20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Chaos Mad
    #414
    ja, azt észrevettem a colinba, de ugy ahogy mondtad: el van ba...va az a gém :)
  • Eisenhower
    #413
    én már annak is örülök ha nem szappantartó mozgása lesz és ha tényleg ilyen jo lesz mint pl replay videonál akkor az nekem elég ^.^ ha annyira szimulátort akarsz akkor vegyél vmi ladát aztán azzal szimulátorozz ^.^
  • Alexease
    #412
    Ha a kocsiban ulve, menetkozben megmondod, hogy lengedezik a fu, akkor kulon gratulalok neked:))))) Persze, a visszajatszas mas kerdes, de az valahogy nem izgat egyelore.

    Eloszor legyen belsonezet, aztan felolem lengedezhet a fu ahogy akar;))))
  • Eisenhower
    #411
    dehogynem
  • Caponee
    #410
    A Colinba lengedezeik !! De minden egyéb el van ba...va.
  • Chaos Mad
    #409
    hát azért jo lenne látni hogy él a környezet körülöttem :)
  • Alexease
    #408
    - A kozepso-belsonezet sz*rt sem er, az poennak jo, meg visszajatszasba. Normalis belsonezet kellene;)) De egyelore felo, hogy csak Colin szeru gagyi lesz;(((( De jobb mint a semmi;/

    - A fu meg a fa lengedezes teljesen felesleges:) 150-nel ugy sem latni belole semmit;)) Az mar csak akkor kellene bele, ha van benne elsodlegesen fizika es belsonezet, utana johet a tobbi ilyen korites. Colinban forditva csinaltak, itt remelem nem;))
  • Chaos Mad
    #407
    kira! megnéztem a videot, és marha jo lesz! nem vettétek észre hogy a fü nem lengedezik meg stb?
  • JuanG
    #406
    és az miért baj? Legalább nem lesz olyan könnyű :)...szerinted egy wrc-t olyan könnyű vezetni? Szerintem egyszerűen csak besokallt, későn fékezett, vagy nagyon rárántotta a kanyarra...
  • JuanG
    #405
    akkor ez nem a te játékod lesz, öcsi
  • Eisenhower
    #404
    -d
  • Eisenhower
    #403
    mert alma volt ^.^ simán látni hogy vmi alma ment és valszinű kormánnyal de mindig csak pedzegette a gázt nem nyomta neki ^^ mindig csak addot egy gázfröccsöt ^.^hát én lenyomtam volna az házalapba a pedált^^
  • Nyers
    #402
    Sztem szép és jó, de vmi furi a tájban meg a kocsiban, kicsit mesterséges vagy plasztikázott. Egyébként az első komolyabb kanyarnál elakadt a kedves versenyző, hát ... ;)
  • Eisenhower
    #401
    sztem egyenlőre még annak is örülni kellene hoyg egyáltalán van^^ majd átkonvertáljuk a GTR-ből a belsőnézetet ^.^
  • JuanG
    #400
    igen ezeket a dolgokat én is láttam a videoban, de pl. a pilota nézet annyira gyér minőségű, hogy a kormányt sem lehet kivenni...remélem még dolgoznak rajta...
  • Eisenhower
    #399
    a 48. másodpercnél van ami a pilóta szemszögéből mutatja!!!!!!!!!!!! de baromi jó vagyok!!!!!!!!! érzed ezt b+ ^.^
  • Eisenhower
    #398
    vááá találtam belsőnézetes részt!!!! az intro muviba van benne én a 80 megáson néztem ott mutatják vagy 3 mp-ig igaz ilyen középbelső nézet. meg jobban szemügyrevettem van benne egy 2mp-es rész amikor ingame mutatják hogy a felborult autot visszalökik!!! a felborult auto a 28. másodpercnél van!!! a belső nézet pedig a 32-33. másodperc között nézzétek meg nem kamuzok!! és sztem még a középnézetből sem rossz annyira^^ de legalább van ^>^ bár azt is hozzá kell tenni hogy intro video lehet csak visszajátszásba van olyan kameraállás mindenesetre egy megkukkolást megér^.^
  • Jacek
    #397
    igen komoly a cmr4-el nem emlitheto egylapon:)) remelem nem scriptelt volt:PPP
  • Eisenhower
    #396
    ha jol emlékszem egyik videoba van egy belsőnézet a játékból egy pillanatra látszik csak. de leeht rosszul emlékszem de azért ez a replay video pár embert kicsit megnyugtatta. pl engem^.^ és végre a hang is jó^^ teccik nagyon néha a videoban ugye szarakszik de azért ki lehet venni ^.^
  • Caponee
    #395
    Más nem a visszajátszás az tuti lesz :)
  • Alexease
    #394
    Igen az automozgas mar normalisabbnak tunik igy visszajatszasbol. Mar csak egy normalis belsonezetes kep vagy video hianyzik, mert az meg eleg gyanus;((
  • Caponee
    #393
    Azt a néhány viharfelhőt ami belengte a gamet ez a videó alaposan eloszlatja…...
  • Eisenhower
    #392
    a hang nekem is bugos néhol de kinem sz*rja le legtöbb részén jó muháháháháh
    ^.^
  • Eisenhower
    #391
    yólvan nah nem néztem hogy volt már mondom én legyek az első^^ de a video akkor is roxx!! ^.^ ilyenből még vagy 3 darabot mondjuk 10 perceset^.^ majd egy demoval dobjanak meg minket ^.^
  • JuanG
    #390
  • Csacsi
    #389
    hát ez nagyon jó volt....kicsit röhögtem rajta :)
  • Eisenhower
    #388
    öö most olvasok vissza^^ megelőztek
  • Eisenhower
    #387
    wááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá rbr roxx^.^ flood on ^>^ ez nagyon isten^^ azonnal szedni a videót!!! nem vacakolni^.^
  • Eisenhower
    #386
    aztarohadt teves qrva eget ez akkora roxx mint a ház rbr power skacok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Eisenhower
    #385
    &ingame sound ^.^
  • Eisenhower
    #384
    öö new ingame muvi^.^
  • JuanG
    #383
    ég és föld !!! Colin4-hez hasonlítani olyan, mintha a trackmania-hoz hasonlítanád a GPLegends-et
  • JuanG
    #382
    a hang egy kicsit bugosnak tűnik nekem a videóban, nektek is???
  • Mnemomic
    #381
    Nekem tetszik sokkal biztatóbb a kocsi mozgása mint a Colin4-ben.

    Remélem a belső nézet is jó lesz majd.
  • JuanG
    #380
    hát igen, ezt cockpit nézettel is megnézném :) ...azért ez a replay eléggé valósághű képet mutat, főleg a hétvégi új-zéland rally futam után...
  • Csacsi
    #379
    Azért egy kis belsőnézetet tehettek volna. na mind1. Azért egyelőre bizakodó vagyok.
  • M@TriX
    #378
    ja a link az ott van! ;)
  • M@TriX
    #377
    nem rossz a felfüggesztés és az autó mozgása de kissé plasztik az egész, majd meglátjuk...
  • M@TriX
    #376
    Aki esetleg akarja keresni: ;)
  • Csacsi
    #375
    Már jön is lefelé.