20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • Toya
    #574
    Ez igaz csak az a baj, hogy addig is osztja az észt mintha már 100 hasonló stílusú programot látott volna :)
  • Alexease
    #573
    Igaz!
  • K.András
    #572
    Idö kell Alex,tehát megkapja a gépet,1-2 év kizárolagos játék jön általában,aztán elkezdi érdekelni vajon mitöl számitogép a számitogép...Játékoknál is igy van,elöször belekezd mindenbe,végigprobálgatja a különbözö játékokat,rpg,rts,fps,stb aztán megmarad egy kettönél,aztán abban az egy két kategoriában kicsiszolodik és egy idö után eljut oda, hogy ismeri a gépet,és HC gamer lesz belöle.Mindehez csak idö kell.
  • Alexease
    #571
    Nincs is ezekkel semmi gond, egyszeru statisztika. Konzol jatekprogramokat 80%-ban gyerekek veszik vagy gyerekeknek vesznek, vagyis mondhatni egyszeru jatek gep. Ezt az arra megjelent jatekok (foleg a stilusuk) is alatamasztjak.

    A PC mar egy kicsit mas, mert ehez egy kicsit "erteni" is kell. Igy statisztikailag, igen csak szet huzodott a jatekok felhasznalo tabora (rengeteg, a "hoskorbol" maradt "jatekos", akik azert "igenyesebbek" altalaban).

    Es ezt is tisztan latni, mert mostanaban rengeteg a fiatal - nem irok gyereket mert meglincslnek:D) - akiken latszik, hogy a PC-t csak jatek gepnek hasznaljak, azon kivul halvany fingjuk sincs az egeszrol. Ha problema van elhalnak, kella magyaritas, magyar windows, driver, DirectX telepites mar magas, CTRL-ALT-DEL-re azt hiszik karomkodas, es csodalkoznak hogy miert lep ki a progi ALT-F4-re;)

    Szamoma neha furcsa, mert manapsag megkapjak apucitol a gepet, kotelezo az iskolaban az Angol, a szamitastechnika, es ennek ellenere jo nehany embernek halvany fingja sincs semmirol, mintha ... (ezt inkabb nem irom le, pedig vagy haromszor atfogalmaztam:PPP)
  • Toya
    #570
    Azért mint a PC-s példák bizonyítják erre a platformra már nem egy hc szimulátort csináltak amelyeket billentyűzettel nem is lehet irányítani, ez konzolon soha nem lesz meg (a konzolos programokat mindig is tudod majd irányítani hasonló eredménnyel "banánnal" és kormánnyal is).

    Ezért is jogos az az észrevétel, hogy amit konzolról portolnak át PC-re az már nem is lehet igazi szimulátor mert a játékélmény van előtérbe helyezve a szimuláció helyett.
  • robotnyk
    #569
    a 20%nak :)
  • Caponee
    #568
    Pc-re minek mikor több mint 80% billröl nyomja?Nem akarok egyik oldalra sem állni habár ismerem mind 2.
  • Jacek
    #567
    hmm konzolon sim? soha nem lesz mert nem vesznek csak kevesen kormanyt , mert oda minek:)) namost te hc simet nem fogsz gamepaddal iranyitani az tuti:))
  • Chaos Mad
    #566
    naszoval a fü lengedezik? :D
    milyen a törés? van egyátalán?
    koszolódás? (erröl olvastam de akkor nem nagy szám lehet)
    :)
  • Jacek
    #565
    lol
  • Chaos Mad
    #564
    hmm... 106 uj hozzászolás, azt hittem már a demo jött ki :)
  • Caponee
    #563
    De nem lát messzebb az orrától..Mint ahogy te sem.
  • Toya
    #562
    Ez az magyarázd meg Jaceknak.
    Megsúgom konzolja is van és a rally autót is többet látott már mint te egész életedben fogsz :)
  • REAL_CIÁN
    #561
    Na mindegy, fejezzük ezt be, ez egy értelmetlen vita, csak annyit akartam, hogy nem kell mindent a konzolokra fogni. Ott is lennének ugyanannyian vevők egy hc sim gémre, mint pc-n. A megoldás a skálázhatóság lenne, mindenki oda állítaná, ahova neki tetszik.
  • REAL_CIÁN
    #560
    Ki mondta hogy attól sim? De te is csak egy vagy a sok közül, aki mindent fikáz ami konzolos, közben még csak nem is látta az adott gamet. Erre mondtam, hogy csak akkor fikázd, ha hardon is nyomtad. Azért hardon, mert ott sokkal jobban törik az autó és ez a menettulajdonságára is erősen kihat. Sokan fikázták, akik csak easyben próbálták, hogy alig törik.
  • Jacek
    #559
    lol szerinted attol sim valami hogy hardon megcsinalod?:))) hat grat:P
  • Jacek
    #558
    konzolon meg eleg nehez mert egy sincs:))
  • REAL_CIÁN
    #557
    Mellesleg PC-n is többen vannak azok, akik a kevésbé hc sim játékokat részesítik előnyben. Ez nem minősítés, hanem tény.
  • REAL_CIÁN
    #556
    Pont te beszélsz hardcore simről, aki külső nézetből nyomja? :D
  • Caponee
    #555
    Mivel az autos játékok nagy része multiplatform nem mostanaba lesz szim kivéve talan a GTR de ugyhalotam az is keszul x-re.
  • robotnyk
    #554
    de, nyugodtan lehet a konzolra fogni, multiplatform játék soha sem lesz hardcore sim a konzol verziók miatt
  • REAL_CIÁN
    #553
    A szappantartónál sokkal jobb, majd akkor fikázd, ha végigtoltad hardon.
  • Jacek
    #552
    hmm biztos? minek az is szappantarto lenne Pc-n az hogy jol nez ki az egy dolog tart vagy ket napig:)
  • REAL_CIÁN
    #551
    Nem kellene mindent a konzolokra fogni, ez elég nevetséges! Ott a WRC3, sok PC-s örülne, ha lenne a gépére.
  • FREAK
    #550
    LOLLL de szar :))))))))))))))

    Manapság nehéz rallis játékot csinálni? :D
  • Alexease
    #549
    Lenyegtelen hogy hivjuk;) A lenyeg, hogy az #500-ban bent az osszehasonlitas ere a jatekra, es tisztan latszik, hogy annyi a kulonbseg a kulso es a "belsonezet" kozott, hogy kulsoben kitakarja az auto az utat:)) Nem szamitva azt, hogy kulsobol gagyi tologatni az auto;PP
  • robotnyk
    #548
    a perférikus látás nem nézelődés!
  • ÁjjLe BoBBi
    #547
    hmmm :(((( kösszi
  • bzoley
    #546
    Na akkor most légyszi ne röhögj. Régebben a telekre menet imádtam kiélvezni a Wartburg viselkedését földúton. Namármost ezen a földúton, ami jó ha két méter széles és nyomsz egy 40-60-as tempót(amennyit mersz), akkor nem igazán van időd nézelődni csak kiszámítani a következő 20-40 métert. Ha még a kocsi is előtted lenne, eléggé akadályozna. ezért mondtam, hogy a külső nézet távolabb áll.
  • Alexease
    #545
    Az automozgas, szimulacio, fizika jobbnak tunik mint az eddigiek. Sajnos a korites elegge arkados egyelore a latottak alapjan:(( Gagyi belsonezet, nincs dinamikus sofor, se efektek, se kormany, se muszerek, raadasul kozeprol mutatja jo kozelrol:( Telepkoltak a kepernyot sok arkad kijelzessel, szoveggel stb. Borulasnal, szakasz vegen jo gyorsan, egy nagyon gagyi voros "ver folyik le" a kepernyon:)

    Sajnos, azert ezt is "eladasra" gyartjak, vagyis konzol+kontrollerek+kulsonezet;((( Szerencsere, a forumokban orjongenek az emberek, bar nem hinnem hogy sokat szamit. De volt mar egy nem hivatalos info, a tobb fajta konfiguralhato "dashboard"-rol, ami inkabb muszerfalat jelent, bar a forumba a belsonezettel kapcsolatba irtak, de szerintem meg a sok szam es egyebb kijelzesere vonatkozik;(
  • robotnyk
    #544
    kijött a video egy elég gyenge belső nézetről. nem lesz hardcore sim, de azért a colinnál jobb fizikát csináltak szvsz.
  • ÁjjLe BoBBi
    #543
    most nincs kedvem visszaolvasni. mi hír a játékról ? sim lesz vagy arcade ?
  • robotnyk
    #542
    szerintem meg egyformán távol vannak, aki vezetett már autót, annak szerintem illene ezt elismerni.
  • Alexease
    #541
    Ugy vezetnek autot, hogy nem vezetnek, hanem dobozt tologatnak;)) De ezt meg meg is magyarazzak, hogy igy sokkal jobb:)) Arcade kids:)) tele a gyikom, hogy ez miatt meg a konzol miatt igy eligenytelenednek a dolgok:(((
  • Nyiri
    #540
    A 3 perces videot 20 masodperc alatt neztem meg, annyira izgi volt. Nem ertem az embereket. Hogy lehet vezetni egy "autot" ugy hogy egy leggomra kotott kamarabol nezi az utat ami a kocsi hatso lokharitojahoz van kotve es csodalkozik, hogy minden kanyart elkur, mert a kocsi eltakar mindent.

    Remelem hogy ez a grafikai minoseg csak a PS2-n ilyen.
  • Alexease
    #539
    Ez nem hivatalos video;) Egy ficko csinalta, a kiadott PS2 demobol. Hivatalosan keptelenek kiadni egy normalis videot, beslonezettel:)) A demot keptelenek kiadni PC-re:))))))))
  • Nyiri
    #538
    Azert az kiraly, hogy 2004-ben 300X200-s felbontasu videok jelennek meg...
  • JuanG
    #537
    kormány nem is annyira lényeges, elvégre a saját kormányom nekem általában eltakarja a programban lévőt...csak ez egy kicsit rizikós...mármint, ha "direkt" nincs, vagy ki lehet kapcsolni???
  • Eisenhower
    #536
    "közép" belső nézet

    pilóta nézet

    hát a kormány nem tudom merre van remélem nem controllerrel játszik viccet félre bhmotorsporton is csomoan a rendes belső nézetre kérdeznek hogy azzal mivan.(már amennyire ki tudom bogarászni az angol tudásommal, én oroszt tanultam még anno^^ ) de nagy a qss erről...
  • Alexease
    #535
    Nem a kinezet szamit egy autos jateknal;)
    Bar nem prbaltam, nem tudom milyen, de remelem legalabb az elviselheto, es legalabba PS2-eseknek van egy ugy-ahogy jo rallyjuk. Ha jol lattam, abban van kulturaltabb belsonezet.