215
Trója - A film
  • RangeR
    #55
    Mi van benne eltúlozva? Xerxes seregéhez viszonyítva ez csak egy kis csoport, hogy a történelmi korszaknál maradjunk, +/- 300 év ilyen távlatból nem számít. Évtizedes ostrom megvívásához kell létszám is, különben csak egy napos dulakodás sülne ki belőle.
  • magus
    #54
    az a baj ezzel filmmel hogy nagyon eltulozzak a mereteket
  • RangeR
    #53
    Én nem írom le a filmet azért. Hozni fogja ez a színvoalat szerintem.
  • RangeR
    #52
    Láttatok már sok vért fémen? Nem olyan sötét ám, hanem ilyesmi.Főleg mikor alvadni kezd.
    Amúgy a kard elég műanyagos, de a film közben szerintem nem fog annak tűnni.
  • Punker
    #51
    ááá az jobb volt :))
  • Augustus Gigo
    #50
    Ez a vér a kardokon a z ált sulis tempera készletem piros színére emlékeztet:D
  • Punker
    #49
    a 2. képen tényleg valami gaygi műanyag kard van vagy csak én tévedek?
  • zaki
    #48
    van pár db új kép:







    HULKKKKK :D


  • Kori
    #47
    lÁTVÁNYOS LESZ!!!!!!!!!
    Remélem?!
  • RangeR
    #46
    Aha, a japán trailerben több jelenet van.
  • Davidus
    #45
    Ja! Ide valami tagbaszakadt figura kellett volna:)
  • Augustus Gigo
    #44
    Különbözik a két trailer vmiben? /nem a feliratozására gondolok/
  • CSOCSO
    #43
    crow rulz!!!
  • RangeR
    #42
    Közben van 2 új trailer. Egy japán(angol nyelvű,csak ott nyomják) és egy angol. Nem rossz!

    Történelmi vonatkozásban pedig a Szalamiszi Tengeri Csata előtt szavaztatta és építette meg Athén a nagy hajóhadat, kb.: 270 hadihajót. Perzsáknak több volt, a görögöknek asszem ennél nagyobb flottájuk nem jött össze előtte sem és utána sem.Vikingek ütötték Bizáncot kb.:900 hajóval, de azok jóval kisebbek voltak mint tudjuk. Az lehetett ilyen látvány a tengeren, feltéve, ha ilyen hadrendbe vonultak, amit kétlek felőlük! Trója meg olyan régen volt és még maga Homérosz sem biztos, hogy valós figura, hogy megbocsáthatóak az ilyen túlkapások.
  • Ramza
    #41
    "kicsit azért sokallom azt az 1000 hajót."

    Homérosznál tessék tiltakozni emiatt.
  • Shaman
    #40
    Egyébként mielött hülye kommenteket írtok talán el kée olvasni a könyvet/eket. Elméletileg anno még talán kötelező olvasmány is vót,nemde?!
  • DecenS
    #38
    Hja... egy kis helyesírásfélével meg kéne erőszakolnod magad!
  • zaki
    #35
    vicces fiú vagy, mondták már?
  • traXion
    #33
    Vagy épp futóhomokon állt, és már a mentési munkálatokat megkezdték :)
  • Lacc
    #32
    De figyeljétek, hogy áll a lába, biztos zavarban van
  • HuAn82
    #31
    Nem! A fülét vakargatja!
  • SoDI---
    #30
    itt most mobilozik???

    Igen :)
  • Eye-scream
    #29
    elvileg ezer hajót bocsátottak vízre szép Heléna büdös pofájáért ;)
  • CSOCSO
    #28
    mondjuk tuti valami alapján csinálják a filmet.. szal megdöbbentő ha netán a mendemondákbol igazzá vállna hogy kb ennyi hajóval mentek ezek... bár nemtom hány évig építhették a hajókat
  • CSOCSO
    #27
    hát szvsz az a hajós részlet ultra gááááz!.... még ha mutattak volna párszáz hajót...ok..d e mutattak vagy egy millát
  • CSOCSO
    #26
    itt most mobilozik???


    :)
  • Gladiator
    #25
    szerintem gibson jó szinész.
  • Tikal #24
    Clooney, brooáfff, Mel Gibson minden második filmjében vmi hős, szoval már uncsi...
  • HuAn82
    #23
    Harc közben csörög a telcsi és FILM ÁLLJ!!! Keres az asszony!!
  • zaki
    #22
    aébként már van QuickTime-os bemutató itt
  • zaki
    #21
    miért szerinted a filmben lesznek Samsung mobiltelefonok is? :DDDD
  • Bandew
    #20
    Az a kép csak egy forgatási szünetben készült. Legalábbis remélem.
  • Gladiator
    #19
    brad pittnek amúgy lábdublőrje volt, mert annyira rossza lába. én os kicsit elámultam a bemutatónál, bár kicsit azért sokallom azt az 1000 hajót.
  • magus
    #18
    Nincsenek istenek? Na az durva, az egész szinte rájuk alapul.
  • traXion
    #17
    rotfLoL tényleg! :)
  • I.C.ram
    #16
    Uhh de csámpás ez a BRad Pitt gyerek :)
  • HuAn82
    #15
    Én moziban a Matrix Revolutions előtt láttam a bemutatóját. Szerintem nagyon ott lesz a film.A hajóhad amikor a kamera végig mutatja őket majdnem leesett az álam! Imádom az ilyen filmeket Brad Pitt meg nem igazán zavar. Szerintem jó színész csak sokan fikázzák mert "talán" a nők bálványa. Írigység? Ha eljön Joe Black és A Harcosok klubja-ban is jó volt. Szerintem most sem fog csalódást okozni. Remélem...

    Ő miatta tört ki az egész háború!Szerintem nem ér annyit!

  • zaki
    #14
    ott van a link a kettes hozzászólásban...
  • DecenS
    #12
    Én még nem láttam Brad Pittől filmet, amire azt mondtam volna, hogy ebben xarul játszott (leszögezném, fiú vagyok, hetero, és nem rajongó) - nem feltétlenül az alapján kell megítélni egy színészt, amit a BRAVO-ban, Popcornban és a hasonló magazinokban írnak róla... A játékát figyeld a filmjeiben - és ne a média"szenzációt" a szennylapokban...
  • Eye-scream
    #11
    Aha, én is láttam a bemutatót a Revolutions elején. Ez nagyon fasza film lesz szvsz, mindig kedveltem a görög mitológiát. Remélem azért nem nyálasítják el, a jó-rossz párharccal, meg a szerelmi szállal...

    OFF: Kéne már egy külön filmes fórumrész, az általánosba minden 2. topik filmekről van :)