983
  • ati2002
    #783
    szívesen, használd egészséggel
  • Broafka
    #782
    miattam tette fel, én kértem
  • Zacsy
    #781
    sokszor volt má'
  • Broafka
    #780
    működik, köszi :)
  • Broafka
    #779
    köszi szépen, remélem működik, per pill nem vagyok otthon így nem tom kipróbálni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #778
    Photoshoppal pillanatok alatt bármekkora felbontásra áthelyezheted...
    1. Nyitsz egy új projektet
    2. Eldöntöd mekkora felbontású kép kell - 1600*1200
    3. Kitöltöd a képet feketével.
    4. Bekopizod a korábbi, kisebb képet középre és Ctrl+T megnyomásával szépen nyújtod a képet.
    5. Elmented.

    IrfanView-ban pedig egyszerűen módosíthatod a felbontását a sima, kisebb képnek, akár duplájára, vagy egyéni felbontásra...

  • ati2002
    #777

  • Broafka
    #776
    ebből a képből nincs más felbontás?
    vagy más méret?
    ki akartam tenni háttérnek, de akkor ilyen sokat rak ki belőle :)
  • ChevyG #775
    okok, azé köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #774
    Sikerült.
    Egy közel másfél éves, tökéletesen működő Windows XP Eng SP1 bánta... format, majd kapott egy SP2-es magyar XP-t és most megy... a szemét!
    Pedig az angolt imádtam!

    Na mindegy, a magyarítással szívok, mert a MultiEx Commander - amivel visszalehetne importálni a szövegeket - regisztrálós lett, és persze sehol sem találok hozzá "okosságot"... :(


  • ati2002
    #773
    Na, sikerült elindítani a játékot ? (azóta nem hallottam felőled e játék kapcsán). És ha igen, mi volt a probléma?

    ChevyG: válaszoltam, de most láttam, már kaptál választ a kérdésedre.
  • ChevyG #772
  • IMYke2.0.0.0
    #771
    A menüben.
    Options - Camera - Rotation Direction ... és ott állítsd át a vízszintes mozgást (Vertical Control) "Reversed"-re...
  • ChevyG #770
    hol lehetne megforditani (vagyis vissza) az egeret (INVERT MOUSE)????
  • Broafka
    #769
    köszi :D
    tudom, ügyes vagyok, gyorsan letudom szűrni a dolgokat ;)
  • Broafka
    #768
    hát de nem, legalább aki megtalálta most ezt a fórumot, annak nem kell lemennije vagy 100 hozzászólást, elég visszamennije 2-t és már tudja is hogy mikor jelent meg :P
  • ghost2
    #767
    LOL
  • CaviaR
    #766
    De most komolyan. Szerinted miről lehetne beszélni egy majdnem 2 éves topikban 760 hozzászoláson keresztül egy PCs fórumban?
    "Hinnya mikor jelenik már meg a játék?"
  • haxoror
    #765
    Indoklás a nyilvánvalóan gyengébb kedvéért:
    Lusta vagy mert pár hozzászólást sem vagy képes visszaolvasni és idióta mert ezt még hangoztatod is :)

    "faragatlan, kultúrálatlan, amatőr szánalmas, primitív (és még sorolhatnám) ember vagy,"
    És ezt mind a #763-ból szűrted le :DDDD
    Keress magadnak egy másik országot vagy csak simán menj vissza oda ahonnan jöttél :DDDD
  • Broafka
    #764
    idióta? max te :)
    lusta? korrekt :P
    csak az a baj hogy ez nép függő, mert míg te, a szép magyar hagyományt tovább űzve ezzel a hozzászólással, hogy egy faragatlan, kultúrálatlan, amatőr szánalmas, primitív (és még sorolhatnám) ember vagy, addig, más országban, semmi komment nélkül, kedvesen megmondják!
    hozzászoktam már, nap mint nap találkozom hasonló barmokkal mint te, képzelem hogy elre az üzire mit fogsz felelni...
  • haxoror
    #763
    "tipikus magyar ember"

    Kezdj hozzászokni hogy Magyarországon sok magyar ember van, innen is kapta az ország a nevét.
    Egyébként meg nem népfüggő mert mindenhol utálják a lusta és idióta fórumozókat.
  • IMYke2.0.0.0
    #762
    Nincs mit.
  • Broafka
    #761
    nah, rendes ember, köszi szépen
  • IMYke2.0.0.0
    #760
    Megjelent.
    2005-08-08 - PC Game ISOs - Bloodrayne 2 (c) Majesco - DEVIANCE - 179x15 MB
  • Broafka
    #759
    a helyett hogy most jól megmondtad volna a magadét, ezzel a pár sorral ugyanúgy megmondhattad volna hogy megjelent vagy nem, nem?
    rögtön kötözködsz, tipikus magyar ember
  • ghost2
    #758
    "Sracok mondtok egy fizetos linket ahonnan lelehet szedni?elore is koszonom"
    itt
  • ghost2
    #757
    úr isten!!!! nem nem jelent meg! csak ps2-ön ,ha már ilyen lusta vagy vissza olvasni akkor.....hülye kérdésre hülye......
  • Broafka
    #756
    elnézést lehet hogy lama kérdésem lesz, de nincs túl sok kedvem, sem időm, hogy visszaolvassak, de:
    megjelent már a bloodrayne2?
  • Pogi
    #755
    Köszi szépen haxoror! Próbáltam, de ezek szerint szarul csináltam, mert nem kapta el ez a p*csa.Hálám üldözzön sírodig.Vagy még tovább.
  • haxoror
    #754
    Kapd el a feléd dobott robbanósokat a láncal és dobd vissza őket rá, ezt ki szokta védeni a karjával de ha előtte meghúzod a kart akkor nem tud védekezni a zuhany miatt a visszadobott bombák ellen.
  • Pogi
    #753
    Én a nagy főgenyánál akadtam el, Sleezz-nek hívják azthiszem.Mégis hogy kell egyáltalán megsebezni, mert vagy másfél órát rohangásztam, csépelte, lőttem,dobáltam,húzogattam azt a kart, amitől jött a hidegzuhany, ő meg csak hajigálja rám a robbanós muksókat. Már ezthiszem mindent kipróbáltam, pedig biztos nem, az tuti, hogy a penge nem fog rá, mert a srác mondja Rayne-nek amikor belép a terembe.A kar amit húzogatta, biztos része a dolognak, de mi kell még??? Please HELP, rég húztam fel magam így játékon, bár nem is nagyon akadtam még el ennyire.Előre is köszi.
  • Pogi
    #752
    Ne lődd a plafonr, hanem a Harpoon gunnal "kapaszkodj bele, aztán Rayne csajszi nemes egyszerűséggel lerántja az egész plafont.
  • seAke
    #751
    Help pls!

    Discos pálya...felrobbad az ellenséges vámpír,de elmenekül és felmegy a 3.szinten található szobába (legalább is az Aura vision azt mondja)...igen ám csakhogy a ctrl-al be lehet fogni az álmennyezet egy részét de hiába lövöm,rugom,ütöm meg se nyikkan....elakadtam itt!
  • CaviaR
    #750
    Ezt a részt hogy utáltam...
    Mindenképp gyújts magadnak életet meg olyan kék erőt, mert kelleni fog fent a dhampir csajszihoz! Lassítással csináld, menj oda hozzá és F+F+F. Ettől hanyattesik a gonosz, és odamehetsz hozzá amíg a földön van és megszúrhatod. Ezt eljátszod párszor aztán kinyúvad. Tartalékold azt a két embert aki ott van vele, mert jól jön még a vérük, meg egy kis carnage bonusz a lassításhoz..

    Én ennek kb15x futottam neki. 6x jutottam fel, amiből 4x simán leírtott, 1x megöltem és továbbmentem, de a párkányon álló fickót a havernak néztem és kinyírt. 1x pedig ugyanitt voltam, az embert is lelőttem, de melléugrottam a poznának és leestem.
  • haxoror
    #749
    Lent addig kell hentelni a genyákat amíg el nem fogynak, utána fölmész és a szürke nindzsát is elvered, aztán továbbmész VIGYÁZVA mert mentés pont még egy darabig nem lesz.
    Tényleg ez az egyik legnehezebb rész a játékban.
    A pajszerosokat a legkönnyebben úgy tudod kinyírni ha belemászol a képükbe és W + ugrás aztán nyomod az E-t, ilyenkor átszaltózik a feje felett és a hátába kerül ahonnan már ár lehet cuppanni a nyakukra, fatality és kezded előröl a következővel. Használd a belassulós nézetet.
  • 6tila
    #748
    Feladom. :(
    Segítsetek már mi a fenét kell csinálni abban az udvarban, ahová a kukásutó telepakolása után érkezek. Amikor a bevezető szöveges rész után megkapom a játék irányítását tőlem balra van egy álványon egy lövöldözős emberke alatta meg egy tartály, amit ga szétlövök , vagy szigonnyal megrántok akkor felrobban és ezzel leszedi a felettő lévő lövöldözős emberkét. Eddig oké. De utána egyszerre 4 bunkós, pajszeros faszi ront nekem, és csak jönnek és jönnek. Egyszer sikerült átjutnom a részen úgy , hogy nekidobtam egyet a másik tartálynak, miután az felrobbant és jött a szöveges rész és leestek a ládák, továbbjutás... utána fent kinyírtak mint a sz.rt a ninja meg a többiek. ( Megjegyzem szemét dolog volt ide nem rakni mentéspontot.)No vissza az elakadáshoz. Azóta annyi embert dobáltam már a tartálynak, hogy már nem fértek el rajta és mégsem jutok tovább. Mit csináljak??? HEEEEELP!!!!
  • MerlinW
    #747
    odamesz az ipsehez, beleutsz, deneverre valtozik vagy mi, es ekkor pisztoly elo, CTRL -al befog es lo.
  • haxoror
    #746
    Sőt már egy hete is kérdezted és rögtön válaszoltak is rá, ezzel a write-only stílussal sztem sose érsz a gém végére :DDDD
  • haxoror
    #745
    Ezt már kérdezted 4 napja :D
  • Talon
    #744
    Köszi, de vanmég kérdésem. Azokat a nyavajás denevéreket, az első főellenfélnél hogylehet megsérteni? Pisztojal nem fogja be, pengékkel meg nem sebzi (Rayne-it annálinkább).

    Válaszoljon valaki legyenszíves.