172
Contract J.A.C.K.by Monolith Productions
  • Lacc
    #132
    Nemrég szedtem le, igaz kicsit megkésve. Hát vazeg azt hittem hogy egy 2cd-s játék tovább tart 3-4 óránál... Azt hittem a végén mikor jött a credits lista, csak poénkodnak a fejelsztők, mert még LEGALÁBB annyi játtékidőnek kellett volna lennie. Pff, na mindegy, amúgy se votl valami nagy szám.
  • titike
    #131
    köszi akkor probálom tovább
  • titike
    #129
    valaki segitsen már aki végigvitte állok a foszer elött akit villannyal vallatok de semmi
    szeretnék már tovább játszani
  • titike
    #128
    segitsen valaki plizzzzzz
  • titike
    #127
    Segítséget szeretnék kérni
    A dangers résznél vagyok egy ürge az üvegfal mögött árammal sokkolom de nem történik semmi mit kell it csinálni, és hogyan tovább erről még nem irt senki
    segítséget előre is köszi
  • Shep
    #126
    Be kell rakni az ajtóhoz, az az ajtó ahol az egyik palack hiányzik, ha jól emlékszem a szobából kilépve egyenesen kell menni
  • Örm
    #125
    Miután megszereztem az oxigént mit kell csinálni?
  • Shep
    #124
    Az oxigén abban a szobában van a földön, ahol minden szanaszét hever, az űrruha csak utánna lesz, ha ezen túljutottál
  • Örm
    #123
    Az elején, hogy lehet kijutni, merre van az űrruha és az oxigén?
  • Shep
    #122
    Á a Hidden taktikázása után most pont jó ez az esztelen öldöklés, mondjuk elég pörgős lett szóval nekem tetszik, de tényleg nem egy Nóvan 1
  • Shep
    #121
    Az űrállomásos rész nem olyan rövid, szóval kicsit konkretizálhatnátok a problémás részt, most csináltam meg, de semmi gondom nem volt vele, szóval írjátok le részletesen mi a gond és segítek
  • Örm
    #120
    Mit kell csinálni az űrállomásnál?
  • nagykispeter
    #119
    Valaki aki végignyomta ezt a játékot megtudná mondani mit kell csinálni az űrállomásos részben,hogy lehet a végére jutni?!
  • titike
    #117
    Érdeklődni szeretnék, hogy hogy haladsz a Contract Jack fordítással i2k mert a honlapodon nincs fris hír róla ( de lehet ,hogy én nem láttam, akkor viszont előre is bocs a kérdésért!!)itt meg a #110-ben írtál utóljára.
  • Drex
    #116
    szal nem leszen végignyomva....
  • Drex
    #115
    ahogy mondod.... a XIII, a CoD és a PoP után igen csak egy gyenge mindenkitagyonlövök100anjönnekellenem semmitmondó FPS-re sikeredett. Teljesen elvesztette a régi NOLF hangulatát.. :(((( kb 2 hete próbálok vele gamelni, de általában fél óra után rohadtul megunom.... Éppen most lesznekineleazarcábaegyuninstall... :(((((
  • M@TriX
    #114
    hát én sajna nem tartozom a rajongói közé végignyomtam a Call of Duty-t és az MP2-t és azután szedtem le a játékot... ;)
    Sajna nagyon nem jött be, persze ez csak egy vélemény...
    Kifejthetem, de erre nem is akarok időt pazarolni (grafika, egyszerű.. stb.)
  • hykao #111
    Köszi, az jó lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #110
    Igen, lesz csak szöveges magyarítása is a Contract J.A.C.K.-nek. Elég gyorsan haladok vele.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • galocza
    #109
    kimaradt a legjobb: BLOOD2!!! 8)
  • hykao #108
    Értem.

    Hú, ez nagy munkának tűnik.
    Tervezed a csak szöveges magyarítást "kiadni" előzetesen?
    Mert gondolom, ez jóval előbb elkészülhet, mint a teljes, grafikástul, NOLF2-stűl.

    Egyébként sajnos nem volt szerencsém az első részt magyarul játszani.

    A korábbi ötletemet - a magyarítások szervezettebb, magasabb szintű formába öntése stb. (gondolom még emlékszel) - pl. az is motiválta, hogy jelenleg nem készülnek (nem tudnak) elég hamar el a magyarítások.
  • IMYke2.0.0.0
    #107
    Nos.
    Ha még nem volt szerencséd a NOLF1 magyarításomhoz (ami hagyományteremtő módon készült), akkor:
    - minden angol nyelvű tábla, papír, borító, levél, konzerv, üveg, ajtó és stb. felirat
    - eligazító táblák
    - grafikai elemek a menükben, animációkban
    és még sok apróság, mind-mind magyar textúrával...

    A No One Lives Forever 1-ben ez működött.
    Most célom, hogy idővel a 2. részre és a CJ-r eis elkészüljön egy ilyen magyarítás.


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #106
    Grafikai magyarítás alatt egyébként mit értessz pontosan?
  • IMYke2.0.0.0
    #105
    Körülbelül 10-ed része a NOLF 2-nek...

    Nem is a szöveg a vészes, hanem a grafika. 278 db kép.
    Mert mivel a NOLF2-ön alapul, elkészítem ezt a közös képanyagot, majd "kiadom" az alap NOLF2-höz a grafikai magyarítást, és a CJ-hez a full (szöveg + grafika) magyarítást...


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • shaba23 #104
    De te mindent kiírsz :)
  • hykao #103
    Aha.

    Egyébként sok szöveg van benne? Mármint a játékban?

    Gondolom nem túl hosszú game.

  • IMYke2.0.0.0
    #102
    Hykao

    Én feltettem. Igen ez a hivatalos "modding" eszköz. Mint mindent Lithtech-motoros Játékhoz, ehhez is efféle eszközcsomag dukál.
    Van ebben minden - a teljes Játékvilágot (szószerint!) átformálhatod. Akár az 1. és 2. részben, és az összes korábbi generációs motorú Játékban (AvsP2, Marine Sharpshooter, Purge jutnak most csak eszembe...)

    Én ennek a csomagnak a segítségével készítettem pl. az 1. rész full grafikus és szöveges magyarítását tartalmazó MOD-ot!
    Most ezzel készül a CJ-magyarítás is...


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • hykao #101
    Van aki feltelepítette a Public Tools-t is?

    Ha igen ez mit takar?

    Mod, map készítő, v. v.mi ilyesmi?
  • antijedi
    #100
    itt nem az a lényeg hanem hogy szánalmas ami ma folyik hogy sok game még 50huf-ot se ér meg, nemhogy amenyit eredetileg kérnének érte :PPP
  • Mayday
    #99
    "keves van, ami megeri a cd-t..."
    Birom, hogy vannak emberek, akik a 12000 HUF-os jatekert sajnalnak mondjuk 100 HUF-ot cd-ra...
  • IMYke2.0.0.0
    #98
    Én nem mondtam, hogy nem kell crackelni az így elkészített iso-kat. sőt, én így melléjük tudom tenn inem egyszer az aktuálisabb töréseket, javításokat is... multisession rulez.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Pityuka Fővezér
    #97
    Nem értelek. Crackkelni mindenképpen kell, akár virtuális, akár valódi meghajtóról telepítesz. Én mondjuk nagyon ritkán írok ki gamét, kevés van ami megéri a cd-t. Vinyóról mountolok azt jóvvan.
  • IMYke2.0.0.0
    #96
    I.C. Ram: mond neked valamit a CD-védelem fogalom?
    Mert, ha igen, akkor tudod, hogy néha (!), hiába írod ki a bin-ből, nrg-ből, iso-ból stb. a programot (Játékot), az lehet, hogy neked majd működik, de amiko MÁSNAK akarod átmásolni, szívhatod a fogad, mert a CDRWin, Alcohol, Nero stb. progikkal újra másolatot kell készítened róla... mégpedig védelem-helyes másolatot.
    Én ezt bölcsen kihagyom, helyette a cracker csapatok munkáját megőrzöm, ha kell áttömörítem, és bizony egy fájlban írom fel CD-re, s mivel erre nem vagyok rest, a Daemonnal mountolom be. Eredmény: ugyanúgy CD-ről telepítek, mintha kiírtam volna, csak a Cd-védelem (amennyiben van) TÖKÉLETESEN működik. S a legfontosabb :ha egy haver beugrik, hogy kell neki a FIFA 2004 (2CD), akkor 3 perc alatt felrakom neki vinyóra, vagy 10 perc alatt CD-re... iso-ból.

    A 3.9-essel volt gond.
    Levettem, feltettem a 3.7-est, s mivel a Contract Jack-et fennhagytam (nem tettem fel újra, az új driver alá), a progi elindult (örültem, mint majmocska a kukijának) majd a menüből szépen kivágott a Windows-ba.
    CJ uninstall.
    3.7 uninstall
    Restart
    3.9 telepít
    Restart
    CJ telepít
    Játék elindít, és azóta végtelen öröm

    Foggalmam sincs, miért nem indult el... ez egy fekete lyuk.

    A Játékra természetesen feltettem az 1.1-es javítást, NoCD-t és megy.

    A fordítása is megkezdődött és párhuzamosan fut még egy párral, de természetesen erősen kivételezett!


    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • Mayday
    #95
    Erdekes, nekem abszolut semmi gond nem volt a 3.8-al, pedig jatszok sokat, sokfelevel. 3.9 is hasit...
  • Gear
    #94
    A 3.8 "kalapszar" volt valóban , de a 3.9 nálam 1 hete frankón működik! Mondjuk azzal kezdtem amkor felment a driver hogy a VPU Recover kiiktattam !A CJ nekem is baromi nehezen indult el , de most már megy ! Hogy mitől azt nem értem , mert semmit sem csináltam sem a géppel sem a progival sem a DRV-el sem a codekekkel!(ez 1 szép mondat lett) 3-4 próbálkozás után indult.
  • I.C.ram
    #93
    Azt ugye tudod, hogy a bin mérete nem mérvadó? :D Én már írtam fel 750-es bin fájlt 650-es CDre :)

    Ez meg lol, hogy felírod az iso fájl, és cdről BEMOUNTOLOD :D Ilyét még soha nem hallottam. :)
  • hykao #92
    Most raktam föl a játékot, nálam megy a 3.9-essel gond nélkül, igaz felraktam a patch-et is.

    Amúgy Te felraktad a Public Tools-t?
    Ezzel miket lehet csinálni?
    Én még nem raktam fel, mert azt írta, hogy 1.5GB szabad hely kell neki még, ha kicsomagolja.
  • Pityuka Fővezér
    #91
    Király! Úgy láccik csak te nem tudtad, hogy a 3.8 és a 3.9 egy kalap szar.
  • hykao #90
    Azért kipróbálhatnád azt is, hogy visszarakod a 3.9-es Catalyst-ot, és felteszed a játék 1.1-es patch-ét (amennyiben van már hozzá crack), ugyanis már kiadták, pedig ugye a game még meg sem jelent.(ki tudja mi mindent orvosol?)
  • hykao #89
    Nincs mit.