default.htm

    "SCI Games will release a new rally racing game called Richard Burns Rally in Europe in March 2004" - www.the-magicbox.com

    A PC verziot viszont nehany lap (pl. www.virtualracing.de) majusra irja.

    Szoval nagy a kaosz, ahany forras annyi info.
    Marcius, van aprilis 6, 16, 26, majus 7, 28.
  • Alexease
    #171
    Nem tudok valtozasrol, es pontos infot sem kaptam a keszitoktol (nem mintha adhatnanak). A jelenleg tervezett ido a tavasz, de szeretnek minnel jobban megcsinalni.
    Azert irtam nyar kornyeket, mert a tavasz is ott van nem sokkal elotte:)))

    Kissebb csuszas elofordulhat. A Colin4-elott vagy egyidoben nem hiszem hogy kiadjak (aprilis eleje). Raadasul, logikusan eloszor a PS2 es az Xbox-os verziokat kellene kiszorni, es csak azutan 1-3 honappal a PC-set (az egyertelmu, megertheto warez miatt).
    Vagyis, en a PC-set nyarra idozitem.:)
  • Marcell
    #170
    Tegnap meg az allt a hivatalos honlapon, amit a #149-es hozzaszolasban ideztem. Vagyis tavasszal jon (X-Boxra marciusban).
    De ha Te es ubi valami uj infot tudtok, miszerint a jatek 3 honapot kesik, akkor linket adjatok legyszi'! (En meg sehol nem hallottam, hogy keses lesz. Vagy a PC verzio 3 honappal az X-box utan jonne ki? De akkor miert azt irjak, hogy "Released on PS2, XBox and PC spring 2004"?)
  • Alexease
    #169
    Biztos vagy benne hogy kint van?!?! Annak azert nagyobb hirverese lenne ennel:) Amugy csak nyar kornyeken varhato.
  • Alexease
    #168
    Azert a sok szep keppol nehez lenne megallapitani, hogy milyen is lesz egy jatek. Foleg ha autosjatekrol van szo:)
  • ubi
    #167
    PS2-re már kint van!£29.99! valaki nem akar tapasztalatokat írni??
  • ubi
    #166
    ez egy istencsászár gém lesz!!!
  • K.András
    #165
    Befér megint mer olyan szép :)
  • toMpEr
    #164
    ezek mar voltak parszor...
  • K.András
    #163
  • K.András
    #162
    Nagyon kiváncsi lettem én is,grafika az verhetetlen,ha hosszu pályák is lesznek(20-50KM),az autok valoban jol fognak viselkedni akkor hosszu idöre uj királya lesz a rali játékoknak.

  • Alexease
    #161
    En mar irtam nekik, de a belsonezetre es a demo-ra nem valaszoltak:(
  • RelakS
    #160
    ÁÁÁÁ!!!!
    AKAROK EGY ILYET!!!

    Ehhez képest a Colin 4 grafikája olyan, mint a gyúknukem (de legalábbis kvék)
  • Csacsi
    #159
    Ha jól tudnék angolul, akkor írnék a fejlesztőknek, de mivel nem nagyon megy, ezért vki megtehetné helyettem, hogy rákérdezne arra, hogy demo mikorra várható?
  • insp
    #158
    Emmádöfi!

    Reméljük a legjobbakat.
  • Marcell
    #157
    En is kivancsi vagyok, es ha egy rakas fos lesz a fizika (amit azert nem hiszek), akkor a PC Gamer elasta magat a szememben... No meg a OPS2 magazin is, de az annyira nem erdekel :)
  • toMpEr
    #156
    mindenesetre eleg durva dolgokat ir, kivancsian varom (a 'repulos' kep nem eppen all osszhangban a cikkben leirtakkal)
  • Marcell
    #155
    En elsosorban csak forditottam a cikket. Amugy nagyon sok autos jatekban vagy fekezel, vagy gazt adsz, illetve a fek felulbiralja a gazadast.
  • toMpEr
    #154
    a ballabfek olyan nagy ujdonsag lenne?
  • Marcell
    #153
    Igen, bar a nagy magazinok nem minden jatekrol irnak ilyeneket! Ok mar kiprobaltak a jatek beta verziojat. Szoval most talan tenyleg valami nagy durranas lesz. De puding probaja az eves, szoval nagy remenyekkel varom ezt a jatekot, es azt hogy vegre kiprobalhassam a vegleges (demo vagy full :) verziot.
  • 12346
    #152
    bárcsak tényleg így lenne. még jó, hogy sokan nem hiszik el:)) minden autókázós gémhez real fizikát meg mit tom én miket írkálnak/mondanak, és többnyire ez sehol nincs.
  • Marcell
    #151
    Meg egy kis plusz: A PC Gamer azt irta, hogy ez a jatek olyan lesz fizikaban -a rally jatekok kozott-, mint Grand Prix Legends (1967 GP) volt a sajat kategoriajaban.

    A jatek allitolag baromi nehez lesz, nagyon meg kell tanulni vezetni, es a rally suli se egy gyorsan letudhato aprosag. Ha elered az eso, a godrok megtelnek vizzel, igy konnyen talalkozhatunk az aquaplanning-gel (vizrefutassal). A PC Gamer is azt irja, hogy valoszinuleg sokan nem hiszik ezeket el, de "Richard Burns Rally is the scariest driving game we've ever played", vagyis a RBR a legfelelmetesebb autos jatek, amivel valaha talalkoztak/jatszottal. Allitolag lehetoseg lesz ballabfekre, vagyis egyszerre fekezni es gazt adni (segit megcsusztatni a verdat :).
    A jatekot tesztelo ember egy 100 meteres egyenesen indult el, de megpordult es felborult :) Miutan talpra allt, tolatott egy kicsit, majd beleszaguldott egy faba :) "Ha a RBR teljes verzioja is ilyen jo lesz, nagyjabol kepet kapunk hogyan kell vezetni egy rally autot. Csak benzingozzal fertozodott egyeneknek ajanljott, akik hajlandok megtanulni igazan vezetni."
  • Marcell
    #150
    Par kecsegteto info:
    Az Official Playstation 2 Magazin szerint ez minden idok legelethubb rally jateka!

    8 hivatalos rally auto, mind teljesen kulonbozo fizikaval (Peugeot 206, Citroen Xsara T4, Subaru Impreza 2003, stb.)
    36 palya
    rally suli Robert Reid iranyitasaval (Burns navigatora)
    ezrevel lesznek lukak, kivajt melyedesek, kovek
    minden egyes kerek utjat (pattogasat) kulon kulon szamolja ki a gep
    latvanyos es elethu toresek (horpadasok a karosszerian, motor kigyulladhat, fek elszallhat, stb.)
    elethu kozonseg, akik neha bizony beallnak az utra, de ha felborulsz segitenek talpra allni
    ha nagy a gaz, helikopteres mentok jonnek
    igazi allatok es madarrajok
    folyamatosan valtozo es veletlenszeru idojaras
    renkivul latvanyos-elethu grafika
  • Marcell
    #149
    Hivatalos honlaprol: "RICHARD BURNS RALLY series to be released in spring 2004."
    "Released on PS2, XBox and PC spring 2004."

    Szoval TAVASSZAL jon, nem nyaron. Ugy tudom X-Boxra marciusban jelenik meg.
  • Csacsi
    #148
    Így már te is reménykedsz egy kicsit?
  • ubi
    #147
    http://www.richardburnsrally.com/game_features.htm

    2004 nyarára igérik
  • K.András
    #146
    De jo volna ha olyan hosszu pályák lennének mint anno az rally championban :)))
  • Alexease
    #145
  • Chaos Mad
    #144
    mikorra várhato a teljes?
  • Csacsi
    #143
    Akkor sem hagyom magam, és megpróbáltam utánajárni a belső nézetnek, én már szinte 90%-ig biztos vagyok benne, hogy lesz, legalábbis a video alapján. Lesz két kép, az egyik a belső nézetről, a másik kívülről, viszont a "hud" mindkét képen látszik, és ugyanaz a felépítése. Ebből következtetek, hogy mindkét kép a játékból van. Kicist rossz lesz a minősége, de melóhelyen ennél többre nem telik most.

  • Alexease
    #142
    Ezt neztem en is, de azon belul, mar dashboard van emlegetve, ami inkabb muszerfal:)) Lehet, hogy peszzimista vagyok, de en ebbol a leirasbol, a konzolos stilusu, a kepernyo aljara kirakosgatott "muszereket" ertem.

    De azert, remelem, hogy korrekt 3D-s belsonezet lesz, dinamikus soformozgasssal, es muszerekkel:))))))))
  • M@TriX
    #141
    Hmmm...

    http://www.richardburnsrally.com/carmodel.htm

    (Interior)

    ez már sztem bizakodásra adhat okot. Vagy nem?
  • Csacsi
    #140
    Na mind1. Akkor marad tovább a feszültség, hogy lesz, vagy nem lesz... :)
  • M@TriX
    #139
    azért ez nem biztosíték, láttunk szerintem már ilyet.

    Megjelenésről csak annyi van, hogy "Spring" ;)
  • Csacsi
    #138
    Csak kérdés, hogy mikor, és kérdés hogy vajon mikor jön a játék maga.

    Egyébként, ,még az is a belső nézet mellett szól, hogy minek raknának a videóba ilyet, ha nem lesz benne.
  • M@TriX
    #137
    azért gondoltam renderre mert olyan plasztikus, de lehet tényleg lesz belső nézet, végülis akármelyik lehet, mert ki van dolgozva a játék rendesen. Majd kiderül ha megmondják hivatalosan.
  • Csacsi
    #136
    Azért merem azt gondolni, hogy játékból van, mert ami ilyen "filmbetét" szerűség, ott lehetett látni a sofőrt is, meg navigátort is. Ez meg kifejezetten játékokba való belső nézet.
  • M@TriX
    #135
    tudom nem engem kérdezel, de én renderre gondolnék.
    De lehet in-game, ugyanis nagyon szépen ki van dolgozva az egész játék.