105
Final Fantasy XI Online
  • [HUN]ekehatatya
    #105
    ez a jo server: http://ffxifree.com/index.php
  • [HUN]ekehatatya
    #104
    ingyen itt az FFXI

    http://sinisterskies.freeforums.org/
  • TidusX
    #103
    Még mindig fizetni kell a játékért vagy ingyenes? Kell accountot csinálni és ha igen melyik oldalon, mert nem találom egyáltalán.
  • morzsec
    #102
    Közben szétnéztem kicsit jobban...
    Tudom, régi ez a forum, de ha valaki mégis betéved, akkor ezt tudom neki javasolni:
    http://www.elitepvpers.com/forum/final-fantasy-xi/1067695-working-p-server-ffxiawesome.html

    Nekem működik itthon, de hogy lehetséges e, hogy más is csatlakozzon a játékhoz még nem tudom... ha valaki rájön, az írjon :)
  • morzsec
    #101
    Hello!
    Én is rég óta nézek privát szerverek után, de úgy néz ki találtam most valami használhatót. Nem épp a legjobb, de jobb mint a semmi. Egyeseknek sikerült a hamachival megoldani, hogy tudjanak játszani. Igaz, csak alig pár emberrel együtt lehet együtt játszani, de ha felvesszük a XP-t meg mindent, akkor lehet haladni így is.
    Csak az a baj, hogy ehhez nem értek, az ilyen szerverek mindig meg vannak telve, így nem sikerült még csatlakoznom egyhez sem...
    Ha valakinek van valami infója róla, hogy kell így hamachival létrehozni egy kis szervert, azt megköszönném, mert haverokkal olykor együtt játszani jó lenne így!
  • galadae
    #100
    Ciao srácok! ez az utolsó kérdés engem is foglalkoztat. megnéztem kb 200 weboldalt, de sehol nem találok még csak említést sem arról hogy lenne tört szerver. Ez nem jelenti azt, hogy nincs. Ezért szépen megkérnék mindenkit akinek tudomása van akár csak egyről, hogy jelezze nekem vagy ide a fórumban vagy a [email protected] email címre. a segítőkészséget előre is köszönöm.
  • nagyi87
    #99
    helo! van tört szerverek ebben a játékban a wowhoz hasnlóan? vagy tört játékkal kilehet probálni a 30 napos trial accauntot?
    köszi , helo
  • darkling
    #98
    Eladó egy bontatlan Final Fantasy XI 2008 Edition (alapjáték + 3 kiegészítő): 5.000,- Ft

    Személyesen átvehető Kecskeméten vagy előreutalás + posta.
  • musha
    #97
    én úgy egy éve elhatároztam, hogy előveszem, volt pénz a kártyán, gondoltam megnézem mit fejlesztettek azóta. erre megtudom, hogy 3 hónap után permbanolják az embert, de ráadásul nem a karaktert, hanem az accountot (nem a station accot, hanem a FF XI-hez tartozót). vagyis ha nem fizetek FOLYAMATOSAN, akkor kuka, és vehetem meg megint ha játszani akarok. ez a hozzáállás finoman szólva felb@szta az agyamat, úgyhogy azóta nem is foglalkoztam vele. egyébként kipróbálnám, csak fájna másodszor kiperkálni érte tizenezret.
    látványban egyébként jobb lett manapság?
  • LNDEnricO
    #96
    Üdv mindenki! Nem tudom kit érdekel még vagy érint bármi ezzel kapcsolatban. Azon kevesek egyike vagyok aki még mindig nyuzza ezt a játékot. Remora nevu serveren vagyunk sokan magyarok. Ha bárkinek bármilyen kérdése van javaslom a mi forumunkat: www.lnd.hu
    Üdv
    Mitsurughy
  • Hunnenkoenig
    #95
    Tud valaki, aki jatszik ezzel, küldeni egy buddy key-t 30 napos trialra?

    [email protected]

    THX!
  • Szikki
    #94
    Üdv emberek!

    Érdekel valakit 2db Final Fantasy XI Alap + 3 kiegészítő 30 nap ingyen játékkal + egy ember szintén 30 nap ingyen játékkal?? Akit érdekel az írjon: [email protected] vagy hívj a 0630/981-01-94-es telefonszámon. Irányár: 9.000 HUF.
  • rnd
    #93
    Pl hogy gyorsabban tudnak mozogni, harcolni mint normál körülmények közt lehetne, vagy (ro)botokat használnak ami játszik amíg alszanak, duplikálják a pénzüket egy programmal meg ilyenek....
    De mondom... ennek semmi köze a "hamis szerver"-hez, ez szimpla csalás a normál előfizetéssel...
  • DeathJr
    #92
    és hogy???:P:P:P
  • rnd
    #91
    Nem hamis szervert használtak, hanem a szervereken csaltak... több ezer felhasználót zárnak ki emiatt havonta.
  • DeathJr
    #90
    Éna multkor olvastam a gamestar-on hogy sok embert elkaptak hamis server használat miat... szal szentem van ilyen...
  • rnd
    #89
    Nem tudok ilyenről... értelme se sok lenne...
  • DeathJr
    #88
    sziasztok!
    Egy csúnyácska kérdéssel jönnék.
    Meg lehet valahogy oldani hogy törve mennyen??
    vagyis létezik tört szerver??
  • rnd
    #87
    Ha a regisztrációs kódokat már egyszer használtad azok semmit sem érnek. Onnantól a Playonline ID-re és a hozzá tartozó jelszóra van szükség. Amennyire tudom azokat NEM lehet lekérni, ha nincs meg akkor kampec (bizonyos országokban talán lehet telefonon pótolni, de abba a körbe tuti nem tartozik bele Magyarország) másfelől ha 3 hónapig nem fizettél havi díjat a POL ID is törlődik, ilyenkor marad új kódok beszerzése (program ismételt megvásárlásával)
  • Enakem
    #86
    hali

    elfelejtettem az összes kódot, a játék meg itt van eredetiben. honnan tudom lekérni a kódokat??
    nem az install kódokra gondoltam.

    köcce a választ
  • ommadawn
    #85
    Sziasztok
    Nekem van egy eladó FFXI dobozos, és van hozzá egy Logitech-es gamepadhoz adott trial kulcs is...
    Ha valakit érdekel szóljon...
  • Sith Riana
    #84
    http://www.playonline.com/ff11us/download/trial/index.html

    Innen. de kell hozzá egy kulcs amit eredetihez adnak. Nekem ezt úgy küldték.
    Innen egy letöltő progit lehet leszedni ami a játékot tölti le csak ez nekem vacakol álandóan és nemmegyek vele semmire :(
  • Sephi
    #83
    Ird mar le nekem is honnan lehet letolteni a trialt plz.
  • Sith Riana
    #82
    Hali. kiszeretném próbálni a játékot. Trial kódom van csak azaz egy problémám van hogy a letöltő progi amit lelehetett szedni a hivatalos oldalról
    az pár perc töltögetés utánn mindig Failuret ir ki. ezzel nemis volna gond mert pár másodperc várakozás utánn tölt tovább csak aza gond hogy valamikor egyszerüen elkezdi előlről a letöltést és nem folytatja :(
    Tűzfal nincs bekapcsolva.
    Esetleg lelehet tölteni a játék installját máshonnan?
    Mert ezzel egyáltalánn nemlehet letölteni :S
  • rnd
    #81
    Van egy konfig program hozzá, ne a Playonline viewer-t indítsd el hanem azt...
  • Jak16
    #80
    Hogy tudom a 800x600-ból más felbontásba váltani?
  • ommadawn
    #79
    Sziasztok,

    Lenne egy eladó, dobozos, PC-s FFXI-em. A mellékelt kódot használtam már, de mivel vettem egy Logitech gamepad-ot ahhoz adtak egy teljesen új kódot, szóval elméletileg egy teljesen újnak számit.
    Ára 5k Huf lenne...
    Ugyanitt van dobozos FFVII PC és FFVIII PC is 4k 4k lenne az ára.

    Üdv
  • rnd
    #78
    Maximum amikor szintet lépsz és a "Level up!!!" (vagy valami hasonló) feliratnál szóló zene... ;-P
  • Sephi
    #77
    Mint megrogzott FF fan a valaszom : NINCS!
  • Jak16
    #76
    ezt tudom, 11 MMO-val játszotam már :D a kérdésem az volt hogy van-e benne FF feeling.
  • rnd
    #75
    Ha azt gondolod ez egy ütős Final Fantasy akkor ki fogsz ábrándulni belőle. Ez egy MMORPG - ami a Final Fantasy-ra épül. Maximum a chocobo meg a moogle ami FF (na jó, még pár karakter ;-)... Ráadásul MMORPG-nek se az a pörgős, akció fajta, hanem a lomhább (kábé mint WoW). Amit itt kell csinálni az az apritás órák hosszat. Persze ez is izigi, de semmi mély történet vagy szerethető szereplők, max a sajátod akit hónapokig tolsz, hogy max szintű legyen. Meg vannak "foglalkozások" amiket apritás mellett csinálhatsz...

    De a legjobb ha megnézed és eldöntöd magad. 30 nap elég lesz hogy megtudd miről van szó... ^_^
  • Jak16
    #74
    Én majd nemsokára kipróbálom a játékot, mert szereztem harminc napos kuclsot :D Jó játék ez? Én leginkább az FF IX-et szerteme, hasonló ez, meséljetek róla plz.
  • rnd
    #73
    tudom... 2-3 nap alatt normál körülmények közt megjön...
  • musha
    #72
    nekem a d&d online 3 nap alatt érkezett meg angliából (ez mondjuk lehet, hogy kivételes szerencse)
  • rnd
    #71
    Nya... én most rendeltem meg a DVDs verziót (2 kiegészítő benne - merthogy európában eleve így jelent meg, a 3. kieg-es verzió nemtom mikor jön) angliából és 4100 forintba fájt postával - gyári, új, 30 napos próbával, ahogy kell. Remélem még a héten ideér, bár erre kicsi az esély ~_~
    12 ezres ár kicsit meredeknek hangzik érte, mindenütt 4-5 ezer körül látom kintről rendelve.
  • musha
    #70
    ja, szép, bár a XI-hez semmi köze ^^
  • kastil
    #69
    ez tök szép ;p
  • Szikki
    #68
    hat minden esetre havkinek megvan szivesen megvennem tole is termeszetesen nem eredeti aron mert mar nincs ingyen 1 ho :D
  • musha
    #67
    hüjék...hacsak az elmúlt hónapokban nem változtattak...
  • Szikki
    #66
    hat nem tom nekem azt mondta hogy ezek ps2 vel foglalkoznak