1735
  • Gandibá
    #1148
    Semmi gond! :)
  • wizy
    #1147
    ja bocs az előző szövegembe a sok szünet miatt: beragadt az enter gomb, és alig tudtam kibányászni:-))
  • Gandibá
    #1146
    Én a következőképp csinálom: amikor elösször jön bal oldalt a mumak, akkor azt gyorsan lelövöd, majd ha szétrobbant, egyből szaladj át a másik oldalra, mert tuti hogy ott jön. Ha azt is lelövöd, utána jön a witchking. Lövöldözöd, majd ha elmegy akkor odarohansz a domb lejáratához, és vársz, amig jön a következő olifánt. Ha a másik oldalt jön, akkor átrohansz, ha ezen akkor maradsz. És így tovább.. remélem segítettem.
  • Gandibá
    #1142
    Előről ha jól emléxem.
  • fm
    #1141
    ha single-ben végigtoljuk akkor coopban minden helyszín jáccható vagy előlről kell nyomni?
  • Gandibá
    #1140
    #1104-ről még mindig nem tud senki semmit?
  • Gandibá
    #1139
    Köszönöm!
  • ollie
    #1138
    persze semmi gond
  • Gandibá
    #1137
    Én a héten itthon vagyok, mert beteg volnék. És itthon is lassú lett ez a fakker net, mert chello lelassított. Kész kínszenvedés míg behoz egy képekkel gazdagon dúsított oldalt.. :(
  • wizy
    #1136
    nah itt vagyok, számtechről írok. Hihetetlen lassú a net itt:-))














  • Gandibá
    #1135
    Jah nem, bocs, normálon! Még 1x bocs.
  • Gandibá
    #1134
    De.

    tomcooper: szerintem pont az volt a hiba, hogy elérohantál Eowyn-nek. Szerintem (nekem legalábbis onnan teljesen jó volt) oldalt a dobokon lőjjed a nazgult. Fuss előre, és ott jön kb. 2-3 ork meg 1-2 ember, azokat gyorsan levágod, és utána simán eltalálod a nazgult. De fent is jelenthetnek gondot az orkok, pl. amikor lőnéd a nazgult betuf eléd meg ilyenek.
  • Esrohnoil
    #1133
    De ezt ugye nem a legnehezebb fokozaton érted el? :)
  • Atiii
    #1132
    gandibáa....hát ki indította a forum témát? :D asszem én :D
  • szalacsy2
    #1131
    Te Réztomi !

    Figyejj má ! Nem elég, hogy csítelsz vazzeg, még más ember kimentett játékállásával is pusztítod saját agysejtjeidet ? Hihhetetlen. Az underworldot meg lesheted, előbb a MOHÁT írom + : )
  • Bandew
    #1129
    Én pont ott tartok. :-D
  • wizy
    #1128
    olyan jól el tudtok beszélgetni:-)
    épp az előbb olvastam ki a HP3-at, már kb hatodjára:-))
    és kb ennyiszer olvastam ki a GyU2-t is:-)
    most megyek, és megostromlom a Helm-szurdokos részt:-))
  • rezsofiz
    #1127
    :)semmiség
  • fm
    #1126
    DE van! :)
  • rezsofiz
    #1125
    nincs mit
  • fm
    #1124
    köszi!
  • rezsofiz
    #1123
    már el is küldtem. :)
  • fm
    #1122
    ja tényleg. régebben nem volt a regisztrált felhasználóknak is megadva az emil címük a userinfóban? úgy emlékszem..mind1,íme: [email protected]
  • rezsofiz
    #1121
    mi a címed?
  • fm
    #1120
    nekem is elküldenéd? ;)
  • rezsofiz
    #1119
    elküldtem
  • Bandew
    #1117
    Ja Harry Potter zsír!
  • rezsofiz
    #1116
    ja.1116:)
  • Gandibá
    #1115
    Jaja, megszaporodtak a hozzászólások, aminek örülök, hisz mutatja hogy LotR-ra van igény! :)
  • rezsofiz
    #1114
    1114.wazz
  • Gandibá
    #1113
    Igazad volt, elírtam két helyen is, de amit mondtál az se jó, csak majdnem, mert nem drubatuluk hanem durbatuluk. Köszönöm hogy szóltál!
  • Gandibá
    #1112
    Én a könyvből írtam ki, de megnézem hogy nem rontottam e el, pillanat!
  • Ben C
    #1111
    Te, gandi, az nem "ASh nazg drubatuluk" akaródzik lenni?
    javíts ki, ha rosszul tudom.
  • Gandibá
    #1110
    8ik legnépszerűbb!
  • Gandibá
    #1109
    Nem dicsekedek vele, és nem csak én vagyok az egyetlen aki megcsinálja őket csít nélkül. A trükk meg annyi hogy amikor a nazgul jön, senki másra ne lőjj, csak arra, és sokat, gyorsan.
  • wizy
    #1107
    hah! megvan:-) ésszel él az ember...
  • wizy
    #1106
    jut eszembe, hol van a szólánc és az asszociáció-topic? Mármint... melyik fórumban?
  • wizy
    #1105
    nekem tetszik a Harry Potter; persze nem annyira, mint a Gyűrűk Ura, de akkor se rossz. Össz része megvan, mindet többször is kiolvastam. Most olvastam ki harmadjára a HP5-öt, most a 3-ba kezdtem bele
  • Gandibá
    #1104
    Egyik skac egy másik fórumon azt mondja, hogyha Co-opban végignyomják ketten a játékot, akkor bónusz karakternek még megkapjuk Eowyn-t is. Erről mit tudtok?
  • Gandibá
    #1103
    Olyan szép nem?