619
  • T Berci
    #619
    Nem tudjátok, hogy hívták a kocsmát a filmben??Nagyon kéne!!!
  • McGrady
    #618
    kösz, már megoldottam :D
  • chhaya #617
    sokfélét és sok meséből =))
  • McGrady
    #616
    sziasztok
    nem tudja valaki hogy a Shrek 2 milyen népmesei motívumokat használ fel, meg melyik Disney-filmekből "lop"? köszike
  • Dannyael
    #615
    Sziasztok, lenne egy kérdésem: ugyan nem olvastam el az egész fórumot itt és lehet hogy már írta valaki, de szeretném tudni Gingerbread Man/Mézi magyar hagját. Előre is köszike! +A második rész az istencsászár!
  • Sati84
    #614
    Nekem sokkal jobban tetszett a második rész, mint az első. Az elsőben nekem az nem tetszett, hogy nem voltak rendesen kijátszva a karakterek, és a film mondanivalóját nem adták elő megfelelően. Így 7 pontot adtam rá a 10-ből. A második rész pedig majdnem tökéletes, 9/10, az az egy pont hiány az még mindig az első rész öröksége.

    Nem hittem a szememnek, mikor visszaolvasva sokan a magyar szinkront szidták - Speier Dávid egy zseni!!! Csak tessék összevetni a szövegeket az eredetivel, inkluzíve "Holding out for a hero", amelynek a lefordítására azért volt szükség, mert fontos volt a szövege az adott pillanatban, és feliratozással nem törhették meg a jelenet dinamikáját, ráadásul a gyerekek nem tudnak olyan gyorsan olvasni...
  • Punkerwork
    #613
    Megálljt parancsol a Shrek 2 a DreamWorksnek
  • gonzales
    #612
    JO
  • Waterhorse
    #611
    Szia!
    Azóta már régen nincs fönnt a gépen a játék, de akkor vhogy megoldottam a gondot. Már nem emlékszem rá hogyan, de játszottam vele. Még arra sem emlékeztem, hogy ez a hibája volt idításnál:))
  • OPM
    #610
  • Punkerwork
    #609
    Shrek Csizmás Kandúrjának saját filmje lesz
  • sigmavirus1
    #608
    H azóta sem meg yakkor a www.google.com-on keress rá. "Shrek 2 crack" vagy ilyesmi, biztos találsz, vagy a www.pcdome.hu, illetve www.gamestar.hu-n is lehetséges!:/
  • Punker
    #607
    na lassan jön a DVD, 3 verzióban: sima - "beszélő dobozos" - 3D-s.
  • Waterhorse
    #606
    Bocs hogy ide is írok, de látom vannak itt játékosok is, és nagyon fontos lenne ezt a játékosok fúrumába is beírtam:

    "Nekem nem indul el, megnyomom a playt, megjelenik egy kép a windowsban, majd eltűnik, és nem csinál semmit.
    Crack-kel kéne, mert az meg nincs a cd-jén, van ott egy exe a cd főkönyvtárban, ha arra cserélem ki akkor sem reagál semmit. Segítsen vki légyszi a cél előtt nem adhatom föl."
  • sigmavirus1
    #605
    De kira, én el se tudtam volna képzelni hogy mit lehet még kihozni a témából!:)
  • Gladiator
    #604
    a kerekasztal lovagjauval kerül majd nézeteltérésbe. gondolom akkor majd járnak camelotban, meg benne elsz arthur király is.
  • sigmavirus1
    #603
    Az jó, csak ne siessék el, remélem megint akkora előrelépés lesz mint a 2-ben(hangulat, zenék, karakterek)!
  • Punkerwork
    #602
    elméletileg már csinálják a 3-at
  • sigmavirus1
    #601
    Ja, gyönyörű lett volna, szal szerintem úgy jó a film ahogy van, bearanyozta a nyaramat a Spiderman2-vel együtt, ritka az ilyen hangulatos és humoros film, gratula a DreamWorks-nek, remélem lesz 3 is!:)
  • Gladiator
    #600
    ték
  • Gladiator
    #599
    99
  • Waterhorse
    #598
    És Fiónán is szétszakadt volna a ruha és láthattuk volna a meztelen ogre seggét:))))
  • sigmavirus1
    #597
    Jobb lett volna ha Shrek-en a ruha szétszakadt volna a visszaváltozás után és láttad volna meztelenül? Csak mert mikor emberré változott a régi ruha túl nagy volt neki de az új meg túl kicsi lett volna!
  • Solid Snake GH
    #596
    No.
  • Botond #595
    are we there yet?
  • Gladiator
    #594
    hát nem hiszem. az ital, akkor ha úgy vesszük egy csodálatos faszivá varázsolja shreket, amihez, ilyen értelemben, hozzátartozik a ruha is. viszont nem lett új ruhája, mikor emberré változott. szal ez hiba.
  • Solid Snake GH
    #593
    Ez nem hiba.
    Direkt azért változott vissza a ruhájuk is, mivel a varázsital egy az egyben a régi önmagukká varázsolja őket vissza, ha nem csókolják meg egymást éjfélig.
    A régi önmagukhoz meg a régi ruhájuk is hozzátartozik, szal ez nem hiba.
  • Gladiator
    #592
    a filmhez is szólnék:

    hiba:

    mikor fiona + shrek visszaváltozik a film végén, akkor visszaváltozik a ruhájuk is.
  • sigmavirus1
    #591
    Nemtom, a vízből asszem ki lehet mászni ha közel mész valamilyen tárgyhoz, és a duplaugrással mindenhova fel lehet szenvedni!
  • blassius theomo
    #590
    Hali! na tegnap nagyot léptem előre, felurott a nyomorult a zöld függönykarnisra, úgyhogy leszedtem az aranyakat, de onnan megint töketlenkedtem, mert nem tudom, hogy hogyan lehet - és honnan - átugrani a rozoga hídra. Csórikám mindig nagyokat toccsan a vízbe. Ma már tök rendes valaki küldött egy magyarítást, délután felteszem, hátha javul a helyzet...
  • sigmavirus1
    #589
    Az aranyakat muszáj gyüjteni!
  • blassius theomo
    #588
    egyszerűen nem bírom kitalálni, hohy hogyan juthatok tovább, összeszedtem vagy 12 aranyat, de a keresztben magasan lógó zöld valamiről nem tudom leszedni az aranyakat.
  • sigmavirus1
    #587
    Ja, manapság már az 5 évesek jobban nyomják mint a felnőttek!:) Émmondjuk még csak 18 vagyok szal úgy ahog ya témánál vagyok, d eegyre kevésbé kötnek le a játékok!
  • blassius theomo
    #586
    Délután, mire hazajön az oviból a picilányom, már majd gyakorlom a pályákat, mert lecserél egy ügyes 1 osztályosra, aki biztosan ügyesebb mint én... :o)))
  • sigmavirus1
    #585
    kastály=kastély!:)
  • sigmavirus1
    #584
    Többek között, mondjuk én akkor is szivesen játszottam vele!:) De ezt azért megcáfolja az hogy a végén az utolsó pár pálya nagyon izzasztó, nem értem a végér mért kelett így bekeményíteni, túl nehéz ugrások és harcok vannak!:/
    De mindent kárpotól mikor átveheted az óriássütiember irányítását és lerombolhatod a fél kastályt!:)
  • blassius theomo
    #583
    valahol olvastam, hogy direkt gyerekeknek van... :o)
  • sigmavirus1
    #582
    Azért van ez mert az ilyen ugrabugrálós játékokat sosem csinálják túl bonyolultra ezért nem is lehet bennük elakadni, próbálkozz, mondom nem nehéz!
  • blassius theomo
    #581
    Tegnap este töltöttem le a BCDC++-ről, a pici lányom állt mellettem, és csak csodálkozott, hogy de töketlen az apja...azóta keresek valami magyar leírást, de sehol a világon nincs :-((
  • sigmavirus1
    #580
    Én mind a kettőt használtam, egérrel forgolódok, billentyűvel mozgok. Nagyobb(dupla) ugráshoz nyomd meg 2x az ugrás gombot akko rtalán eléred, ha nem akko rvalahol kell lennie olyan helynek ahol fel lehet oda mészni, nem egy bonyolult játék csak jól körül kell nézni!