20179
bannerrbr.jpg


Mielőtt kérdezel - használd jobb felül a Keresőt.
  • SimaSuna #20179
    Nikolay Gryazin (R5 driver) volt a vendégünk a Monte Carlo rally előtt/után egy hosszasabb interjúra, akinek jó pár kérdést feltettünk.


  • SimaSuna #20178
    Hoppácska! RBR Rallysimfans a Formula oldalán!
  • atiwrc
    #20177
  • JUVEfun
    #20176
    Sziasztok . van itt olyan aki játszik az olasz pluginon (RealRally) és segitene ,telepitéstől a használatig ?
  • Joint Joe
    #20175
    Akkor valószínűleg az lesz a gond, amit az utolsó bekezdésben írtál. Z tengelynek látja a gázt is és a féket is, így nem tudom külön a Throttle és a Brake parancsot adni, mert azt írja, hogy ütközés van... csak az Acceletrate and Brake mezőt tudom aktiválni ütközés nélkül, viszont azt megfordítja nekem, így ha a jobb oldali pedált nyomom a féket érzékeli, a bal oldalival pedig a gázt. Az összes többi játéknál(Assetto, Project Cars, F1 2016, Dirt rally) megfelelően működik.
  • atiwrc
    #20174
    Meg kellene nézni a windows játékvezérlőkben ott hogyan érzékeli, illetve keresni hátha van ott valahol egy kapcsoló elrejtve. Logitech-em van sosem láttam még milyen a thrustmaster drivere.
    Ha jól sejtem arra gondolsz, hogy combined pedálként kezeli, ha a gáz (vagy fék) fullon van, míg a másik 0%on, ha elkezded benyomni félig a 'másikat' akkor az egyik a 100%-ról 50%-ra csökken ugye?

    A menüben csakis az options/controls/controller setup-ba kell nézegetned a dolgokat. A Throttle az gáz, a Brake a fék, az Accelerate and Brake sor pedig feltétlen legyen üres, mert az kavarhat.
    Ha olyan a pedál ami nem tudja csak egy tengelyként kezelni a gáz és féket, (szerintem kizárt hogy a tied ilyen legyen), akkor kell a Throttle és a Brake-et üresen hagyni és Acceletrate and Brake résznél lenyomnod valamelyik pedálod.

    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.03.11. 16:20:01
  • Joint Joe
    #20173
    Sziasztok! A minap vettem egy kormány (Thrustmaster Ferrari 458 Italia) és a gondom az lenne, hogy a játékban felváltva érzékeli a gáz és fékpedált. A menüben barangoltam minden felé, de nem tudtam megoldani. Tud valaki erre valami megoldást?
  • atiwrc
    #20172
    Hamarosan befejezzük a HRC 1990-modot.
    Gif(kicsit lassan tölti be):

    Video:
    www.youtube.com/embed/tKIpexaOMYU

    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.02.13. 18:49:54
  • JUVEfun
    #20171
    Sziasztok !

    Van olyan aki használ mobiltelot kijelzőként ? (Dashmeter pro vagy a HUD nevü appal vagy mással )
    Ha igen segítsen már nekem , mert sehogy nem tudom összehozni.



    A képen ugyan a DIRT megy , mert azzal sem müködik ? de RBR- be szeretném haszálni
    Utoljára szerkesztette: JUVEfun, 2017.01.20. 01:04:22
  • gordon 24
    #20170
    Le :-) De csak akkor ha az eredeti subarut írod felül. Mivel a rally suliban, nem választhatsz autót. Az alap a subaru ott.
  • bestGP
    #20169
    visszatérek még 1x ehhez az isteni játékhoz..
    hülye kérdés: rally schoolt is lelehet tolni a modos autókkal?
  • atiwrc
    #20168
    HRC 1986 Mod





    Readme-t olvassátok el! A mod nem kompatibilis semmilyen pluginnal...

    LETÖLTÉS
  • atiwrc
    #20167
    HRC 1985 Mod

    Readme-t olvassátok el! A mod nem kompatibilis semmilyen pluginnal...

    LETÖLTÉS
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2016.01.05. 21:41:32
  • atiwrc
    #20166
    THX!
  • pajti
    #20165
    jó lett a video :D
  • atiwrc
    #20164
    Hamarosan....




    Türelmetleneknek az alábbi kalibrációs beállításokat ajánljuk ;)




    Még nyáron jött az ötlet, hogy ha 85ös mod-ot csinálunk meg 2015 van, akkor legyen majd ez a videó témája, hátha még emlékszik valaki a filmre. Sajnos megint kicsúsztunk az időből, a plutóniumom meg elfogyott.... De ha már kitaláltuk maradt a téma, nem is gondoltam egyébként hogy ekkora nemzetközi (és hazai is) felhajtás lesz a filmre alapozva idén, mint ami volt.
  • ikim
    #20163
    Tíz éve nincs köztünk a mester....

    http://www.formula.hu/rali-1/2015/11/25/uriember-bajnok-es-barat-richard-burns?utm_source=Maileon&utm_medium=email&utm_campaign=Formula.hu+napi+h%C3%ADrlev%C3%A9l+2015.11.25.&utm_content=http%3A%2F%2Fwww.formula.hu%2Frali-1%2F2015%2F11%2F25%2Furiember-bajnok-es-barat-richard-burns

  • lac coo
    #20162
    GRally beta ....
  • Onikaan #20161
    Közben sikerült egyet beszereznem, de mindenesetre nagyon szépen köszönöm!

    ...főleg hogy egy közel másfél hónapos hsz-re reagáltál!
    Utoljára szerkesztette: Onikaan, 2015.03.27. 18:32:19
  • Muttley
    #20160
    Pü. ment
  • SimaSuna #20159
    Magyar Amatőr Rallye Bajnokság
  • PacsutaTibi
    #20158
    richardburnsrally.iniben át tudod irni manuálisan akármire.
    ilyenkor csak az a kérdés hogy a betük nem tünnek e el.
  • SimaSuna #20157
    hogy lehet, hogy eddig nem vettem észre, hogy 1280y1024-ben játszok..
    hogy tundám 1920x1080-ba tenni?
    a cfg-ben nincs rá lehetőség..
  • atiwrc
    #20156
    Ha minden igaz nagyobb hibát nem találtak benne tölthető ;)
    Readme-t olvassátok el! A mod nem kompatibilis semmilyen pluginnal...

    http://www.adrive.com/public/DVmAMM/HRC1991ModforRBR.rar
  • PacsutaTibi
    #20155
    http://www.rallysimfans.hu/forum/viewtopic.php?f=19&t=1679
  • SimaSuna #20154
    kicsit kimaradt az RBR, így akkor megnézem.
    Köszi az infókat! :)
  • PacsutaTibi
    #20153
    Most lehet tesztelni az új németek által fejlesztett ngp fizikákat a magyar pluginnal.
    Ott már van kézi is a hátóskerekes kocsikban. ;)
    Utoljára szerkesztette: PacsutaTibi, 2015.03.07. 21:38:13
  • SimaSuna #20152
    fizika lesz buherálva?
    Az E30 eléggé szüttyögős az RBR-ben..
  • atiwrc
    #20151
    Hamarosan ;)




    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2015.03.07. 18:33:26
  • SimaSuna #20150
    Pici OFF:
    16:40-től ÉLŐ prológ közvetítés Zlínből, ahol a rallyFactor megkezdi II. HRC bajnoki fordulóját!

  • pajti
    #20149
    Esetleg még ez a variáció lehetne, lehet egy próbát megérne..

    *de most nézem ez használt, meg drága a posta is.. :(
    Utoljára szerkesztette: pajti, 2015.02.25. 20:36:17
  • pajti
    #20148
    Nem adom fel, egyelőre pihi van, majd kitalálom mi lesz.. Sok vihart megélt ez a kormány annyi szent. : D
    Egyébként a váltó kapcsoló vezetékeit már 3x forrasztottam újra, tavaly 4x-re valamiért nem sikerült, valószínű ott már a kapcsoló xart be, akkor azt hagytam is, szekvenciálisan viszont működik, a kézifék az RBR-ben arról ment :)
    A kormány háza tavaly eltörött, azt újra ragasztottam, illetve egy fém lemezzel megerősítettem. Utána már nem kotyogott..
    A pedálok viszont még hibátlanul működnek, de az is kitudja meddig húzná..
    Ezért is nem tudom hogy mi lesz, szerintem ez a kacat már kiszolgálta az idejét. Néznem kellene valami olcsóbb utódot. Sok pénzt már nem akarok rá költeni, már nem vagyok olyan aktív szimes mint régen. De viszont már most hiányzik..:'(
  • Csabesz6
    #20147
    Nana, nem feladni! Szerintem lehet hozzá lőni ilyen motort valahonnan, kérdés hogy megéri-e. Kicsit Én is f0s0k az enyém miatt, pedig karbantartom, amennyire csak tudom.
  • SimaSuna #20146
    műszerésszel nézesd meg, hátha lehet fabrikálni valamit hozzá. :(
  • pajti
    #20145
    Eddig bírta szegény..
    Hétfő este még mentem pár kört, de a végén elment az FFB... villanymocinak kampec :((

  • SimaSuna #20144
    mi történt?
  • pajti
    #20143


  • Onikaan #20142
    Tiszteletem!

    Urak, hol tudnék beszerezni egy eredeti példányt? Főleg egy letölthető formátum érdekelne!
  • pajti
    #20141
    De jól néz ki :D
  • pajti
    #20140
    Nekem megoldódott a probléma, megy TV-n.
    > RBR FixUp plugin 2.5 <