60
Traitors Gate 2
  • ancsa265
    #60
    Jó lenne, ha valakinek meg van a végigjátszása, el küldhetné a bogaram26@freemail cimre.Nagyon köszöném,hálás lennék.
  • robébi
    #59
    De van idöd
    csak ugy kell helyezkedni hogy minél gyorsabban elérd
    de ott fenn van a tovább vezetö ut
  • grebber
    #58
    Éppen ez a gond nincs idöm odafutni mert gyorsan emelkedik nagyon :(
  • robébi
    #57
    Helo Grebber

    nem tudom most hirtelen melyik teremröl van szó
    a játék eleje felé?
    ott ahol lelóg félig a létra és nem lehet ráugrani?
    ha igen akkor ugy emlékszem valamit meg kell huzni vagy müködésbe kell hozni a létra alatt és rárohanni a padlóból kiemelkedö "liftre"
    a létra felé tovább
  • robébi
    #56
    Szia Judit

    Kicsit én is szüneteltetem
    Majd ha nem lesz jobb folytatom
  • grebber
    #55
    Van egy terem amibe ha meghuzok pár kart leereszkedik egy létre vagy mi de nemtudok felmászni rá.Hogy és mit kell?
  • Judit
    #54
    Szia.
    Valamelyik nap a kezembe került, de nem raktam fel...annyira régen volt, már nem érdekel azthiszem. Azért köszi...Te sem vitted végig??
  • robébi
    #53
    Hello Judit!

    Egy darabig elmentem most kicsit kiszáltam belőle
    Jó játék de eléggé macerás sokat kell agyalni mindent megfigyelni stb.
    Egyébként el lehet vele tölteni az időt
  • Judit
    #52
    Hello robébi.
    Már nem is emlékszem annyira, valószínű azért, mert nem jutottam tovább.

    Te most játszol vele? Jó játék?
  • robébi
    #51
    Mi van ott? segitek
  • robébi
    #50
    Judit
    Tovább mentél már a kerek csarnokon?
  • grebber
    #49
    Valaki játszik még ezzel mert elekadtam egy teremben a kigyós után?
  • grebber
    #48
    Na ismét elövettem és a haverom is ezzel tolja most ott vagyok még az elején ahol van egy terem a közepén egy hatalmas kigyó na most okoskodok mit kell csinálni.

    Ez a game amolyan Mysterious Journey 2 szintű az is nehéz mint állat.
  • Judit
    #47
    Köszi...sokat segítettél!
    de még egy kicsit pihenek előtte.
  • Vajákos Mimóza
    #46
    Végszükség esetére itt lehet gyógyirt keresgélni a problémára, ha már nagyon elakadtunk.

    végigjátszás - angolul
  • Judit
    #45
    Még mindig ott tökölök, de már nem is próbálkozom.
  • Judit
    #44
    Nekem billentyűzettel ment, de hagyom ezt a játékot. Nehéz belátnom.....ehhez én béna vagyok!
  • Judit
    #42
    Ááá! Ott is voltam, de semmit nem találtam.
    Köszönöm a segítséget....ha nagy leszek meghálálom!
  • Judit
    #40
    ??? Ahol a 6 kart kell meghúzni?
  • M.A.D.
    #37
    A DVD-s verziót majdnem letöltöttem.
    Amúgy a Traitors Gate 2 a Silent Hill 2 mellet van az első, kisebbik vinyómon.
  • M.A.D.
    #35
    :)Nos.azért nem törlöm még le, de ha kell majd a hely, akkor sajnos az elsők közt lesz, ha nem találok megoldást a mentésre.
  • M.A.D.
    #33
    hááát, nem is tudom. kijött a Broken Sword 3 is, meg még pár jó kaland...szóval....lehet törlöm.
    csak legyen jó a gépem.
  • M.A.D.
    #31
    ...háát, ok, de nekem speciel 3 napja gépem sincs, mert elszállt az abit kg-7es alaplapom. :((
    a héten lehet, lesz valami...de addig is..
  • M.A.D.
    #29
    fenn van a legújabb sajnos.:(
  • M.A.D.
    #27
    Hát, ez az. Billentyűzettel csak akkor megy, ha a legelején vagyok. Viszont, ha elkezdem a gammát, akkor már hiába hívom be a menüt, nem reagál a nyílra. Kilépni is ctrl-alt-del-tel tudok.
  • shaba23 #26
    Hmm...az eddigiekből az derült ki, hogy csak mentek mendegéltek és huzgáljátok a karotokat (vagy a karokat)...ráadásul 15 másodpercenként van valami akadás...vagy a játék akad el vagy a játékos...de amire igazán kiváncsi vagyok, az az, hogy mi adja a játék izgalmát? Tudnak-e válaszolni a fórumon a feltett kérdésre( vagy mi?....senki nem említ egy darab tébláboló múmiát sem amint az a gyolcsokat tépve, balzsamozó folyadéktól fröcskölő szájjal igyekszik megboldogultá tenni a kedves elakadt pléjert..szóval télleg semmi eksön nincs benne?
  • M.A.D.
    #23
    nagy terem? án eljutottam oda, ahol sok kar van és középen egy rés, de save nélül, így meg nem az igazi. hogyan lehet menteni? nálam meg sem mozdul a kurzor.
  • M.A.D.
    #21
    Mostmár sehol, de nem tudok save-elni. esc-re kiadja a menüt, de nem tudom mozgatni a nyilat lefelé. viszont, a kezdőképernyőnél még müxik, viszont gamma közben nem.
  • M.A.D.
    #19
    áááá, nekem már megvan van 2 hete ez a gamma, de az elején én is elakadtam.
  • grebber
    #15
    Hah már megtaláltam mit kell csinálni VÉGRE!Király ez a game grafikailag és minden másban is!!!!!!
  • mochee
    #14
    Szeva! Valakinek nincsen egy olyan problémája a játékkal, hogy néha hosszabb időre beakad? Nem is néha, hanem elég gyakran. Úgy értem megakad, egy képet mutat egy csomó ideig, aztán egy kicsit mászkálok, és megint ugyanaz.
    Első 15 mpben akadtam el én is, nincs sok kedvem végigolvasni a naplót, mert igen hosszú. Ha nem akadna, akkor talán megtenném, mert végül is egész jónak néz ki.
    Ha valaki tud megoldást, az megmondhatná.
    A gépem: 1800 Mhz Intel, GeForce 4 Ti 4200, Abit BD7II alaplap, 256 Mb ddr Ram
  • Vajákos Mimóza
    #13
    Ahoj!

    Má' megjelent hivatalosan, vagy még béta-állapotú a játék?
    Az elsö rész cirka 3 évvel ezelött jött ki, mondjuk az sem volt kicsinyke, 4 CD-n terpeszkedik.

    Mostanában elég sok kaland jelenik meg, ez a karácsony elötti idöszak szokatlanul termékenynek igérkezik, hála a jó Istennek!
  • ceas
    #12
    olvasd el a naplót. Koldeway(vagy hogy hívják) leírja benne, hogy mit kell csinálni. Egyébként én se jöttem rá először, mert nem túl egyértelmű a dolog. Az enter az action egyébként. Ha gondolod leírhatom, hogy mit kell csinálni ha már nagyon nem megy, de elsőre nem lövöm le a poént.
  • grebber
    #11
    Ja és mászkálos kalandjáték de nagyon sirály lenne ha tudnám mit kell csinálni!
  • grebber
    #10
    Azt hiszitek szorakozok?A játék grafikája egész jó!
    Na én azért akadtam el mert: a játék elején van egy intro lenyomtam és egy (szerintem) piramisba vagyok!Van egy folyosó amiből egy négyzet alakú helyiségbe visz az út a közepén egy kö divánnyal!És nem lehet semmit csinálni!Bármit nyomok! Nincs olyan sem hogy controlls meg hasonlók!Ezért kellene segitség mert hátha valaki rájön mit kell csinálni!
  • Davidus
    #9
    Ha bárkinek bármilyen kérdése lenne a Traitors Gate 2 elsö 15 másodpercében történő eseményekről nyugodtan forduljon grebberhez.
  • LezLee
    #8
    Ja igaz is. Milyen igazad van, őt kifelejtettem. :)) Hogy milyen rövid eszem van. És Grebber milyen volt az a 15 másodperc?
  • ollie
    #7
    grebber, 15 mp erejéig :P
  • LezLee
    #6
    De látod ő is elakadt az első 15 mp után :)))
    Szóval ő sem tudhat sokat még erről a játékról.
    Egyátalán játszik ezzel valaki???
  • ollie
    #5
    szerintem erről a játékról csak grebber tud valamit