215
Trója - A film
  • Dynamic
    #10
    Látványilag nagyon durva lesz a film!A bemutatójában iszonyat monumentális volt a nagy hadsereg és a hajóhad.Bár azt nem igazán értem, hogy miért hagyják ki azt isteneket a filmből, hiszen fontos mozgatórugói illetve alakítói a történetnek.
  • magus
    #9
    Brad Pitt jó színész, de hogy a hosszú hajú görög hős szerep mennyire nem illik rá az már fáj.
  • traXion
    #8
    Sztem elbasszák azzal hogy Brad Pitt lesz a főszereplő... De biztos jó film lesz!
  • Bandew
    #7
    Pitt tényleg jó színész, de szerintem se rá illik Akhilleusz szerepe.
    Amugy már nagyon kiváncsi vagyok a filmre. Szeretem az ilyen filmeket, amiben nem számítógéppel csinálják meg a városokat, hanem veszik a fáradtságot és díszletet építenek.
  • zaki
    #6
    modjuk Clooney-nál biztosan jobb színész
  • zaki
    #5
    hát én ezzel vitatkoznék...
  • DecenS
    #4
    Viszont hatványozottan jobb színész, mint a másik három együttvéve...
  • zaki
    #3
    olvastam, hogy G. Clooney, Russell Crowe, és Mel Gibson neve is felmerült, hogy ők lesznek a főszereplők, sztem bármelyik jobb lett volna, mint B. Pitt. sztem elég gyenge testalkata van egy ilyen filmhez...
  • zaki
    #2
    itt van a film plakátja:



    itt a hivatalos honlap, és itt pedig egy rövid (01:23) trailer
  • zaki
    #1
    A Gyűrűk Ura sikerén felbuzdúlva a Warner jövő májusban nem kisebb névvel kíván robbantani, mint a görög mitológia egyik alappillérével, a trójai mondakört feldolgozó Iliásszal. A nemes egyszerűséggel csak Trójának keresztelt film már nem csak költségvetésében (állítólag a 200 milkát súrolja a dollárerdő), hanem stáblistájában is igen impozáns névsort tudhat magáénak. Brad Pitt (Akhilleusz), Eric Bana (Hektor), Orlando Bloom (Párisz), Sean Bean (Odüsszeusz), Diane Kruger, Peter O'Toole, Rose Byrne, Brian Cox, Julie Christie, Saffron Burrows, Garrett Hedlund - csak egy kis hab a tortáról. A jelen pillanatban is Máltán tartózkodó stáb éjjel-nappal forgat, hogy a május 21-ei premierre kész legyenek a monumentális darabbal, amihez egy egész városrészletet építettek fel - ezzel Európa legnagyobb díszletét tudhatja magának a Troy. A hent-romantika-dráma nyomvonalon mozgó film minden létező receptoromat megmozgatta - így aztán az alábbi képeket is úgy faltam be a Z Review oldaláról. Az utolsó képen érdemes megvizsgálni a díszletet és a méretarányokat...





    Info: HARDWIRED