20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Alexease
    #294
    Inkabb egy normalis belsonezeti kepet adjanak mar! :P
  • Ch_Slater
    #293
    uj info a BH-ról:

    Our pacenote system works like this.
    The severity of the corner is represented with these notes in this order.
    Flat
    Easy
    Fast
    Medium
    K
    90
    Hairpin
    They in turn have additions like tightens, opens, long etc. The
    The pacenotes are called out a good distance before the corner (with an adjustable slider) often relating to one or two corners in front of you.
    It works something like this. "Start" 100 "pause" K Right Don't Cut 60 "pause" Flat Left into Fast Right Long 80 "pause" Medium Right Tightens into Fast Left Narrows 150 "pause" Keep Left over Crest 60 "pause" Easy Left Cut Keep Right over Jump 100 "pause", and so on.
    There are ofcourse loads of other notes in the game representing water, caution, bumps etc. But you get the picture.
  • K.András
    #292
    Én is.
  • robotnyk
    #291
    kétlem
  • Bucser
    #290
    Ugyanaz mint a Colin csak más névvel:( Recept ugyanaz....
  • K.András
    #289
    Az azért nem biztos, hogy arkad...
  • SE0418
    #288
    "...Másrészt pedig a hivatalos PlayStation 2 magazin áprilisi számában már ott fog feszíteni a Richard Burns Rally sorozat első (! bizony, nem egy rész lesz!) tagjának játszható demója. PC-s kipróbálható verzióról egyelőre nincs szó..."
    Előbb a PS2, mi? He-he. +1 Arcade szar...
  • Alexease
    #287
    En meg most olvastam valahol, hogy eltoltak oszig.
  • Dunpeal
    #286
    bocs tothegame.com
  • Dunpeal
    #285
    Megjelenés juni 25-én ,nem 100%-os,forrás tothegames.com
  • Nyers
    #284
    Várható megjelenés: quarter 3 of Summer 2004
    Ár: £39.99 - márha valakit érdekel?!
    Forrás: BHM
  • K.András
    #283
    Jo ez,majd ha megérdemli a játék akkor kap csak :DDDDDD
  • Nyers
    #282
    Azért remélem találunk ennél jobb bannert is ehhez a játékhoz! ;)
  • Piksz
    #281
    banner joak
  • robotnyk
    #280
    ápr 1?
  • Alexease
    #279
    "hi folks,
    very very sad news...just have seen this news item on the sci frontpage:
    http://www.sci.co.uk/games/press_releases.asp?id=151
    what's wrong with the world of today? why does noone give real good games the chance to evidence theirself on the current market? want sci to know what you think? for god's sake, don't start a petition! Tell them yourself! [[email protected]] hopefully something ridiculous will happen like sci changing their minds and un-cancelling the game, but i really doubt it. best wishes to everyone on the RBR team, who are apprently still going to be kept on at warthog. hopefully sometime in the future we'll see a new rally sim game from somebody, maybe even warthog.
    -AC"
  • K.András
    #278
    up
  • Alexease
    #277
    A belsonezettel kapcsolatban meg mindig semmi hivatalos hir, megerosites, hogy nem a lenti kepen lathato "belsonezetet" gondoljak komolyan.:( Mindenki izgul, minden forumon:/
  • K.András
    #276
    Reméljük :)
    Bár a flame sem zavarma engem, csak legalább ez a játék sikerüljön jora!
  • Nyers
    #275
    Kösz a cikket, remélem a játék jó lesz és nem lesz annyi flame ebben a topicban mint a XR-ban.
  • Alexease
    #274
  • oneal1
    #273
    nincs máshol a kép?:)
  • JuanG
    #272
    a fenébe, már leszedték a képet, nem látszik semmi :((( ...
  • Alexease
    #271
    Ket nagyon-nagyon jo info!!!!!!! Egy mehjelenessel kapcsolatos es egy belsonezettel!!!!!!!!!

    RBR News
  • Alexease
    #270
    A BHMS-on van egy hosszabb cikk/riport ahol a keszitok "mosakodnak": a latottakkal kapcsolatban:)) Indoklas roviden: nincs kesz es kontrollerrel nyomtak.
  • JuanG
    #269
    persze, hogy csuszkál, de nem úgy mint a gagyi colinban, meg látszik is, hogy digitális kontrollerrel nyomták, ráadásul külső nézetből, és egy béna valaki...
  • Marcell
    #268
    Nekem nagyon tetszik (a video), csak mar a demot is foltehetnek valahova!

    (Mondjuk a fizika nehol eleg erdekes volt, itt is csuszkal az auto, mint egy motorcsonak, de ettol meg lehet kurva jo. A Colin 04 is nagyon elvezetes, de nem eppen valosaghu..)

    Amigy sajnos csak juniusra jon ki :(
  • Ch_Slater
    #267
    metgneztem. jol nez ki. az elozovel nemtom hasonlitani mert azt nem lattam :)
  • Ch_Slater
    #266
    a MotorsTV movie-nak felraktak egy jobb minöségu valtozatát. a link ua. (26mb)
    nemtom milyen, nem neztem meg...
  • oneal1
    #265
    meg a gamestar is:))
  • Marcell
    #264
    De jo lenne, ha az aprilisi Official X-Box magazin is kihozna a demot :)
  • Alexease
    #263
    M4Driving

    Richard Burns Rally PS2 Demo

    For those fans who want to experience a true rally simulation game, look out for a demo of the first game in the series of Richard Burns Rally which is to be featured in April’s edition of the Official PlayStation 2 magazine.

    Richard Burns Rally promises to be the most realistic and exciting experience to date in the field of game simulation. It demands the same skills from those playing the game as demonstrated by Richard himself and will expect players to respond to random events using speed as well as guile.
  • Nyers
    #262
    Kösz a linket. Annyira nem meggyőző, akármi lehet belőle, én egy kicsit jobbra számítottam.
  • Alexease
    #261
    TV musorbol rip, eleg szar minoseg. De eleg sok ingame van, de sajnos csak kulsonezet, es sok motorhazteto:((
  • Alexease
    #260
    Kijott egy uj movie - elvileg, meg nem lattam - fent van a BHMS-en.
  • Alexease
    #259
    Nekem is az az elso, hogy a zeneket azonnal lelovoldozom:))
  • K.András
    #258
    Mondjuk én minden játéknál kikapcsolom a zenét,föleg egy autos játéknál,még menü alatt se menjen:)
  • Chaos Mad
    #257
    ja, Andy Hunter az NFSU-ban is volt. zsir lesz!
  • robotnyk
    #256
    végre egy jó izlésű játékkészítő társaság
    hagyományos esetben én is kikapcsolva tartom az ilyen játékokban, de a névsor számomra meggyőző.
  • Ch_Slater
    #255
    ezek fogjak szolgaltatni a jatek zenejet: Paul Oakenfold, Andy Hunter, Pepe Delux and Plump DJs...
    nem mintha sokat szamitana, mert jatek kozben ugyis ki lesz kapcsolva...