20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • K.András
    #334
    Matematika orára?Ugyanis a fizikát egy matematikai egyenlet számolja minden játékban ;)
  • Caponee
    #333
    Kostolgatnak..Nem csodálkoznék egy csúszás bejelentésén mert elküldenek minden kodert fizika órára. :)
  • Eisenhower
    #332
    de arra is gondoltam hogy leeht ez is vmi ktsg reklámfogás ha ezt is elszarják akkor nem tom mitcsinálok. szamurájkardal berontani warthoghoz majd codemaszterhez^^ és ha nem tudnak végigmenni a pályán egy autokarcolás nélkül fejlevágás^^
  • K.András
    #331
    Lássuk,de aztán nincsen több mentség :DD
  • Eisenhower
    #330
    jaj alexsease már írt mind1 ^^
  • Eisenhower
    #329
    gémsztár-->> Richard Burns Rally leleplezés!

    [2004-04-16 @ 20:19 - Mantis] (kommentek: 1)

    Mostanában sok dolog beindult a Warthog és az SCi körül, az ok pedig nyílvánvaló: fészkelődik a Richard Burns Rally. A BH Motorsports fórumán a Warthog csapat egyik tagja a nagyközönség tudtára adta az igazságot minden eddig látottal kapcsolatban. Ami videókat eddig láthattunk, az összes időtartamából körülbelül 2 másodperc volt az az idő, amikor egy olyan ember ült az irányítószékben, aki vezeti is tud, és kormány volt a kezében!!! Ahogyan "Fozz" mondta, szörnyű ennyit várni, de hamarosan adnak nekünk egy IGAZI, faxányos videjót!
  • arty
    #328
    xpand meg javulhat, a colin4nek mar annyi, mert megjelent :)

    meg azt amugy is a hirhedt codemasters csinalta ;)
  • M@TriX
    #327
    nem annyira, még nem kell fix bénára venni..mondjuk ez ígéretesebb, de úgyis csak akkor látjuk majd, ha látjuk majd ;)
  • JuanG
    #326
    nem tudom, az xpand-ot még nem próbáltam...annyira gáz??? Colin4-nél nem lehet szarabb...
  • arty
    #325
    colin és xpand után, h pontositsunk...

    a többi borzalmas betademo t meg se emlitem :)
  • Alexease
    #324
    A BHMS forumara irtak a keszitok a filmekkel kapcsolatba;) Gondolom, nem csak en aggodtam hogy ez nagyon gaz:)))))

    "Fozz posted this on our forum: "I personally suggest you disregard all movies you have seen yet. Of all movies released so far, there is only about 2 seconds footage of someone who CAN drive a car, and used a steeringwheel to do so. The rest is... horrible, I know. We will get you a real movie soon."
  • toMpEr
    #323
    sztem inkabb realistak
  • JuanG
    #322
    pesszimisták vagytok...bár ez érthető a colin után...
  • M@TriX
    #321
    hát érdekes volt, meg a bukások is kissé légiesek voltak, de ezt úgyis csak akkor lehet biztosan tudni ha kipróbáltuk, addig csak feltételezés minden. ;)
    Reménykedni meg lehet
  • Alexease
    #320
    OK:)
    Engem is inkabb az automozgasa erdekelne, hogy milyen is lesz, mert a video nem igazan gyozott meg:(
  • M@TriX
    #319
    az 1db-on volt a hangsúly, ha már lesz 5-6, akkor ok lesz, csak ne mindig ugyan az legyen...
    Ebbe a játékba elég lesz nem kell részteletesebb törés sztem.
  • Alexease
    #318
    Az ablaktores bzitos hogy textura, 2-6 darab torestol fuggoen. De az jo is ugy, szilankosra nem torhet, robbanhat, eshet a szelvedo es versenyauto;)))
  • M@TriX
    #317
    a törések azért tetszettek, meg a tály,a téli nem annyira.
    Az ablakbetörés remélem nem csak 1 db textúra ráhúzása, mert akkor gáz lesz, a def. az viszont elég jó lesz egy ilyen játékhoz.
  • robotnyk
    #316
    a trailerekben általában amúgy is úgy mennek, mint egy 6 éves aki most lát először számítógépet =)
  • JuanG
    #315
    azért ment össze vissza szerintem, mert:
    1. béna
    2. külső nézetből megy
    3. kontroller
    4. a kocsi sérülést prezentálja...
  • JuanG
    #314
    PS2: A GT és a WRC sorozat azért nem rossz...pl. a colinnál százszor jobbak...
  • Alexease
    #313
    A hivatalos videobol nem sokat latni, jol meg van vagva (bar abban is van gyanus jelenet;):P
    A masikban, a szar minosegu ASX-ben mar jol latni, mert vegig autozik, abban eleg gazos mozgasok vannak:/// Remelem az emlitett Easy beallitassal ment az ember.
  • Alexease
    #312
    Biztos hogy a nagyresze csak igergetes es parasztvakitas szokas szeint. Raadasul mindenre jol megragva, rafkosan valaszolnak, amibe azt es ugy kepzel az ember ahogy akar:)

    Mar eleve a teljes konzol port miatt sem lehet full extrara szamitani;) De azert remelem, legalabb a vezetheto lesz, es nem olyan fapados szanko szar mint a Colin.
  • Eisenhower
    #311
    bh motorsporton van 2 uj video. egyik ugy láttam hogy ps2 verzio..... hááááát most vagy a player volt ilyen béna vagy tényleg igy fogunk mászkálni a pályán?
  • toMpEr
    #310
    eleg unalmas mar ez a sok igergetes, tuti hogy a fele se lesz benne
  • Alexease
    #309
    Aki nem birna a "nyelvezetet", annak to szavakban uszkve a lenyeg:)
    - Reszletes tores es kopas model. Fek, huto, turbo, leeges miegymas.
    - Komplett gumikopas, mindent szamol ezzel kapcsolatban
    - Amit lehet hogy nagyon felreertettem, de igen komoly szerviz resz lesz benne! Tobbek kozott tenylegesen cserelgetni kell az alkatreszeket! Persze, most NE SLR:R reszletessegu szerelesre gondojon valaki, ne is almodjon rola, teljesen felesleges:)
    - Lehet zuzni a palyat, felboritani, tolni stb. (keritesek, kupok, tablak stb.)
    - Dinamikus, veletlenszeru idojaras.
    - A karier modot a Rally Iskola jelenti, es a versenyek kozben unlockolhato csapatok, versenyek stb.

    Sajnos az "en" kerdesemet, hogy mennyire komoly belsonezet lesz, nem tettek fel, igy nem is valaszoltak ra;)))))
  • Alexease
    #308
    Megerkezett a RBR BHMS riport masodik resze is! Ide tessek elfaradni, es olvasni: RBR BHMS Riport
  • grebber
    #307
    Hát ez nagyon durván hangzik de ha igaz akkor ütni fog minden eddigi Rallyt.
  • grebber
    #306
    Richard Burns Rally infók!!

    [2004-04-15 @ 06:56 - Mantis] (kommentek: 5)

    A BH-s srácok interjúvolásából kiderül egy, s más. Ha 100 Km/h-s tempóval fának csapódunk, igen rossz élményben lesz részünk. Három nehézségi fokozattal látják el a játékot, az autó-törés részlegén. Így ha a legnagyobbra állítjuk ezt be, és megtörténik velünk az iménti eset, akkor Isten óvja a pilótát! Igyekeznek annyira valósághűen tükrözni az igazságot a fejlesztés során, hogy rali vb-s pilótákat vontak be a fejlesztésbe, illetve azok csapatai is intenzíven segítettek a gárdának fontos, de nem szupertitkos adatokkal. Hotseat módban 4 játékosnak nyílik lehetősége a játékra egyszerre, ám online nem nyomulhatunk majd. Hozzáteszem, szerintem ez egyáltalán nem probléma... Lehet készülni a tuningoló mestereknek is, ugyanis modokat is lehet majd gyártani a Richard Burns Rallyhoz. Amikor pedig végigjátszottuk a bajnokságot, kapunk egy kétkerék-meghajtású kisautót, amiről többet nem árultak el a fejlesztők. A szakaszokon ott fognak kóborolni a madarak, kenguruk (!) és szarvasok (!) is, a szájukat tátó nézők pedig a kordon mögött ácsorognak majd. A slusszpoén pedig, hogy bármelyiket elüthetjük egy szerencsétlen kormánymozdulat, vagy véletlen folytán! De árulkodtak még sok fontos dologról, így aki töri az angolt, és kíváncsi, feltétlenül szemlélje meg a fentébb szereplő linket!

    Info: Gamestar!
  • Alexease
    #305
    Jott a Colin4, kis reklammal, igeretekkel, aztan semmi extra, csak nehany uj auto+palya.
    Hamarosan Xpand Rally, amiben a grafika tenyleg jo, de "szimulacioban" meg a Colin is uti:))))
    Aztan RBR aminel igeret hegyek vannak egyelore. Max az gyanus, hogy PS2-n is lesz, ami nem hires a szimulatorokrol, foleg nem kontrollerrer. Es ha ott elakarjak adni nagyszamban (ez a cel elvileg), akkor a celkozonseg a "kontrolleres" csapat, ami messze van a szimulaciotol, fizikatol (nem tudna hasznalni);) Persze, ha ezeket sok-sok bekapcsolhato segitseggel oldjak meg, akkor nem lesz gond.
  • Alexease
    #304
    En is mar csak azt hiszem el, amit kiprobaltam:)) Manapsag, amikor egy "egyszeru" nagykozonsegnek szant konzol/PC autos jatekot ugy neveznek el, hogy: Ultimate Racing Simulator, akkor azert az mar gyanus:))
  • K.András
    #303
    Bár az igazság az, hogy majd akkor hiszem el ezt a champion szinten igazán realisztikus dumát ha meg is tapasztalom :DDD
  • K.András
    #302
    Richard Burns Rally Interview Part 1

    Ha valaki nem érti miröl van szo,várjon picit,szvsz Misu majd leforditja és gondolom felrakjaHSW-re
  • gyraph
    #301
    E-Connect-nel most is van Act Labs kormany...igaz nem force RS.
  • Alexease
    #300
    Nem biztos:)) Az Act-t csak Amcsibol lehet megrendelni (en is olyat szeretnek:D), es valszeg nekik sincs:)))) Lehet, hogy csak nincs turelmuk kivarni, amig megjon postan:PPPPP
  • K.András
    #299
    Szerintem ez egy rossz tréfa :DDD
  • Pyx #298
    ehh :o)
  • toMpEr
    #297
    pff ez milyen mar :)
  • Ch_Slater
    #296
    Forrás: BHMotorSports
  • Ch_Slater
    #295
    hehe.
    FELHIVAS:
    Ha valakinek Act Labs Force RS kormánya van és esetleg Helsingborg környékén jár a napokban akkor ugorjon be a Warthog-hoz a wheel-lel, mert a srácok azon is tesztelni akarják a játékot.
    Cserébe körbemutogatják a az irodát és a játékot is megnézheted...