20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Breki33
    #254
    sztem ez a TESCO korszakban már megoldható :-)
  • Alexease
    #253
    Koszi, de nincs TV-m:))))))
  • Breki33
    #252
    most megy a Richard Burnc bemutató ismétlése a MOTORS-on
    gondoltam hátha valakit érdekel
  • Breki33
    #251
    a fizikai patchra gondoltam
  • Pyx #250
    jo lenne már vmi raliss gém ..)
  • Alexease
    #249
    Gondolom az AI-t? :) Nem foglalkoztam vele, annak semmi ertelme. Valszeg, csak beleeroltettek, hogy legyen ilyen is.
  • toMpEr
    #248
    nekem eleg illuziorombolo volt,hogy multiban sega rallyt megszegyenito modon gyorsitja a hatrabb haladot..
  • Alexease
    #247
  • Alexease
    #246
    Sot, Rally Trophy-hoz uj palyakat, autokat, festeseket, efekteket, texturakat es uj fizikai patchet is erdemes letoltogetni:)) NoGrip
  • zoli80
    #245
    ok koszi,ránézek!még mindig popec a jatek!
  • Breki33
    #244
    legalábbis sztem sokkal jobb lesz úgy az irányitás
    bocs az offért
  • Breki33
    #243
    Rally Trophyhoz érdemes felrakni a patchet is!
  • zoli80
    #242
    örök hálám!
  • Pyx #241
    s/n: 4A65-7AF9-8487-62D4 or s/n: 76AE-90A9-C6C1-17A8
  • K.András
    #240
    Beütöd bármelyik keresöbe, hogy rally trophy cd-key és biztos meg fogod találni...
  • zoli80
    #239
    sziasztok!tudom hegy ez nem az a topic de szukségem lenne rally trophy cdkeyre.most kerult elo a jatek és azota kormányt is szereztem és szivesen tesztelném.elore is köszi!
  • K.András
    #238
    Semmi uj hir :(
  • ÁjjLe BoBBi
    #237
    :(((
  • Breki33
    #236
    OLyan már van, és CHallenge-nek hijják PPPPPPP
  • JuanG
    #235
    remélem áprilisban jön RBR demo PC-re is, és nem csak PS2-re...
  • JuanG
    #234
    az xpand rally olyasmi lesz szerintem mint az nfs:underground, csak rallys környezetben, több interaktivitással...
  • Alexease
    #233
    Az XpandRally-nak foleg az eredeti terveit ismerem. Tavaly levelezgettem veluk, mert engem is erdekelt a dolog, a kepek lattan:) Persze a fizika es a belsonezet iagatott:) Belsonezetre nemet mondtak, de akkor ugy volt, hogy lesz motorhazteto. A fizikara azt mondtak jo lesz. De a jatekmenetet, inkabb arkad kategoriaba soroltak.

    Ezt a jatek szlogenje is tartalmazta: "Ha unod a WRC-ket, akkor itt egy jobb, gyorsabb stb." - uszkve:)
    De eleve a palyak is rovidebb korpalyara vannak belove, tobbjateksra, AI-ra.

    De ez meg ugy volt, hogy tavaly szeptember-novemberben jo n ki. Aztan volt valami valtas, es at kellet dolgozniuk az egesz grafika (foleg a Colin4, az MS Rally es a RBR miatt). Ez latszik is az uj kepeken, mert igen csak jo lett! De hogy a jatekmenettel mi tortent, azt pontosan nem tudni. De az eddigi infokbol ugy nezki, maradt az eredeti terv - eladhatobb - csak jobb kornyezeti fizikaval, grafikaval stb.

    De majd kiderul;) En is orulnek ha jo lenne - vagyis inkabb szim lenne - mert inkabb tobb legyen mint egy sem:DDD
  • K.András
    #232
    Én abban reménykedem hogy mindkettö jo lesz!XR és az RBR is...
  • Nyers
    #231
    Nos, ehhez az arcade vagy nem témához (XPand). 3-4 videót láttam, 2 csodaszép grafika, környezet, autó; 2 mi-ez-a-szar kategóriába sorolható!
    Azért a szarabb videók jóval régebbek, mivel a játék fejlesztése már jó ideje tart ---> van remény!
    Nem tudom, remélem az előbbi valósul meg, és akkor igazán jó kis rally-s game lesz, bekerülhet a legjobbak közé. De ha nem, akkor meg mehet a kukába!
  • Marcell
    #230
    En ugy emlekszem az Xpand Rallyrol azt irtak arcade jellegu lesz...
  • ÁjjLe BoBBi
    #229
    Az Xpand Rally ?????? Nemár! hát én meg azt olvastam hogy az igérkezik a legjobb rallys gamenak. Sokan attól várnak áttörést. Többek között Norbi is. Remélem ez 1x rosszul tudod mert én is várom, és csalódni meg nem szeretnék.
  • Pyx #228
    yesss!
  • Alexease
    #227
    BHMS
    Richard Burns Rally PS2 Demo [17-03-2004 | JZ | Comments (1) ]
    For those fans who want to experience a true rally simulation game, look out for a demo of the first game in the series of Richard Burns Rally which is to be featured in April’s edition of the Official PlayStation 2 magazine.

    Richard Burns Rally promises to be the most realistic and exciting experience to date in the field of game simulation. It demands the same skills from those playing the game as demonstrated by Richard himself and will expect players to respond to random events using speed as well as guile.

    We want PC Demo!
  • oneal1
    #226
    tökömér nem lehet kiadni időben!!
    ez az egy normális játék ami megjelent volna mostanában....:((
  • Alexease
    #225
    Az Xpand Rally-t is megvarjak hogy megjelenjen, valszeg.:( Pedig nem konkurencia - elvileg - az egyertelmuen arkadnak keszul.
  • M@TriX
    #224
    hogy mi lesz, azt manapság nem lehet kiszámítani. ;)
  • K.András
    #223
    Szerintem ebböl ösz lesz ,nem nyár...
  • M@TriX
    #222
    Nem tudom hallottátok-e:
    "Richard Burns Rally release date has been pushed back a little. There is still no exact date, we only know it is planned for Summer 2004"
  • Alexease
    #221
    De hogy tenyleg mi lesz a RBR-bol, az valoban csak akkor derul ki, amikor kiprobaljuk:) Igeretek most mar szep szammal vannak, sot mar normalisabb forrasbol is vannak infok, de manapsag az a biztos, amit mar "en" teszteltem:))
  • Alexease
    #220
    Azert a Colin2 nem volt szerintem olyan jo. Sot, igen csak arkados volt;( Foleg, hogy abban az idoszakban volt Rally2000, Rally Masters es Rally Trophy. Azert ezek kenyelmesen, elismerten jobbak voltak. Ha meg mar a fizikahoz kell hasonlitgatni, es egy alapot venni, akkor a Rally Trophy egyertelmuen az "etalon". Ha igazan jo fizikat akarnak, akkor minimum azt kell elerni, de illenne inkabb felulmulni.
  • K.András
    #219
    Igen,én ezt ugy képzelem el,hogy van egy komoly fizikai grafikai motor,aztán arra lehetne ráhuzni a következö kiegeket,pl magyar bajnokság magyar pályákkal stbstb.
    Kár hogy ez a felfogás, filozofia, hiányzik a játékkészitök gondolatvilágábol...
  • Breki33
    #218
    Hát én a codemasters helyében hagytam volna az egy után a fizikát és csak pályákat grafikát, hiányosságokat fejlesztettem volna.

    Sose értettem miért nem lehet kiadni pálya packokat
  • K.András
    #217
    Szerintem nem offolsz,valamilyen szinten a témába vág :)))
    Egyébként lehet nekünk játékosoknak vannak tul nagy igényeink,jo fizikát akarunk ,jo grafikát,hosszu pályákat,tehát egy olyan játékot ami ugy ahogy van tökéletes(vagy közelit a tökéleteshez),de akkor mit adnának ki legközelebb?:)))
    Szerintem ezért nem lesz tökéletes oprendszer sem,utána a kutya nem venné meg a következöt...Bár a játékoknál lehetne pályákat, kiegészitöket ,több autot kiadni hozzá,szoval innen nézve jobban járnának mint mindig egy uj játékot kiadni...
  • M@TriX
    #216
    persze értettem, csak kommenteltem. ;)
  • Breki33
    #215
    ezért mondtam, hogy alap

    sajna a mostani próbálkozásokban még ilyen sincs