20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Breki33
    #214
    Sztem meg a colin 2, de főleg az egy fizikája simán veri pl a négyesét.

    Pl egy colin 4-el ha colin2 fizika lenne benne szívesen játszanék
    De nem offolok tovább
  • K.András
    #213
    Szerintem nagy gáz volna ha egy colin 2 féle fizika lenne benne,azért 2004-ben nehogy ugyanazt tudják kihozni mint amit anno valaki már megcsinált...Egyébként nekem egyik colin sem jött be,szerintem az összes része arkad,gyenge fizikával...
  • M@TriX
    #212
    én inkabb nem :)
  • Breki33
    #211
    én megelégednék egy colin 2 fizikával

    persze ez az alap lehet jobb is :-)
  • K.András
    #210
    Igy van,én már csak akkor hiszek amikor saját szememmel látom,kezemben érzem stb :)))
    Addig ez is csak igéret,és nekem nem igéret kell :D
  • M@TriX
    #209
    ja, valószínű majd csak akkor derül ki, hogy mit alkottak amikor kijön valamely kipróbálható verzió.
  • K.András
    #208
    Trailerböl sokminden nem derül ki,max annyi hogy akurátus szimuláciot szeretnének csinálni...A mozgás egész jonak tünik, de ilyen összevágott jeleneteket még Colinesek is meg tudnak csinálni gusztán...
  • Breki33
    #207
    Hát a Playstation sectionban volt P

    Der miért nem nézitek meg a trailert?
    Abban is van belső nézet P
    De arról mindenki kussol :-)
  • M@TriX
    #206
    A fa pl., eddig csak 2 lap volt, mostmeg sztem állati jól néz ki.
  • M@TriX
    #205
    Ez nem túl erős Playstationra?
    A textúrák szerintem nagyon brutálisak. nem?
  • oneal1
    #204
    egy RBR demo kéne már..vagy a teljes:)
  • Nyers
    #203
    A demo alapján hatalmas bukás, szerintem az irányítást néhol teljesen elcseszték, én csak felidegesítem rajta magamat.
  • K.András
    #202
    Colin attol függetlenül elbukott, hogy RBR milyen lesz :)))
    Szerintem az a játék nevetséges 2004-ben,de persze elfogadom hogy van aki az önfeledt furikázást is szereti, bármiféle realizmus nélkül...
  • Pyx #201
    dejolenne :)
  • Alexease
    #200
    A weboldalon valamit elirtak a fiuk, vagy mar elore kiirtak a lenyeget?! :)))))
  • Breki33
    #199
    Jaja és ha jó lesz a Colin bukik
    nem mintha azt szeretném.........
  • Alexease
    #198
    Ezt nem en mondtam, az ember akitol az irast "forditottam" - lehet hogy rosszul:)) Felolem lehet ugyan olyan a PC mint a konzol, nem erdekel, de jo legyen az a lenyeg!
  • Freak 1 Láma
    #197
    "De ez az Xbox, ami "konnyitve" van, a PC nehezebb, komolyabb."


    A fejlesztők szerint a felbontáson kivül semmi, de semmi különbség nem lesz a pc-s és a konzolos változat között. A "nehezebb-komolyabb" pc-s verzió max csak az álmaidban létezik.
  • Breki33
    #196
    Playstation




    Érdekes, hogy a trailerről senkise beszél P

  • Nyers
    #195
    Egy rakat gamer lap foglalkozik a 3 nagy rally gammel (Colin 04, Xpand és Burns). Nem tud vki vmi infót az újságból?
  • K.András
    #194
    Sajna nincsen motors tv-m,ezért ha valaki bedigizné azt megköszönnénk...
    Igen, hosszu szakaszokat szeretnék,szerintem a jo fizika semmit nem ér ha nem adnak hozzá pályát amin használd...Mintha egy f1-es játékban csak a pályáknak a fele-negyede lenne meg.
  • Breki33
    #193
    Hm úgy látszik másnak is tetszett

    Rally Simulations Forum
    CMR04
    "Well,it's much better than CMR3,BUT
    -Force Feedback is crap
    -I can't correctly configure my MOMO Force wheel with seperate pedals.
    -It's still too arcade
    -The Co-Driver

    I'll wait for Richard Burns Rally,it's ment to be a real Rally Simulation game. I saw an interview with the developers on Motors TV"

    Hm magyar a srác term.
  • Breki33
    #192
    Elég hosszan mutatták, de lehet részeket ismételtek.

    Sztem nézzétek a Motors TV-t biztos ísmétlik, valaki beis digizhetné.

    Szóval Rally Championship 2000 féle szakaszokat akarsz,
    nekem ez annyira nem fontos sztem inkább a fizika legyen jó.

    Amúgy sosem értettem, hogy egy sikeres Rallyhoz miért nem éri meg kiegészítőket pl egy pálya pack-et kiadni.
  • Nyers
    #191
    Teljesen egyetértek. Nekem is elegem van a max 3 perces szarokból.
  • K.András
    #190
    Azt nem tudod milyen hosszu szakaszok vannak?Mert ha kiadnak egy játékot jo irányitással, jo fizkával, meg 2-3 perces szakaszokkal akkor tökön fogom szurni magam!!!Legyen benne jo sok hosszu szakasz, PLS PLS PLS!!!:(((
  • Pyx #189
  • Chaos Mad
    #188
    nagyon zsir lesz!!!!
  • Breki33
    #187
    MOst volt a Motors TV egy riport a Ricard Burns Rally-ról

    Kicsit többet mutattak mint a trailerben.

    Majdnem egész futamokat és hogy?


    BELSŐ NÉZETBEN


    Nemis akármilyenben.
    Csak annyit mondok Uhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    A GRafika biztos renben van az irányítás is korrektnek tűnt már amennyire meg lehet állapítani.
  • Breki33
    #186
    láttad grrrrrr
  • Breki33
    #185
    A trailert láttád?
  • Alexease
    #184
    Nehany nagyon jo hir, es ugy nez ki, megbizhato forrasbol!
    A BlackHole MotorSport-nal teszteltek az XBox-os verziot, es nagyon pozitiv! Csak nehany lenyegesebb dolog:
    - Lesz belsonezet (cockpit)!!!!!!!!
    - Szep grafika es gyors
    - Kanyargos, dimbes, dombos, SZUK utak.
    - Nagyon jo visszajatszas.
    - Jo utviszonyok, amiket jol is erzni, es jol is viselkedik az auto rajta (pl. vizes)
    - Jo nehez, RB idejei vannak Ghost-nak:))
    - A tores grafikailag jo, de nem volt annyira hatassal az autora (real szinten, nem Colin-hoz merten!) De ez az Xbox, ami "konnyitve" van, a PC nehezebb, komolyabb.
    - A fizkarol sok jot mondott! Allitolag tenyleg nagyon jo, vagyis van benne, rendesen vezetni kell. Vagyis nem Colin szintu szankozas, hogy csuszik jobbra-balra mint a takony. Komoly felfuggesztesek, gumifizikak stb.
    - uszkve:)

    Bennuk mar azert jobban bizok, vagyis nagyon ugy nez ki, hogy lesz vegre egy normalis rally!:)

    De persze, elofordulhat hogy ot is lefizettek, de nagyon remelen hogy nem:)))

    A teljes cikket itt talaljatok:
    RB Rally Preview
  • K.András
    #183
    Majdnem photoreal a játék,nagyon durva,ha nemcsak a grafika lesz ilyen akkor katarzis szerü élményben lesz részünk :)))
  • K.András
    #182
    Ezek a képek még nem voltak:


  • Breki33
    #181
    Igen énis csak azért írtam, mert az xpandrol is linkeltem video-t anno aztán megkaptam, hogy arcade lesz

    Mostmeg mindenki ezt a kettőt várja P

    Ja most pár napig hanyagoltam (le kellett diplomázni)
    de mostmár ráérek P
  • Marcell
    #180
    Szeva Breki!
    Eltuntem rendesen (kulfold, tanulas, melo, stb.) szoval hol vagyok, hol nem :)
    En talan oktoberben hallottam eloszor a jatekrol, de nem tudtam rola semmit. Aztan novemberben mar felkeltette az erdeklodesemet, gondoltam rajta tartom majd a szemem. Es mostmar, hogy kozel a megjelenes, igyekszem minden infot magamba szivni :)

    FIFA-val kapcsolatban majd irok a chaten (Jarsz meg a fifa.hu-ra?)
  • Breki33
    #179
    jé egy régi ismerős, de rég láttalak P

    Amúgy mikor egy éve mondtam, hogy ezt a progit várom még senkit sem érdekelt P
  • Alexease
    #178
    Pontosabban, mar tobb mint 5 eve alap (GPL) :))
  • JuanG
    #177
    marcell írta:
    "Allitolag lehetoseg lesz ballabfekre, vagyis egyszerre fekezni es gazt adni (segit megcsusztatni a verdat :)."

    ??? Én minden autós játékban bal lábbal fékezek :)...arra gondoltak gondolom, hogy a gáz/fék külön tengelyen lesz használható, ez ma már egy szimulátorban alap (rally trophy, nascar 2003 stb...)
  • Alexease
    #176
    Hivatalos pontos igeret, megjelenes meg nincs. A hirekbol, levelekbol, riportokbol stb. lehet a nyar elejere szamitani a dolgot.
    De mivel az egesz egy agy uzlet, igy barmi lehet. Ha azt mondjak PC-re karacsony, akkor karacsony:)
  • Alexease
    #175
    Elvileg lesz. 8 jatekost igernek, ami valszeg online vagy lan, mert osztott kepernyon kicsit surru lenne:)))