444
black, death, thrash, gothic... METAL (popmetált hagyjuk inkább)
  • Balin
    #444
    JÖVŐHÉTEN!!

    http://www.facebook.com/events/478272385554077/
    http://www.facebook.com/events/478272385554077/
    http://www.facebook.com/events/478272385554077/



  • Raw86
    #443
    Taste My Pain - Új Hold, Új Nap

  • wolfy666
    #442
    Új AKELA videoklip!
  • Vadnokedli
    #441
    nekem működik; lehet azért mert vip vagyok... vegyek neked Vip et? xdd
  • goregrind #440
    ok, feladom asszem! ezt a fost...
  • goregrind #439
    hogy a faxé nincs itt javítási lehetőség?!?

  • goregrind #438
    fosaxik rendesen az sg...

    [flash]http://www.youtube.com/watch?v=ECC_qKj6VRo[%flash]
  • Vadnokedli
    #437
    Tartalmas hmmmm :D:D:Xddd

  • goregrind #436








  • Vadnokedli
    #435


    remélem már működik SG-n ez a cucc... :D
  • Vadnokedli
    #434
    black metál nem? vagy technical black?
  • DaveGuy
    #433
    Hali!
    Hajdúszoboszlói symphonic goth metal együttes keres elszánt billentyűs kollégát. Sok fellépési lehetőséget, fűtött, ingyenes próbatermet, erősítőt, jó hangulatot biztosítunk. :)
    Írj bátran: [email protected] (bocsi, hogy ide is írtam)
  • Vadnokedli
    #432
    Blackened Progressive Experimental Technical Djent Math Avant-Grade METAAL!
  • Anxius
    #431
    Olyanokat tudnék ajánlani, mint


    Finsterforst, Trollfest, Varg, Wintersun, Elvenking, Fferyllt

    Gondolom ha a blacket nem szereti annyira, akkor pagan nem játszik, úgyhogy kapásból ezek jutnak eszembe.
    Esetleg megpróbálhatod a trú folkot is, mint Korpiklaani, Eluveitie, Arkona.
  • htr93
    #430
    Na most lenne rátok szükségem, kérlek segítsetek:D
    Egy ismerősömnek szeretnék venni cd/dvd-t, A zenei ízléséről annyit tudok hogy szereti a fintrollt , az ensiferumot, és a Children of bodomot. Ezekben nem vagyok annyira otthon, régóta mutogatom neki a jobbnál jobb Black metál számokat de az Black metál, és nem Folk vagy viking. Ismertekolyan igényes zenekarokat amik megközelítik eme három zenekar szellemiségét?
  • tyrael9393
    #429
  • monzta
    #428
    hát...ne is haragudj öregem,de ennek mi a tököm köze van a metálhoz? olyan mint ha gúnyt akarnál űzni a rammsteinből. miért nem veszel egy elektromos gitárt mondjuk, és tanulsz meg játszani? ez vérhalovány..
  • Kosztya
    #427
    Szevasztok!
    Most nyitottam egy topikot a RENOISE zeneszerkesztőnek, amellyel én is dolgozok néha, s akkor láttam meg ezt a topikot is.
    Én is nagy metálzene fan vagyok, és hasonlóakat próbálok számítógépen is írni (természetesen csak hasonlóakat, mert ugye egy számítógép erre nem igazán alkalmas, tehát nem is nevezném metál zenének).
    Úgy gondoltam beillesztem ide is a videómat, hátha mások is kedvet kapnak ehhez a fajta zenéléshez (jobb híján természetesen).

    Heart Of A Weed

  • symbol
    #426
    én nem tudok ilyenről sajna. pedig elég jártas vagyok ilyen téren.
  • htr93
    #425
    segítenétek? van egy olyan magyar, ingyenes torrent oldal, aholkizárólagosan metállal foglalkoznak. nem ismeritek? réges régen hallottam róla és most ár nem tudom mi a címe.:S
  • htr93
    #424
    cradle ben van női énekes is nem? és ha jol serjtem akkor gothikus metált játszik
  • htr93
    #423
    Cső. Hallgatott már valaki olyan számot ami olyan szomorú hogy az ember megölné magát miután végighallgatja?
    Nekem kedvem lenne sokszor ilyeneket hallgatni,

    Kérlek Ha ismertek ilyen számot, akkor küldjetek linket!!!!!vagy legalább egy számcímet!!!! én egyet ismerek, de ze még nem annyira durva.. küddöm alinket
  • Mayu Misery
    #422
    tud valaki olyan goth znekart amiben nő énekel?előre is köszönöm.
  • zvaragabor
    #421
    Üdv. Van erre Remorse rajongó? Vagy aki szereti? Vagy teljesen mindegy, de szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki a Sötétség és a Harc! lemezeik tracklist-jét? Majd meg akarom venni őket, de kíváncsi vagyiok, hogy mik vannak rajtuk, mert pár számot már úgy-ahogy ismerek a vieókból, de sajnos egy rendes listát nem találtam eddig sehol.
  • htr93
    #420
    Kéne taake.sok. csak nemto honnan szerezzek. talán netről de nekem nincsen a nyilvános helyről meg necces az album leszedés.
  • htr93
    #419
    De az nembaj mer az jó, nem? meg tök sok mindenkinek teccoik szóval csinájja csak.
  • Kalori
    #418
    Nálam is most szól. Pocsék popénekesnő lesz belőle. Lehet a Nightwish-t is csak a pénzért csinálta.
  • zakika
    #417
    eleszto sracok
    hallotatok hogy Tarja atment popenekesnek. tegnap halgattam az albumat. hat gitar az csak elvetve van rajta (pl. a walking in the air feldolgozasan, ugy latszik el feleltettek kivenni)
  • Jackson
    #416
    Sziasztok!

    Mostanában hol érdemes a legújabb metal mp3akat keresni? Légyszi írjatok 1-2 jó linket. Köszi!
  • Csepesz
    #415
    Mindenki figyelmébe!
  • Beast Machine
    #414
    javazze, az. Főleg a praise.
  • rezsofiz
    #413
    én jó zenét hallgatok. és sztem mindenkinek ez a véleménye a saját zenei izléséről, np Dx
  • doglottmokus
    #412
    hy
    nincs a forumozók között véletlen egy cuki srác? aki jó zenét hallgat? és mondjuk facér?
  • Kya
    #411
    Szasztok! Gondoltam ide IS beirom ezt amivel megbiztak hogy írjam be:))))))

    Egy szórakozohely tulajdonos Ismeretlen ill. kevésbé ismert de tehetséges zenekarokat keres!! Méghozzá azért hogy a zenekarok részt vehessenek egy "tehetségkutatón",ami a Mezőkövesdi Bacchus borozóban kerülne megrendezésere!

    Itt a lehetőség a bemutatkozásra! a tehetségkutató több helyen illetve több városban is meg lesz hirdetve igy nagy közönségre számithattok!

    akit érdekel a dolog az hívja a tulajdonost Dusza Annát a : 06 30 36 96 131 - es számon!

    szerintemnem érdemes kihagyni!!!


  • laliking
    #410
    hú, jótopik :) /fav
  • Lateralus
    #409
    csemétnek= szemétnek :)
  • Lateralus
    #408
    A műfaj neve: tHrash
    Kicsit megharagudnának a zenekarok, ha a muzsikájukat szimplán csemétnek hívnák. A thrash jelentése: cséplés, őrlés, zúzás

    Nehéz színtisztán egy alműfajba sorolni csapatokat mert vannak átfedések (death/thrash, speed/thrash stb)

    Alapvetően a műfaj nagy öregjeit a Slayert tartják a leghitelesebb képviselőjének. Korai nagy thrash zenekarok amerikában az ún. Bay-area csapatok voltak a san francisco-i öböl környékéről (pl. korai Metallica, Exodus, Testament, korai Megadeth stb), a másik partról a new-yorki hangzást az Anthrax, Nuclear Assault vagy az Overkill hozta.
    Európában olyan úttörői voltak, mint pl. a Destruction, Kreator, Living Death, Sodom) főleg német bandák.
    Kb. 1990-re már rengeteg banda lett, eléggé felhígult a mezőny, de sok jó banda is működött, egyre technikásabb összetetteb lett a műfaj (techno-trash). Olyan csapatokat érdemes hallgatni innen, mint az amerikai Death Angel (Act III über!), vagy pl. a Realm, európából a Vendetta. Ezek már letisztultabb csapatok. Vagy ott van az első Machine Head korong, ami színtiszta thrash, bár már előrevetíti a 90-es évek HC puritánságát.
    A 90-es évek elejére háttérbe szorult a műfaj. Vannak azért fellángolások, leginkább európában (Dew-Scented), vagy a mostani Lamb of God album is eléggé sok thrash hatást mutat.
  • unranked
    #407
    Köszi! Át is nézek oda.
  • Dying Soul
    #406
    Itt élénkebb a társaság, itt több eséllyel kapsz választ.
  • unranked
    #405
    Sziasztok!
    Trash zenekarokat tudnátok sorolni. A Slayer nagyon-nagyon megtetszett!