1735
  • rbutkai
    #1735
    nekem az a gondom a játékkal hogy amikor feltelepítettem és crac-altam elindítom és kéri a CD-ét. akármelyiket rakom be nem indul el.
    valaki tudna segíteni?
  • Bandy11
    #1734
    sziasztok nekem olyan gondom lenne ezzel a játékkal kapcsolatban hogy telepítés után a hang és a játék olyan goyrsan megy hogy élvezhetetelen ennek mi az oka légyszi mihamarabb írjatok utánaolvasgattam de nbem találtam semmit!
  • NeoMaN
    #1733
    Nem tudom telepíteni, nem csinál semmit, nem kezd el települni. Acdkey beírása után kilép. Mi lehet a gond?
  • Elvis 07
    #1732
    Hello!
    Én most megint el kezdtem játszani ezzel a játéékal.
    Azon a pályán vagyok amikor a várat kell megvédeni Gandalffal.
    Kérdésem:Hogy lehet a létrákat ellökni?
    Mert az "E" betűvel nekem nem engedi?
    Az akció gomb pedig az e betűre van állítva de nem csinál semmit ha megnyomom játék közben.
  • Viktor9202
    #1731
    Vki tud nekem adni egy 100% os mentést?
  • menzaboy
    #1730
    csátok tudna nekem valaki adni 1 ojan oldalt ahol meg találom ennek a játéknak a patcheit??
  • USB ACTIVE
    #1729
    Hellotok! Most tudtam meg a játékban levő Coop akkor lesz aktív ha be van dugva game pad. És van örökélet csak ahoz egyszer végig kell játszani.
  • Weewcy
    #1728
    Sziasztok!
    Van ehhez a játékhoz örökélet, vagy ilyesmi?
  • tome01
    #1727
    Helósztok nem tudom hogy ír -e ide még vki de hogy lehet azt a coopot megcsinálni mert én neten akarok nem akarom összekötni a gépet.Hamacsival próbáltam de nem jó ugyan úyg szürke.
  • ferry717
    #1726
    Már nem kell a segítség megcsináltam és végigvittem a játékot is, csak mostmár a bónuszpályák vannak, de nem túl könnyű!:(
    Ja és sztem nem ez a legnehezebb játék, mert én ezt kivéve nem is nagyon akadtam el csak a Gandalfos küldiben ahol a létrákat kellett lelökni mert nem tudtam mit kell csinálni, de abban segített ez: http://www.playware.hu/index.php?page=cikk&id=91
  • ferry717
    #1725
    Valaki tudna abban segíteni, hogy a hobbitokkal hogy kell leverni azt a dagadt orkot az első pálya végén?Mert én már mindent próbáltam de nem sebződik.Eddig a Gandalfos résszel már kész vok azzal semmi problémám nem volt, de ez kifogott rajtam. :(
  • Enosh Chan
    #1724
    Itt nézd meg
  • SFKS
    #1723
    Mikor fog már valaki válaszolni?
  • SFKS
    #1722
    Hello! A játékhoz honnan lehet letölteni 100% save game-t?
  • Amiga
    #1721
    Talán eredetivel kellene tolni.
  • gabci13
    #1720
    Léci segítsetek mert az első 3 pályán elakadtam.Csak azzal a hülye samuval enged játszani hiába jelölöm be legolast,gandalfot vagy aragornt,mindíg őt hozza be.A másik játék mindíg berakja nekem hardba a fokozatot ha átállítom akkor is.
  • dinomano
    #1719
    Most fogom megkapni a gémet, és még megy az elavult kis configomon; minimumon bár, de egesz szépen...pedig minimum config alatt vagyok... :-) Jatszik még ezzel a game-el valaki? A demot probaltam; az nagyon bejött, bár még azt is nezenek talalom..Gandalfal kell vagdalkozni varostromnal, mikor bejönnek a nagy dögök (troll-ok); mindig meghalok, gondolom löni kéne öket, nem megproba leverni... Ha vki még tolja ezt a gémet, irhatna rola vmi véleményt, vagy h. mire kell ügyelni...1 kis helpet... kösz!
  • Rogue
    #1718
    HEllo
    Igen, csak Samuval lehet játszani. pedig a jó crackot is feltettem meg minden!!!
    Please help!
  • matyi08
    #1717
    nekem azt csinálja, hogy néha újraindul, meg elmegy a hang. az előbb elment a hang, és tudtam tovább játszani, de mikor kiléptem, akkor újraindult a gép. van valami megoldás erre?
  • MhyCroft
    #1716
    Hella!

    Ezt kifejtenéd, hol lehet csak vele?
    Minden pályán?

    By
  • Rogue
    #1715
    Hello!
    Az én problémám is az hogy csak a Samuval lehet menni,pedig feltettem a jó crackot is!!!
    Kérlek segítsetek!!!
  • Fabricio
    #1714
    Köszi szépen, most már muxik.
  • Seth
    #1713
    itt keresd
  • Fabricio
    #1712
    Sziasztok!
    Na, hozzám csak most jutott el a játék szele... viszont a DC-ről leszedett 3CD-s verzión a szar crack van fennt (samus probléma), viszont nem találtam SEHOL se azt a rohadék deviance-s - jó - crack-et.
    Ha esetleg valaki tudna valami linket adni, vagy vmi hasonló megoldást, azt nagyon megköszönném.

    Üdv!
  • tomee14
    #1711
    asszem shift ha nem jó akko ugyanaz amivel íjászkodnál
  • MhyCroft
    #1710
    Hello de nem jön le onnan mikor megjönnek az ijőászok csak ot áll fennt és várja hogy legyőzzem őket:///

    Késsel hogyan tudok dobálózni?

    Byez
  • tomee14
    #1709
    hidd el nagy tapasztalatom van benne (ez nem volt nagyképű :)) Na csá
  • tomee14
    #1708
    őszintén
    sehogy mer samu csak késsel a dobálozik a kis béna szal ne az íjászokkal törödj menj a királyra! amiko feljön a földböl időnként akko pár másodpercig tod csapni meg amiko a büdös szájával menőzik magyarul azt a szart fujogaggya és neked oda kell menni a sziklák mögé akko szünetekben tod dobálni késsel
  • MhyCroft
    #1707
    Hello!

    Hogyan lehet felvenni a halot király ellenics atában a nyilat ugyanis samuval harcolok ellene s így kicsit nagyon nehéz hogy nem tudom leleőni a nyilas ellenfeleket csak átmegyek a nyil felet!

    előre is thnx! Byez
  • grebber
    #1706
    Új game a láthatáron,de még hüdemessze van.

    Lord of the Rings: The White Council

    Dixie Flatline, 14:36 - - Játék: RPG


    (Gamespot) A 3DRealms egykori alkalmazottaival készített interjúk egyikén Jim Norwoodot faggatták. Jelenleg az Electronic Arts-nál dolgozom a Lord of the Rings: The White Council c. új szerepjátékon, mint "szoftver mérnök". Egyelőre ennyi publikus, a részleteket megtaláljátok az EA oldalán, illetve a neten - újságolta büszkén, ám a kelleténél korábban. Az EA még nem jelentette be a játékot, így nem is létezik a játék hivatalos weboldala.
    Amennyiben az új Gyűrűk Ura játék valóban létezik, akkor az események nagy valószínűséggel a Középfölde bölcs és nemes elfjeit, illetve varázslóit - köztük Gandalfot - egyesítő Fehér Tanács köré összpontosulnak. A Fehér Szarumán által vezetett csapatnak kellett szembeszállnia és kiűznie Dol Guldorból az évek alatt egyre erősebbé vált Szarumánt.

    info: Hardwired
  • Seth
    #1705
    nemá...hát ez szörnyű...
  • Esrohnoil
    #1704
    Hol kellene tengernek lenni???
    Minas Tirith meg a tenger... :DD
    Lol, kicsit eltévedtél, nemde?
  • Sephi
    #1703
    Oriasi hibat veltem felfedezni a III-madik muviban!

    Amikor a vegen Aragorn-t kiralya avatjak a haterrben hegyek latszanak pedig ott foldrajzilag tenger kene legyen!

    Ha! :D
  • Seth
    #1702
    régi vasamon Celeron 1Ghz, Gef2, 256 Mb tökéletesen futott mindenféle akadozás nélkül (asszem 800*600-ban maxon)
  • Enosh Chan
    #1701
    _Hali emberek i need help mi a gépigénye a játéknak?
  • matyi08
    #1700
    hogyan lehet co-op módban játszani? úgy hogy nem összekötöm a gépet hanem neten keresztül, mert azt hallottam, hogy van olyan program, amivel imitálni lehet a LAN kapcsolatot. tudjátok melyik ez a progi?
  • matyi08
    #1699
    azt miért csinálja a játék, hogy egyszercsak egy váratlan pillanatban újraindítja a gépet? most ez egy kicsot abbamaradt, de most meg mindíg elmegy a hang, és csak sípolást hallok
  • matyi08
    #1698
    és a Minas Tirith - Top of the wall pályán mit kell csinálni? mert mindíg betöltődik az a gömb, és vége.
  • Checkerboy
    #1697
    sorry nem tudtam meg mondani mit nem találok : .sav fájlt mert nekem a savegame az és nem tom melyik mappába menti
  • Checkerboy
    #1696
    Vki meg tudná mondani h egy savagamet hova kell rakni? már letöltöttem egyet de nem tom hova kell rakni vki lécci gyors válasz :D