25
Minden ami Kinai kaja
  • Hayni
    #25
    narancsos és ananászos csirke
    egyszer mikor nagyon éhes voltam és untam már a sima csirkét erdeigyümölcsös joghurtban piritottam meg a csirkemellet szerintem tök olyan volt mint a kinai finom :DD
  • Kandurex
    #24
    amerikai csirke, olmós falatok és szecsuáni
  • zinnat
    #23
    LOL ezt látnotok kell Kínairól tabuk nélkül!...
    [URL=http://videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1539/date/count]"Jobban vágom..."[/URL]
    Kellemes napot mindenkinek!
  • SG rock
    #22
    A legjobb és viszonylag olcsó kínai a Klinikák metrómegállótól van 2percre! Jia Le kínai büfé isteni :D . Főleg a csilis csirke sült tésztával+6db szezámmagos csirkegolyó, de a szecsuáni marha is jó :D meg az összes többi etc...
  • Robi366
    #21
    .

    .

    itt van egy rakat kajarecept válogasatok :

    http://kajareceptek.extra.hu

    .

    .
  • akyyy
    #20
    biztos hogy nem!
  • sz4bolcs
    #19
    Szecsuáni szarvassss!!
  • akyyy
    #18
    plázába(igaz miskolci de szvsz az összes plázába van kinai kajálda) lehet venni iylen csirke szerűséget, mintha miniatürizált csikreszárnyak lennének, olyna mintha ki lenne rántva, de nem, csak a szine oolyan...mintha ilyen paradicsomos szerű lenne. hagymásan is lehet venni, bár nekem ugy nem jött be.

    mi ennek anéve? képet róla! meg receptet!
  • akyyy
    #17
    lehet h nem tetszettél neki, és azt akarjta hogy hajjál éhen:D
  • neménvoltam
    #16
    Ott még nem voltam, de tőlünk 5 percre van, úgyhogy kipróbálom (mellesleg van ott egy jó videotéka!)
  • cSuwwi
    #15
    A kínai kajáldákkal 1 alapvető dolgot nem árt tudni. Kínai étteremben, talponállóban csak akkor érdemes enni, ha látsz ott kínait enni, vagy oda be-ki menni. Mert főznek neked szecsuáni csirkét, meg sült tésztát, meg az anyámkínját, de hogy miből, azt jobb ha nem is tudod...

    Én az Ecserin lévő kínaiban ettem egy párszor, és a csaj mondta, hogy mit érdemes enni, és mit nem. Egyszer amikor baromi éhes voltam, azt mondta inkább ne vegyek semmit, mert már régóta kint van a kaja (1-2 napos!). És itt nem a zsebére gondolt, de a következő szerencsétlent szó nélkül kiszolgálta... Ilyen az élet.
  • Cat #14
    ugyanarra gondolunk? aszpikos nyulos szószban ki tudja milyen hongkongi virussal fertözött importált csirkemell, rozsdabarna szinu salátával és egyéb gyanusan kinéző dolgokkal körítve?
  • #13
    Andrássyn, az Opera és az Oktogon között van egy, "szakértőként" mondhatom, hogy a legjobb!
  • zaki
    #12
    na ja, sokkal jobb, mint a mekdonálcc, meg a börgerking meg ilyenek
  • neménvoltam
    #11
    Az tényleg kurva jó! És nem is drága!
  • neménvoltam
    #10
    A kínai kaja jó!
  • zaki
    #9
    én itthon puszilom be a kajákat, legjobb 1 film alatt elpusztítani a kaját, 1 fotelben :)
  • precision
    #8
    Ja és étterem...ami a duna plazaban van nagy kínai étterem, az nagyon jó...olcsó, és jól vannak elkészítve a kaják!
  • precision
    #7
    Nekem a pirított rízs a kedvencem, párolt zöldséggel, u.e. tésztás változatban, meg a sült zöldség is rlz :-)
  • Tikal #6
    mi annak a neve ami olyan mintha egy rizs gomboc lenne, ha jol emlékszem hidegen adják, és vmi édességféle :))
  • zaki
    #5
    naja, az meg a másik amit imádok, meg jó a tavaszi tekercs is, sült zöldség is nagyon fincsi
  • zaki
    #4
    nekem a kedvencem a sülttészta, de ez a topic sztem tök felesleges :P
  • GregSB
    #3
    Szecsuáni csirke überalles!
  • Lazarus
    #2
    A kínaiak szerint az a jó kaja sorozat amiben van csípős, savanyú, sós, édes. A keserű az asszem nem :)
  • Xboxman
    #1
    SZal jöhet ide minden ami evvel a témával kapcsolatos(receptek,éttermek,etc.)