172
Contract J.A.C.K.by Monolith Productions
  • Huszita
    #172
    Megtaláltam a megoldást igy már látható a MOD is. A patch telepitőjét bemásoltam a játék könyvtárába és onnan telepitettem igy már látható a MOD is. Köszi a segítséged és türelmedet. ibrik:-))
  • ibrik
    #171
    Mint már írtam, valószínűleg játék mappájában egy külön mappába került.
    Onnan neked kell a megfelelő helyekre másolnod - de már ezt is leírtam.
  • Huszita
    #170
    A sorrend az jó volt :-))
    1. a játék
    2. a patch
    3. magyarositás :-))

    Egyébként a MOD még akkor sem látható, akkár hogy is teszem fe, úgyanis a patch nem kérdezi meg hova szeretném feltenni, csak láthatatlanul telepiti fel önmagát, de hogy hova azt nem látom be.
  • ibrik
    #169
    Nem tudom, hogy véletlenül írtad-e vagy sem, de a helyes sorrend:
    1. 1.1 patch telepítése
    2. magyarítás telepítése

    Egyébként elképzelhető, ha a játékot nem a "c:\program files" mappába telepítetted, hanem más partícióra, akkor a telepítő egy "független" mappába csomagolta ki a fájlokat - erre a telepítés során oda kell figyelned.
    Lényeg, hogy a módosított EXE fájlok a játék mappájába kerüljenek, a MOD fájlnak (i2kmagyaritas.rez) pedig a "..\Contract JACK\custom\mods\i2kmagyaritas" mappába.
  • Huszita
    #168
    Lehet, hogy rossz helyre rakja be a patch-et? Megprobálom újból feltenni a játékot és a patch-ot. Természetes, hogy i2k magyarositását használom. Magam modján becsülöm munkáságát és maga a tudat, hogy mennyi segítség az ha egy egy játékhoz készül magyarositás azoknak akik nem tudnak angolul, mint ahogy én sem tudok angolul.
  • ibrik
    #167
    Biztos, hogy jó helyre van telepítve/másolva a magyarítás?

    Ja és, hogy MOD-olható legyen a játék, az 1.1-es patch-et fel kell telepíteni.
    A játék mappájában a "custom\mods\i2kmagyaritas" almappában kell lennie egy i2kmagyaritas.rez fájlnak - feltéve, hogy imyke magyarításával próbálkozol...
  • Huszita
    #166
    Igen a bejelentkező megjeleni magyarul, de a beállitásokban nincsen más csak letiltások. MOD nincs ott se.
  • ibrik
    #165
    A legelején az indítóablakban Options/Beállítások...
  • Huszita
    #164
    Köszi a segitséget. Most csak egy problémám van még, nem találok MOD a játékban igy nem tudom bemagyarositani. Ilyenkor mit tegyek?
  • Huszita
    #163
    Ok kiprobálom. Pedig két éve játszottam e játékkal, akkor simán ment minden.
  • Solid Snake
    #162
    Ha ragaszkodsz a codec packhoz akkor pl. K-lite pack
  • Huszita
    #161
    Mire cseréljem le?
  • Solid Snake
    #160
    "ACE Mega CoDecS Pack" ez sanszosnak tűnik
  • Huszita
    #159
    Sziasztok!
    Tudom, hogy ez a játék nem mai darab, de van egy kis gondom. Feltelepités útán az istenért se akkar elindulni mert csak a fekete képernyőt mutatja. Vissza olvastam és ez nem csak az én gondom volt. Amit itt írtak kiprobáltam de akkor sem indul el a játék. Az én videókártyám Ati Radeo 9200 SE GeCube Game 128, és a ACE Mega CoDecS Pack van fent. Előre is köszönök minden segítséget.
  • ddd
    #158
    nah, game letudva még szerencse, hogy Ladadtam benne kétszer igy Ltartott pár órát alap játék remélem hosszabb lesz + jobb
  • ddd
    #157
    kössz nem, de rájöttem a megoldásra: eddig mindig kikapcsoltam a légüres teret a szobába ezért nem tudtam felmenni az emeletre
  • IMYke2.0.0.0
    #156
    Emlékeim szerint a másik irányban vissza tudsz menni a bázisra.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • ibrik
    #155
    Akkor passz.
    Már rég játszottam végig ezt a játékot. Talán valahol le kell ugrani vagy le vagy felmászni, már nem emléxem, de az biztos, hogy tovább lehet jutni.
  • ddd
    #154
    azon már tul vagyok, belőttem vele a falon és ott bent van a második robbanás onnan nem jutok tovább
  • ibrik
    #153
    Van egy furcsa lézeres bányászfúrógép kint a szabadban...
    "Góliátelemekkel" működik...
  • ddd
    #152
    elővettem megint ezt a ... de most aztán télleg Lakadtam vagy csak bug
    hold-pszicho második robbanás után nem történik semmi nem tudok tovább lépni, zárt ajtok mindenütt ellenség sincs, minek kellene történnie?
  • ddd
    #151
    hát nem tudom, a szövegből nem igazán derült ki a gyenge pontja :)
    ettől függetlenül tovább lépett :))
  • ibrik
    #150
    http://jatekhonositas.atw.hu

    Nagyon is nagy segítség volt...
    Oda kell figyelni az elhangzó szövegekre, mert megtudod, hogy mi az ürge gyenge pontja.
  • ddd
    #149
    pfuu! ez nagy segítség volt

    van hozzá magyarítás?
  • ibrik
    #148
    Ember!!!
    Még mindig ezzel kínlódsz,
    Gondolom, magyarítással játszod a játékot, ugye?
    Miért nem figyelsz oda az olvasnivalókra?
  • ddd
    #147
    vazze, meddig kell b@aszogtatni ezt a f@szt már rohadtul unom a szaladgálást a kapcsolohoz?
  • KranaZoli #146
    Számomra az a furcsa, hogy ehhez keresni kell szerver-t. Szal a szembemben ezek az emberkék nagyon értékesek, hiszen még a agyilagzokni FPS játékokat is jobban szeretem magyarul, mint angolul. Ami furcsa benne az az, hogy ilyen nevek mint Imyke egy fogalom ebben a szakmában, nem?
    Hát basszus adjunk má neki tárhelyet hiszen amit csinál az pozitív dolog és még a szerver-t is fogják látogatni, mert van rá igény, stb...
  • Lacc
    #145
    Dicséretes hogy igy igyekeznek minden játékot leforditani, de ebbe az ótvar játékba kár volt belefeccölni az energiát. De legalább ehhez is van már forditás, jó tudni
  • ibrik
    #144
    Az igazság, hogy imyke (i2k) elkészítette hozzá a magyarítást, de még nem tudta felrakni sehová sem, mert új tárhelyet kell regisztrálnia meg egy új oldalt készíteni rá, mert a régi tárhelye teljesen betelt.
    Türelem...
  • KranaZoli #143
    Lehetséges, hogy én vagyok a nagyon hüle, de hol azt olvasom, hogy van hozzá magyarítás hol meg azt, hogy majd tervezem. Lelni, sehol nem lelem :o

    Ki tudja az igazságot?
  • ibrik
    #142
    Mint az előző hozzászólásomból kiderült, a véleményed abszolút nem érdekel - viszont nekem írtad, ezért reagáltam rá...
  • Lacc
    #141
    Én meg ha jól emlékszem egy fórumban vagyunk és azt és akkor írok amit és amikor akarok, és a legkevésbé sem érdekel hogy te ezt kérdezted-e vagy sem
  • ibrik
    #140
    Ha jól emlékszem, nem minősítést kértem a játékról, hanem arra kértem választ, hogy honnan lehet letölteni.
    Ha nem tudod, akkor ne szólj bele csak azért, hogy növeld a hozzászólások számát...
  • Lacc
    #139
    Ezt a szemetet? Jobban jársz szvsz ha más fps után nézel, legalábbis szerintem ez átlagon aluli volt...
  • ibrik
    #138
    Csak, hogy ismét a lista "tetejére" kerüljön a kérdésem:

    "Nem tudja valaki, hogy manapság a DC-n kívül honnan lehetne letölteni a játékot???"
  • ibrik
    #137
    Nem tudja valaki, hogy manapság a DC-n kívül honnan lehetne letölteni a játékot???
  • CaviaR
    #136
    Valaki HELP légyszi!
  • maxius
    #135
    Inkább vegyétek meg 3kért a NOLF2-őt!
  • CaviaR
    #134
    Mit kell csinálni az űrhajón amikor be vannak drótozva a kapuk? A piros ruhás srácok lelépnek amikor odaérek a kijárathoz, és ha én is odamegyek mindig felrobban az egész, és engem is beszippant.
    Mentem minden felé de nem vágom mit kéne csinálni.
  • nagykispeter
    #133
    Méghogy nagyszám 1 undormány volt az egész