95
  • zaki
    #15
    Szaddam elfogása

    Láttad a BBC-n Saddam Hussein elfogását? Szerettél volna ott lenni, mikor kifüstölték a diktátort? Most megteheted! A Kuma: War lehetőséget nyújt arra, hogy a közelmúlt, illetve jelen eseményeit virtuális testközelségből is átélhessük. Single és multiplayer funkcióban egyaránt felvehetjük a harcot a terroristákkal, iraki ellenállókal, tálibokkal, stb. Egy fincsi kis trailer is van már a játékról, mely bemutatja mennyire reális a grafika, környezet, cselekmény, ráadásul már nem kell sokat várni a megjelenésig, ugyanis ebben a hónapban debütál a játék.

    info: hcgamer
  • grebber
    #14
    az kira!
  • zaki
    #13
    én most töltöm. a jázék a hónap végén jön, legalábbis ezt írják
  • grebber
    #12
    na jó ez az új trailer és elvileg ebben a hónapban jön ki!
  • antijedi
    #11
    ... :P
  • Lacc
    #10
    Hát erről beszélek, már csak 40 nap van hátra :D
  • antijedi
    #9
    hmm, izé, most lehet nekem rossz a naptáram de még csak jan. 21.-e van... :P
  • Lacc
    #8
    És mikor jön ki? Ferburának ugye nemsokára vége...
  • grebber
    #7
    Szerintem király lesz ez a game!
  • grebber
    #6
    Most jött egy új videó!!!!!!
    Nagyon király Szaddam-ot fogják el benne!!!!!!!
    Jöhetne már a demó!!
  • zaki
    #4
    benyomok még pár ig-game képet is. hát szerintem igencsak sikergyanús game lesz...





  • zaki
    #3
    itt van a game hivatalos honlapja
  • zaki
    #2


  • zaki
    #1
    E bájos nevű fejlesztőcsapat tegnap világ elé tárta KUMA WAR című játékát, amelyből HETENTE új részeket eresztenek el. A vállalkozás célja, hogy a híradóban látott/hallott történéseket FRISSEN végigjátszhassuk. A valós hírügynökségi jelentéseket KH-11-es műholdas képek egészítik ki. Külön erre a célra szerződtették a tengerészgyalogság mára nyugdíjba vonult veterán vezérőrnagyát, aki véprofi kiegészítő információval szolgál az eseményeket illetően. FPS nézőpontú taktikai küldetések, járművezetéses missziók várnak rátok, amelyek mindig az elmúlt hét igazából megtörtént eseményeit dolgozzák fel.
    Megjelenés: februárban.

    Info: hardwired