591
  • Carmageddon
    #591
    már van új rész.
  • tibi08
    #590
    Csá A 6 pályan mikor nico val mek és este van akk beszelek a novel aki a kocsi mellet áll beszélek a két növel utánna hogy tovább
  • simike47
    #589
    Nekem a Gamestaros bs3 van meg de már magyarul is végig szeretném játszani.
    Nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni az 1.0-ás verzióját,
    mert csak ahhoz jó a hun.
  • Monoton
    #588

    Ha Gamestar os verziótok van akk azzal nem működik sajnos.
  • Indigo
    #587
    Ezt is végigjátszottam. Nem vagyok különösebben elragadtatva, de egyszeri kalandjátéknak elment. Voltak nagyon jó pillanatai, nagyon ötletes puzzle-ök, de voltak nagyon vontatott és unalmas részek, és logikátlan fejtörők, amik nagyban levontak az értékéből :( Az viszont egyenesen durva "poén" a fejlesztőktől, hogy szinte minden fejezetben elsütötték a ládatologatós puzzle-t, volt, ahol többször is... Ennek nagyon nem örültem. Nem azért, mert nehezek voltak, hanem mert unalmasak. A vége felé már kezdtem úgy érezni, mintha a Sokoban-al játszanék... Ráadásul még a "főboss" előtt is benyomtak egy ilyet, ezt már azért tényleg nem kellett volna...

    Ja, és ami még rohadtul idegesítő volt, az az irányítás. Ok, hogy 3D és fix kameranézet, de akkor az irányítást a karakterhez kellett volna belőni, nem pedig a kameranézethez viszonyítani... Így volt olyan akciórész, amit csak azért kellett többször újrakezdeni, mert kameraváltásnál már teljesen másfelé ment a karakterem. Mondanom sem kell, mennyire örültem neki, mikor valamit időre kellett megcsinálni...

    A laza, macsó, "jenki" George figurája számomra nem volt szimpatikus, sőt, néhol irritáltak a beszólásai meg a poénjai... Nico szép volt, csak túl "francia", Petra pedig - annak ellenére, hogy egy szadista ringyó - izgalmas figura volt :D

    A végkifejlet kicsit csalódás volt, túlságosan elvontnak tűnt már a számomra (ugyanúgy, mint az egyébként végig zseniális Fahrenheit esetében).

    Mindent összevetve, azért jó játék ez a Broken Sword 3. Mostmár kíváncsi vagyok az előző két részre is.
  • csinkin
    #586
    Nekem sem!!!
    Már próbáltam XP-n és Vista-n is de semmi!
  • ricsa008
    #585
    nem tom felrakni a magyaritást nekem nem jön elő DOS ablak
  • gergő992
    #584
    hali...valaki egy magyar végigjátszás tudna nekem küldeni v linket adni mert neten sehol nem találom:(...v egy kis segitséget ha valaki tudna adnni a susarró 1pályánál tartok és ott a második ládásnál..ha ki megyek a kapun az ör lelő és nem tom mit kéne a ládákal csinálni help..
  • stoffert1966
    #583
    Sziasztok. Végigjátszást keresek magyarul a játékhoz. Segitsetek légyszi.
    Köszi
  • sid34
    #582
    szia!Nekem is ez volt a problémám és megtaláltam a választ!Ha felveszed a poroltót a page up és page down-ot kell nyomogatni!Ekkor bejön a fogaskerék majd az s-t kell megnyomni!Ezekután már kidobja az üveget!
  • sid34
    #581
    Sziasztok!Nekem is az a gondom,hogy nem töri ki az ablakot csak visszateszi a poroltót!Van valakinek valami ötlete,hogy mi lehet a magoldás!?Lehet rossz a verzió amit elszedtem?
  • C7
    #580
    ez jó játék:D a ládáknál nem tudok segíteni, logikázd ki. marcio mela: a page upot kell lenyomni asszem, akkor lesz ott egy másik gomb vagy nem tom. rég játszottam vele
  • marcio mela
    #579

    Nem akarja kitörni az ablakot.Nem mozog se előre se hátra csak letenni tudja a poroltót.Mi kell,hogy kitörje?
  • sorrow
    #578

    Sziasztok.

    Olyan problémém van, hogya játékban az inventory-t előhozó billentyű teljesen lefagyasztja a játékot,
    akármilyen billentyűre konfigurálom is át.
    Minden más billentyű működik. De egy kalandjátékban inventory nélkül nehezen lehet előre jutni.

    kösz.
  • Mayorpapa
    #577
    Nekem van egy kis gondom a játékkal: miután feltelepítettem a magyarítást, elment a hangja a szereplőknek. Csak a háttérzaj hallatszik. Tudna valaki segíteni, mert elég idegesítő így játszani...
  • grebber
    #576
    Az Adventure Europe információi szerint a nemrég bejelentett Broken Sword 4 kalandjáték-folytatás visszatér a rajongók által követelt point & click megoldáshoz, vagyis a harmadik részben debütáló harmadik személyű nézőpontot és az ahhoz tartozó billentyűs irányítást elfelejthetjük. Ez az információ egyébként a PC Gamer magazinból származik.

    Info: Hardwired
  • sicitur
    #575
    Sziasztok!

    Segítsen valaki! A végén milyen sorrendben kell tologatni a ládákat?

    Kösz!
  • Chapsy
    #574
    2-szer kijátszottam egymás után közvetlenül!(Nem jellemző rám:)) Kurva jó játk:D
  • Ettore
    #573
    Helló!
    Tud nekem valaki egy mentést küldeni Prága legelejéről?Ugyanis Párizs után nem lép át a prágai pályára!Előre is kösz.
  • Harly18
    #572
    Van valaki aki a wanadoo-ról szedle le?
    Működött mindenkinek az a verzió?
  • gergő992
    #571
    valaki küldjön nekem végigjátszászt.köszönöm.meg volt a vigigjátszás csak formáltam a gépet és kitöröltem
  • jointeer
    #570
    jóestét. csak tudni szeretném hogy mennyire jó ez a játék a kettőhöz képest.
  • soca70
    #569
    visszamész a palihoz a kocsmához,szövegelsz vele,kiderül,hogy a boltos lopja régi íroktol az írásait,a pali bepöccenik elrohan a boltoshoz,te utána,míg veszekednek felmehetsz a padlásra.(De elöbb mindent vizsgálj meg a boltban)
  • soca70
    #568
    Valaki segitsen mert megőrülők,a Salamon kulcsát hogy kell kiszedni a középső szoborból?Végigprobáltam mindent,az órával a túloldalon sem tudok mit csinálni,milyen szám kell neki,hogy történjen valami?Köszi!!
  • Trabi6012t
    #567
    Szevasztok!
    Sajna kifagyot a játék a színházas résznél mikor be kell menekülni a liftbe Susaro meg a "szőszi" elől. Kb. egy itteni mentés kéne, vagy lehetöleg a színházon belül legyek.(utso mentésem a kis faluba van )
  • gergő992
    #566
    szasztok én ot vagyok hogy george meg találta azt a csajt aki nekem az apja katona volt és a boltos elmodja amit brunorol tud és utána nem tom mit kell csinálni.segitsetek köszi
  • atiatiati
    #565
    Sziasztok!Nekem a magyarosítással van meg és miután Nicoval elmegyek abba a szobába kutatni, ahol lövöldözött egy csaávó ott a színházban egyszerüen elsötétedik a képernyő és nem csinál semmit. Mi a franc van?
  • lestath
    #564
    Szevasztok srácok!
    Na nekem nem a azzal van gond hogy toke angolul vagy sem... mindent vágok kb... csak a másodikona elakadtam (illetve azon amikor Nicoval vok először, ahol az erkélyeken kellet ugrálni).... ott hogy nem tom mit kell csinálni.....
    amimkor meg van egy csomó cuccom(ceruza, bejelntekezési kártya, bankszámla, stb... sok minden) és eygszerűen nem tom hogy mit kell.. tán a páncél szekrényt kell kinyitni?
    csak nincs kód......
    és ha ez segit, vany egy a láda nico apartment-jába és arra nincs lehetőségem hogy kinyissam mert NEM IR SEMMILYEN PARANCSOT AIKOR ARRA RÁNÉZEK! lehet hogy ez baj?
    Előre is thx
  • vizmagus
    #563
    Én nimóval a második pályán akadtam el. Miútán a másik nő megtámadt engem. Nyomoztam vele. Aztán elakadtam. Most min csináljak?
  • magus
    #562
    nem tudom miert, de felrakom a jatekot, es mikor elinditanam akkor bejon egy kisa blak, es ott kb meg is akad, nem tortenik semmi... vmi otlet?
  • hozso
    #561
    A catacombs pályán a boros pincében milyen sorrendben kell kihúzni a palckokat? Mi a logika? plz.: ide írjatok mert rizkán vagyok a fórumon: [email protected] vagy [email protected]
  • hozso
    #560
    to hyper snake: a security ajtóval szemközt van egy másik ahol egy csomó computer van. Ott egy nő aki érvényesíteni tudja a kártyát és máris bemehetsz!

  • Kiru
    #559
    A susarro1 pályán a ládákkal mit kell csinálni?
    Egyiket sem tudtam kihúzni a többi láda közül :(
  • littleNorbi
    #558
    Page Up -Page Down
  • Hyper Snake
    #557
    Mit kell csinálnom akkor amikor Susarro várában vagyok, és Nico Petrának öltözött és a security ajtón kell bemennie ???
    A kártya már megvan, de nem tudok bemenni !!!
    Aki tudja mit kell csinálni az kérem válaszoljon !!!
  • JackDaniels #556
    Ha nemis gagyi, de fényévekkel elmarad a hangulata az előző 2 részhez képest!
  • bitubo
    #555
    a harmadik rész gagyi és silány,a 1 és a 2 pedig mind máig a legnagyobb alkotások
  • littleNorbi
    #554
    www.gamehunter.hu
  • Gustafson
    #553
  • Gustafson
    #552
    Hali ! Magyar végigjátszást honnan lehet leszedni ?