591
  • CarajoEsp
    #1
    Tegnap bearanyozódott a Broken Sword 3. Nemsokára meg lehete venni. Ki mennyire várta?
  • LezLee
    #2
    Én már rohadtul várom. Bár azt hittem, hogy azért a full előtt még kidobnak egy demot. Kár, de ha már goldon van, akkor tényleg nem kell sokat várni. Kíváncsi leszek erre az új 3D-re meg az irányításra, mert már volt olyan játék, amit ezzel csesztek szét. Én mindenesetre akkor is várom, az első nagyon- nagyon tetszett, a második sem volt rossz, de ott már hiányzott valami plusz. De remélem ez a rész tényleg király lesz, bár szerintem nem kap elég reklámot. Én azt se tudtam , hogy már goldon van...
  • Gyadi
    #3
    Ez nagyon tutti lesz a 2-vel is nyomtam egy csomót :D
  • LezLee
    #4
    Az első résszel játszottál? Szerintem az nagyságrendekkel jobb volt, mint a 2. rész. Én is nagyon várom már a 3.-at, de ezek szerint már nem kell rá sokat várni :))
  • hali
    #5
    hat remeljuk ma vagy holnap kijon :)
  • LezLee
    #6
    Amúgy tudja valaki a pontos release dátumot????
  • LezLee
    #7
    Na utánanéztem...
    Ha minden igaz ebben a hónapban elérhető lesz a gamma.
    Mindenki utánam:
    Hip Hip Hurrá :)))))
    (na jó ezt talán nem kellett volna, lol)
  • fucko
    #8
    November 14 YEEEHAAW;)
  • hali
    #9
    2003-11-06 Xbox Broken Sword 3: The Sleeping Dragon (c) THQ *PAL* *FULLDVD* 65x50 MB RIOT

    na, xboxra mar kijott :)
  • LezLee
    #10
    Ja, mázlis Xbox-osok. Sajna nekünk, pc-seknek még várni kell rá bő egy hetet :((
  • hali
    #11
    jah, remelem nem lesz olyan szar mint pl a monkey4 volt
  • Sephi
    #12
    Ha' ja ki is jon bazz... kb 4Cd lesz... de 3cd tuti.
  • fucko
    #13
    Most sajnalom igazan hogy ps2t vettem xbox helyett;)
  • Mr. Perfect
    #15
    Néhány screenshot, ha még valaki nem ismerné a játékot :-))))))
  • fucko
    #16
    Mar csorog is lefele:)Igaz lehet mire lejon mar pcre is kijon :)
  • toMpEr
    #17
    1.-2. nalam etalon, de valahogy nem izgulok a 3. reszre, szerintem mindenki jobban orul volna egy rajzolt grafikaju folytatasnak. (az is fura,hogy konzolra elobb jon, mint pc-re, ha kurzorbilentyukkel kell mozogni akkor sirva fakadok)
  • neménvoltam
    #18
    Hmm... most olvasom, 15-én jön ki!!!
  • CarajoEsp
    #19
    Én ezaz a játék amit tuti megveszek ha kijön. Nekem az egy annyira tetszett ,hogy vagy 10szer végignyomtam:D persze akkor alig tudtam angolul és szótáraztam mint állat.
  • toMpEr
    #20
    na,kijott, kivancsi leszek
  • toMpEr
    #21
  • fucko
    #22
    YEEEEEEHAAAAAAAW!
  • CarajoEsp
    #23
    Élljen!!!
    Holnapra meglesz a program!!!!!!!!!!!!!
    [#crazya
  • magus
    #24
    leszedtem, haat az iranyitasa hasonklo a monkey islandhoz. most mar majdnem a vegen vagyok kivancsi vagyok hgyo oldjak meg ezt a fordulatot a tortenetben.
  • gyraph
    #25
    Majdnem a végén vagy? Ennyire rövid a játék?...Milyen fordulatot hogy oldanak meg a törtémnetben? Bocs nem igazán értem, hogy mit írtál...
  • fucko
    #26
    sztem kamazik;D
  • magus
    #27
    áááá nem:)
  • gergou
    #28
    Kizart dolog, hogy a vegere erjen, meg az xboxosok sem ertek a vegere:D
  • toMpEr
    #29
    hat azert vegere lehetett mar erni a boxosnak, ha valaki ejjel-nappal azzal jatszik
  • Sephi
    #30
    Ahm nagyon kivancsi vagyok ra. De csak 1 cd....

    Ps2-re bazz 3.5 giga... Pc-re meg egy cd... akkor vagy kurva sokat telepit vagy... mitomen en nem ertem.
  • gyraph
    #31
    Ki mondta, hogy 1 CD? Világossan látható az info-ból is, hogy 2CD... :) .
  • Sephi
    #32
    Vaksii vagyoook :))))
  • gyraph
    #33
    nem baj, késő van meg minden... :)
  • LezLee
    #34
    Én is várom a 3. részt, mivel az 1. rész etalon, de személy szerint jobban örültem volna, ha minden marad a régiben. Nálam akkor is a point n click kalandok a favoritok. Mikor tanulják már meg a játékfejlesztők, hogy egy kalandjátéknal abszolút nem a grafika az elsődleges. Sokkal inkább a hangulat. S ez az ami nagyon sok mai játékból hiányzik :(((
  • CarajoEsp
    #35
    Nem nagyon hiszek N-forcenak, azért az mégis érdekes ,hogy Broken Sword kapta az eddigi legmagasabb pontot 9.0 azon játékok közül amik jelenleg a listán vannak:D
    Csak hozzávetőleg a jobb játékok.:Max Payne 2:9.2(és ez egy király játék)
    Call of duty 9.1:D Mindekttő isten.
  • toMpEr
    #36
    szamit az valamit,hogy mennyi pontot kap? attol meg nem lesz jobb/rosszabb jatek.
  • CarajoEsp
    #37
    Persze ,hogy nem:D De azért mégis jobb mintha 1pontot kapott volna. Amúgy én best nagy fan vagyok szóval nekem mindegy.
    -Had találjam ki mi a foglalkozásod ok? Sztriptíztáncos?
    -Nem:DDD Újságíró:D
  • CarajoEsp
    #38
    Jajj ,de várom már ,hogy kezeim közé kaphassam. Ha jó lesz az első öt perc én már tuti megveszem. Már csak a doboza miatt is. Br1,2 és most a 3:D
  • Sephi
    #39
    Hoho meg amikor Psx-em volt megvettem az elso resztes jaj mennyit jaccotunk ahaverel az elso reszt! Bazz de jo volt! a masodik mar uncsib volt :(

    Kivancsi vagyok ez milyen lesz!
  • gyraph
    #40
    Az első 2 részt én is végignyomtam 2X...remélem a 3. sem lesz csalódás.
  • LezLee
    #41
    A második rész az tényleg nem volt az igazi, valahogy nem kötött le úgy, mint az 1. Végig sem játszottam a 2.-at anno.
    Meg a másik, hogy szvsz tele volt teljesen logikátlan, nyakatekert, erőltetett feladványokkal, amikre alig lehetett rájönni. Szóval már nem volt meg az a varázsa, hangulata, mint az első résznek. Én legalábbis így gondolom.