1529
  • Lifeforce
    #169
    Lefülelték a Fairlight csapatát


    A hatóságok egyre aktívabban lépnek fel az eladásokat jelentősen megkurtító kalózbandákkal szemben. Idén februárban a beszédes multtal rendelkező Razor1911 csapatának a feltételezett vezetőjét tették rács mögé, s most a Fairlight embereit csípte nyakon a Holland rendőrség. A német GameVision c. lap értesülései szerint az 1986 óta aktív Fairlight épp a Hitman: Contracts és a Manhunt kalózváltozatának megjelenésére készült, amikor kopogtak az ajtón.

    By hardwired
  • Lacc
    #168
    Hát ezt se töltöm le ma este :) Még ha fel is törik, az is idő amíg kiér a serverekre...
  • antijedi
    #167
    gyors felfogás rulzik... :)
  • Alien
    #166
    pfff közben le esett, hogy miért írtad:)) hűű asszem tépek aludni, úgy látszik fáradok :D Jó éjt mindenkinek!
  • Alien
    #165
  • Alien
    #164
  • Corey
    #163
    -Te, Dzsó, ottvagy még? Már kezdenek fáradni a szemeim..
    -Jah ittvagyok Májköl, ne félj, tényleg nem egyszerű..
    -Mi lenne ha újraraknánk ezt a mocsok windózt és ujrapróbálnánk a safedisc másik variációját? Vagy inkább az xbox-os verziót konvertáljuk át, úgy hogy ne vegyék észre? Mondjuk az egyik srác az Eidos legbelsejéből adott egy tippet hogy hogy is lehetne feltörni, de nemsokat mondott..
    -Aztaszigyent.. ember ez így nem megy. Hihetetlen mit műveltek az Eidosnál. Várj felhívom Fairlight-beli ismerősöm, anno XIII-ban nekik volt gondjuk, hátha tudnak valamit segíteni. Mi nem fogjuk azt odairni .nfo-ba, hogy forrald "a cd-ket 5 óráig hogy lecummantsd a cd proteksönt". Ha nem akkor meg ittmaradunk még ma éjjelre, talán lesz valami ezzel a "KeyRemover Multitool Whatthafuck Anyámkínja 2000" programmal, most editáltuk nemrég..
    -Hjade. télleg.próbálkozz vele. addig felhivom asszonyt megmondani neki hogy késni fogok lehet ma is....
    (hosszas csend.. gépbúgás.. kólakortyolgatás.. anyázás,káromkodás)6 és fél óra múlva:
    -..te dzsó sikerült már valami Hitmannel?
    -Semmi cseszed, itt izzadok.. rohadás van
    2 és fél óra mulva:
    -..te..dzsó..izé..(reszkető hangon, félve hogy ezért most kapni fog rendesen)most vettem észre hogy ittvan másfél napja a Manhunt az asztalunkon...
    (tenyér csattanik a homlokon... hosszas csend...)
  • Alien
    #162
    így van:)
  • Lacc
    #161
    Hű a kis bennfenntes :D
  • antijedi
    #160
    az mind1 ezt csak megjegyeztem +ba csak neked ment a válasz, az hogy kinek kivel miylen kapcsolata van nagyon nem forumtéma szvsz :)
  • Alien
    #159
    az már legyen az én titkom, hogy hogyan érdeklődöm meg:)
  • antijedi
    #158
    kár hogy deviancenak meg a többi csapatnak nincs székháza ami elé lehetne menni tüntetni a késés miatt :D
  • Alien
    #157
    :) ha ma éjjel sem jön ki a játék, meg holnap sem, akkor majd megérdeklődöm, hogy hol tartanak a Manhunt-al illetve a Hitmannal.
  • Corey
    #156
    ez alap, csak unalmamban már minden hüeséget kitálalok:)
  • antijedi
    #155
    hát nekem hitman örök etalon ... már amig el nem baszák az egyik soronkövetkező részt, de amig élünk remélünk :)
    manhunt nekem emg olyan kétesélyes, vagy jólesz vagy nem :D
  • Hmuda
    #154
    Valahogy a Hitman engem most hidegen hagy. Inkább várom a Manhuntot (persze a nagy öreg folytatása is a listán van :-) ).
  • Alien
    #153
    ezzel nem értek egyet:) több tag van a Deviance-on belül, olyan nincs, hogy csak 1 dologra koncentrálnak. manhunt meg ott porosodik az asztalukon?? ugyanmár:) ez verseny, a többi csapat is gőzerővel dolgozhat:) majd csak jön pár napon belül
  • antijedi
    #152
    szerintem is ez van, valamin pöcsölnek de tuti hogy nem a csodavédelemben akadtak el... :)
  • Corey
    #151
    szvsz mindenki a hitmant próbálja feltörni dev-nél és manhunt meg ott porosodik az asztalukon. majd csak észreveszik
  • Knox
    #150
    Szerintem ezeknek a csapatoknak ugy igazi akadályt egyik sem jelent! Régi időkben kb 1 éve még 1 hét is eltelt mire kijött a tört verzió!
  • Lacc
    #149
    De az is lehet hogy leálltak játszani :)
  • antijedi
    #148
    ebbe nem sok logikát látok, max az lehet hogy manhuntal se tudnak mit kezdeni :)
  • Lacc
    #147
    Azért csak vannak elegen a kettőre.
  • Corey
    #146
    gondolom ezesetben csak annyi hogy a dev nemtud mitkezdeni hitmannel ezrét késik manhunt is
  • antijedi
    #145
    amugy a hitmannek mikoze a manhunthoz?
  • antijedi
    #144
    jól el veszett :DDD
  • Lacc
    #143
    Corey benned egy költő veszett el
  • Corey
    #142
    hm.. deviance lockpick-e ugyláccik beletörött a Hitman: Contracts zárába
  • Lacc
    #141
    Kapkodhatának már mert holnap reggel már ölni akarok :)
  • Alien
    #140
    már biztos folyamatban van a Pc-s verzión is.
  • djcom
    #139
    de azok elég rendesen:(
  • Coolfire
    #138
    Ja csak a pc-s rölízek vannak befagyva.:(
  • Corey
    #137
    nah ezt is kiadták Xbox-on (nforce).
  • Glpetyus
    #136
    THX
  • Beagie
    #135
    kapható a boltokban (USA)
  • Glpetyus
    #134
    Mi az,hogy kiszállitották????
  • Corey
    #133
    Nah kiszállították game-t, szal ma valsz meg is jelenik.
  • Beagie
    #132
    nah kijött hivatalosan, nemsokára lehet tölteni.

  • davos80
    #131
    Előfordul.
  • Hmuda
    #130
    Az egy dolog, de a gémszar általában nagy kamukat szokott írni. én már egy szavukat se hiszem.