591
  • fucko
    #22
    YEEEEEEHAAAAAAAW!
  • toMpEr
    #21
  • toMpEr
    #20
    na,kijott, kivancsi leszek
  • CarajoEsp
    #19
    Én ezaz a játék amit tuti megveszek ha kijön. Nekem az egy annyira tetszett ,hogy vagy 10szer végignyomtam:D persze akkor alig tudtam angolul és szótáraztam mint állat.
  • neménvoltam
    #18
    Hmm... most olvasom, 15-én jön ki!!!
  • toMpEr
    #17
    1.-2. nalam etalon, de valahogy nem izgulok a 3. reszre, szerintem mindenki jobban orul volna egy rajzolt grafikaju folytatasnak. (az is fura,hogy konzolra elobb jon, mint pc-re, ha kurzorbilentyukkel kell mozogni akkor sirva fakadok)
  • fucko
    #16
    Mar csorog is lefele:)Igaz lehet mire lejon mar pcre is kijon :)
  • Mr. Perfect
    #15
    Néhány screenshot, ha még valaki nem ismerné a játékot :-))))))
  • fucko
    #13
    Most sajnalom igazan hogy ps2t vettem xbox helyett;)
  • Sephi
    #12
    Ha' ja ki is jon bazz... kb 4Cd lesz... de 3cd tuti.
  • hali
    #11
    jah, remelem nem lesz olyan szar mint pl a monkey4 volt
  • LezLee
    #10
    Ja, mázlis Xbox-osok. Sajna nekünk, pc-seknek még várni kell rá bő egy hetet :((
  • hali
    #9
    2003-11-06 Xbox Broken Sword 3: The Sleeping Dragon (c) THQ *PAL* *FULLDVD* 65x50 MB RIOT

    na, xboxra mar kijott :)
  • fucko
    #8
    November 14 YEEEHAAW;)
  • LezLee
    #7
    Na utánanéztem...
    Ha minden igaz ebben a hónapban elérhető lesz a gamma.
    Mindenki utánam:
    Hip Hip Hurrá :)))))
    (na jó ezt talán nem kellett volna, lol)
  • LezLee
    #6
    Amúgy tudja valaki a pontos release dátumot????
  • hali
    #5
    hat remeljuk ma vagy holnap kijon :)
  • LezLee
    #4
    Az első résszel játszottál? Szerintem az nagyságrendekkel jobb volt, mint a 2. rész. Én is nagyon várom már a 3.-at, de ezek szerint már nem kell rá sokat várni :))
  • Gyadi
    #3
    Ez nagyon tutti lesz a 2-vel is nyomtam egy csomót :D
  • LezLee
    #2
    Én már rohadtul várom. Bár azt hittem, hogy azért a full előtt még kidobnak egy demot. Kár, de ha már goldon van, akkor tényleg nem kell sokat várni. Kíváncsi leszek erre az új 3D-re meg az irányításra, mert már volt olyan játék, amit ezzel csesztek szét. Én mindenesetre akkor is várom, az első nagyon- nagyon tetszett, a második sem volt rossz, de ott már hiányzott valami plusz. De remélem ez a rész tényleg király lesz, bár szerintem nem kap elég reklámot. Én azt se tudtam , hogy már goldon van...
  • CarajoEsp
    #1
    Tegnap bearanyozódott a Broken Sword 3. Nemsokára meg lehete venni. Ki mennyire várta?