591
  • littleNorbi
    #551
    Van valakinek mentése ott ahol George és Nico Susarro kastélyában van (Az elején) ???
    Kérem akinek van küldje el nekem e-mail-ben, mert nekem elveszett a mentés !!!
    Előre is köszönöm !!!
    E-mail-om: [email protected]
  • CarajoEsp
    #550
    AZ EGYIK KEDVENC JÁTÉKOM!!!!!!!!!!!!!!! MIND A HÁROM RÉSZE EGYEDÜLÁLLÓ!!!!!!!!!!
    IDE JÖN A KÉTEZREDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Andris91
    #549
    thx
  • LezLee
    #548
    Innen!
  • Andris91
    #547
    ha van...
  • Andris91
    #546
    hi all! Honnan lehet leölteni a magyarosítását?
  • Ombika
    #545
    up
  • Ombika
    #544
    A csatornaban lennt kinyitottam az ajtot amin 1 koponya van ,lemegyek es csak sotetseg van megall az egesz games volt mar vkinek ilyen nem tolt semmit se csak a nagy feketeseg?!
  • Ombika
    #543
    MEgoldodott visszatoltottem es urja kezdtem sorry!
  • Ombika
    #542
    Nah mind az a resz kimaradt a bilincses! :(

    hogy van egy rejtett része is, de Nico nem tudja kinyitni, mert túl vastagak hozzá az ujjai: próbáld meg a ceruzával. Feltárul a rejtett rész, ahol Petra - valószínűleg nem a levélkéinek kinyitásához használt - késeit tárolja. Vedd fel a Itt nemtudom kinyitni ak ruva ladat de nemtudom miert !?
  • Ombika
    #541
    A konyhaban a ladaban?
  • Vlala #540
    Ja, mea cculpa... félrevezettelek.
    Nem most van az a rész, amikor a konyhába is be tudsz menni a kissé ideges szakácshoz? Ha igen, akkor fent találsz az egyik ládában egy fenőkövet vagy mit, oda kell neki adni, azzal elvan egy darabig. Addig el tudod csenni a mosogatószert, amivel kiszőkítheted a parókát.
  • Ombika
    #539
    En most bejutottam Nikoval 1 ablakon,amit felvfeszitettem (mondta niko keres vmi bejaratot)aztan elmentem a csatornahoz de az majdnem leszeakadt es bejutottam aztan Nikonak adta at az iranyitas es nemtok nikoval kimenni,hordok vannak ,majd bennt vagyok aa lakasba az emeleten vannak a borondok tehat most akkor mit merre?
  • Vlala #538
    Itt azt a bilincset kell felvenni, amelyik a csatornát fogta oda a falhoz. Nico még bejut, de George inkább nem próbálkozik, mert nagy zajt csapna a csatorna leszakításával.
    Úgy rémlik, azt a rekeszt is a bilinccsel tudod feszegetni, de ez nem 100%...
  • Ombika
    #537
    up
  • Ombika
    #536
    HELP! :SPOILER:

    Így ismét elválnak útjaik, és Nico irányítását kapod meg. Vedd fel a földre esett bilincset, ki tudja még mire lesz jó. Mássz vissza a terepjárón keresztül, és a főajtó mellett a bal oldalon parkoló fekete autó felé vedd az irányt. Szerencsére a motorháztető elég közel van az ablakhoz, így Nico könnyedén fel tud mászni rá. Az ajtó magától nem nyílik ki, de ezért kellett a bilincs, mellyel ki tudja feszíteni az ablakot. Mássz be rajta, és rögtön vedd az ajtó felé az irányt, mivel ez csak egy üres tárolóhelység. Ahogy kilépsz az ajtón, két őr beszélgetése hallatszik, amint Petra kínzási módszereiről esik szó. Fordulj vissza a lépcső fele, és menj fel az emeletre. a felső szinten, ahogy kiérsz az ajtón, lopakodva indulj el a jobb irányba. Ha esetleg meghallanának az őrök, akkor gyorsan indulj el a másik irányba, és bújj el a virágcserép mögött. Ha elmúlt a veszély, folytasd az utat jobbra, míg a piros bársonyszőnyegű folyosóhoz nem érsz. Itt egyszerűen menj végig, mivel - ahogy az szokás - a legutolsó ajtó a legizgalmasabb, ez rejti a lényeget.


    Nah most itt en nem talaltam bilincset hanem beugrott nico az ablakon en emg fel az auto motorhaztetejerol a csatornara majd nico iranyitasat megkaptam ,mind2 borond kinyit de egyik aljaban van titkos rekesz es innet nemtudok tovabb menni! :(
  • Gustafson
    #535
    Sajnos nem tudom ! Melyiket tegyem fel, és azt honnan tudnám letölteni ?
    VLALA: Köszi, kipróbálom !
  • Vlala #534
    Lent fogsz még találni cuccokat, pl. valami festéket (ezt meg kell olvasztani a lámpánál), és egy kis szobát, amelyben egy oszlop tartja a plafont. Bekened az oszlop alját a festékkel, utána el tudjátok (Nico is kell hozzá) tolni az oszlopot, mire leszakad a plafon, Susarro páncélszekrényével.
    Gustafson: Nem lehet, hogy a géped indít valamit a háttérben (víruskereeső, valamilyen hibaüzenet) és emiatt nem a játék elsz az aktív ablak, és ezért nem válaszol? Az alt+tab-ot próbáld ki, hátha!
  • M.A.D.
    #533
    Milyen codec-ek vannak fenn a gépen?
  • Gustafson
    #532
    Az én problémám a következő: Játék közben egyszer csak lefagy a gép, csak ctrl.+alt.+del.-lel tudok kilépni. Reinstall után kb. 5-10 sec.-mal később fagy le. Windows XP, 512 DDRAM, 2,4 Ghz proci,Ge-Force FX 5200 128 MB a gépem. Magyarítás nélkül is lefagy. Valaki tudna segíteni ? Köszi !!!
  • Ombika
    #531
    up
  • Ombika
    #530
    Megmentettem Nicot a szinhazban de semmit se talalok csak a lampat a sinpadon ennyi?!
  • Chappy
    #529
    menj az asszonyhoz, aki a park előtt áll
  • Ombika
    #528
    Magyaritassal vegignyomom vegre erre elakadtam,mint a multkor!
    A csaj elszaladt a parkbol es most semmit se tok csinalni!
    Help vki!

    THX
  • bycz
    #527
    Nekem a BS2-hez lenne egy kérdésem:
    A kikötőben a Warehouseban az elevatorral nemtok felmenni mer a csávó aztmondja hogy pusztakézzel nem tudja kinyitni.
    A végigjátszásba azt irták hogy simán ki lehet nyitni de nekem nem megy!
    Valaki pls. help!!!
  • HalalUr
    #526
    én két nap alatt megettem a játékot még annak idején....
    kircsi volt... na ennyi
  • stone
    #525
    Köszi, már megy nekem is, nemtom mi volt:)
  • ibrik
    #524
    Én a magyarítással toltam végig - már majdnem egy hete végeztem vele...
  • stone
    #523
    Igen, innen szedheted: Broken sword magyarositás
    Írd már ide hogy neked működik e lécci.
  • Matthewpamer
    #522
    van magyarítás?
  • stone
    #521
    Senki nem tolja magyarul? Nekem fagy a game, van olyan akinek megy?
  • gyick
    #520
    Magyarosítás nincs vkinek?
  • Klemice
    #519
    értem megpróbálom köszi
  • Seth
    #518
    Jaa....
    Pedig az elsőre sikerült.Paraván mögé bebújok, aztán amikor az őr elmegy balra, akkor szorosan a fal mellett egészen az ajtóig-még lopakodni se kell
  • Klemice
    #517
    pont nem ez az...
    a templom szerű résznél vagyok
    bebújok a paraván mögé de amikor onnan akarnék kijönni bárhol van az őr lelő
  • Seth
    #516
    Kapcsold be a mikrót. Elbújsz a szemben lévő helyisében, majd amikor bemegy megnézni a mikrót rácsukod az ajtót ( a kulcs az ajtó melletti halottnál van(asszem)
    De lehet hogy ez nem is az a rész..
  • Klemice
    #515
    a katakombákban vagyok az őr mindig lelő....
    hogy menjek át? a paraván mögé bejutok de onnan sehova
  • pluhi
    #514
    Menj érte.
  • Klemice
    #513
    hahó emberek
    van egy kis gond
    nicot kiengedte a rendőrség ki kéne nyitnom az ajtót ujság aládugva de cerkát elfelejtettem felvenni van vmi megoldás?
  • Chappy
    #512
    GH=Gamehunter-> Gamehunter