795
Kijütt A Filmzene!A Film is nemsokára meglesz:)
  • matuja
    #795
    sziasztok hol lehet letölteni a matrix játékot köszi előre is
  • Axl Rose
    #794
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy a MATRIX filmzene albumról melyik számban van az, amikor Neo körül körbefordul a kamera (bullet time) ?
  • frc0032 #793
    ez jó rész lenne, csak nem kéne meghalnia benne trinitynek meg még párvalakinek :)
  • akyyy
    #792
    tényleg amugy jó jönne egy animátrix 2 folytatás! ahol nem az előzményeket, hanem a fejleményeket mutatnák!
  • akyyy
    #791
    up, a végén átmente egy ŐRSZEm vagymi neon, de utánan nem volt semmi következtetés, akkor most mi volt?

    meg a végén monjdák hogy az emberek eldöndhetik hogy most mátrixban élnek vagy a real világvan...

    de akkor ezt most hogy, fogják felkeltik, és egy robot megkérdezi hogy most élsz ebbe a koszos géppel teli szarban, sé zionban, vagy maracc a mátrixban és adod nekünk az energit!

    a végén azt válaszolja az építész, hogy mégis minke hiszt, mi vagoyk én? magyar?:D

  • Adam5
    #790
    matrix fanoknak!
  • Bucser
    #789
    Ohh véletlen elküldtem:)

    Ezekszerint Smith végig tudott a 6 másik One-ról, vagy csak egyszerűenŐ is beszélt az Architect-el, vagy mint Neo másik fele mindent tudott amit Neo????
  • Bucser
    #788
    De a végén az Architect mondata az Oracle-nek nagyon nagy!!!
    Oracle: Szavát adja? "do i have your word?"
    Architect: Mit gondol mi vagyok ember? "What do you think am I? Human?"

    Másik élesen feltűnt.. Ugye a Reloaded-ben Neo megtudja, hogyha az Architect a Mátrix atyja akkor az Oracle a mátrix anyja. És Smith mikor beolvasztja az Oracle-t ezt mondja, hogy "I have been wainting for this a long time ago, Mom"
  • Gandibá
    #787
    Hm, az elsőt elég jól leírtad :)
    De amúgy inkább az első, a második az úgy már elég lapos lenne, de ki tudja?
  • Bucser
    #786
    Nem tudom volt e már hasonló elmélet a filmről, de most néztem meg a végét 4.-re is.. (kb 1 hét alatt) A legvégén, az Architect Neot egyfajta backdoor-nak használta Smith megfertőzéséhez és törléséhez. Amikor felveszi Neo Smith alakját (fertőződik) közvetlenül azután egy elektromos impulzust küld Neo teste felé az Architect és szinte szétrázza Neot. Szerintem mivel Smith teljesen szétvált a rendszertől az Architect Neot használta a Smith-re való csatlakozáshoz és megsemmisítéshez... Először lescannelte neon keresztül smith felépítését majd kicsinálta... És Neo csak egy eszköz volt... Vagy a másik ötletem, hogy Smith élete végéhez ért azzal, hogy Neo-t beolvasztotta, mert ez a gyűlölet tartotta életben, és Neo csak addig harcolt Smith ellen amíg az ki nem mondta, hogy ami egyszer elkezdődik az véget is ér... VAlakinek valami véleménye ezzel kapcsolatban....
  • BUD SPENCER
    #785
    kkkkösssszzzzzzz!!!!!!!!!
  • Bucser
    #784
    A Merovingi tartatta fogva neo-t a VAsútassal...
  • Bucser
    #783
    A 2. részt még nem láttam ezért előítéletek nélkül ültem le megnézni a 3.-at és az tetszett, az első pedig mindig is tetszeni fog... Ízlések és pofonok nekem pl. a Gyűrűk Ura 3. része volt nagyon elszúrva és nem tudom miért kapott annyi oscart ennyi... Ízlések és pofonok...
  • BUD SPENCER
    #782
    Biztos válasz lenne a kérdésemre? #775
  • K.András
    #781
    Ennek a filmnek az elsö része jo volt, a másik kettö a vicc és nevetséges kategoriát böven átlépte :DDD
    Szörnyü az egész...
  • Bucser
    #780
    Azért nem hagyományos happy end mert a 2 főszereplő meghal... Az hogy a gonosz bevégzi az természetes:)

    De az építész szava a végén nagyon jók:
    Oracle: -Szavát adja?
    Builder:- mit képzel mi vagyok én? ember?
  • Gandibá
    #779
    Szerintem cool a film, csak a vége lett érdekes. Az a tipikus amcsi happy end, amit nagyon nem szeretek. Napsütés meg lof.sz.. :))
  • LittleL
    #778
    Neo szerintem ottragadt valahogyan a két világ között, és
    az átvitelt egyik világból a másikba a Vasutas intézi, a Vasutas pedig a Merovingi szolgája.
    Tehát Neo magától került oda, csak kiengedni a Merovingi tudja, hogyha akarja, ha nem akkor ott marad élete végéig.
  • The Garrett
    #777
    vagy a francia csávó.
  • The Garrett
    #776
    áááá nemláttuk. Az építész rakta oda.
  • BUD SPENCER
    #775
    Egy kérdésem van a Mátrix forradalmakról. Ki tartja fogva Neót az állomáson? láttátok a filmet?
  • ShaiHulud
    #774
    ha tterminator 2 ha jol emlekszem anno oscart kapott latavnytechnikaert (vagy "csak" jelolt volt?) szal szvsz mindenkeppen dicseret:D
  • Bucser
    #773
    Mindenki döntse el maga, hogy ez most dícséret vagy szidás????
  • LittleL
    #772
    Ja, a második rész olyan jó, és látványos volt, hogy csak a Terminator 2 -höz tudnám hasonlítani.
  • ShaiHulud
    #771
    jovolt de a 3 resz kozul a legkevesbe jo volt:)
  • Augustus Gigo
    #770
    sztem nagyon jó volt a második rész, nem tom miért fikázza mindenki
  • CSOCSO
    #769
    nah leszedtem a matrix 3 at:) par ora mulva filmezes:))
    amugy a matrix 2 idaig a legszarabb resz.. az elso nagyon alladek volt.. bar azert ahhoz is jol jon egy kis animatrix.. a masodikat sokmindennel elbasztak, de azert jo volt.. es masodszorra meg a verekedesek is joknak tuntek..pedig moziban fel se tunt az egesz... a harmadik viszont eleg jo volt moziban is...de most majd meglesem masodszorra
  • Bucser
    #768
    NA Nővérem megvette a születésnapomra előre a DVD-t:))) Első dvd-t néztem meg tehát a filmet nekem még mindig tetszett a film.. Korrektul lezárja a triológiát. Az extrákat majd megnézem a jövőhéten. egyenlőre ennyi...
  • Augustus Gigo
    #767
    na azért annyira nem csöpögös
  • Bucser
    #766
    Kinek mi:)
  • Bandew
    #765
    Bocsi de meg kell védenem a filmem! :-)

    Nem csöpögős volt, hanem NORMÁLIS.
  • LittleL
    #764
    ja, már értem.
  • Imremagdi
    #763
    én magyar nyelvüre gonoltam

    de találtam egy oldalt, itt van minden ! http://silent.wbteam.com/dvdposter/m.html
  • shaba23 #762
    én elküldeném, de nekem 13 megás van :)
    The.Matrix.Revolutions.Retail.High.Resolution.Covers-EMU
  • Imremagdi
    #761
    eltudná vki küldeni a mátrix 3 boritóját? [email protected]
  • Augustus Gigo
    #760
    Az orákulum lakására ment, akit csak később talált meg, mert éppen bújkált.
  • LittleL
    #759
    Szerintem az első és a második rész volt a legjobb.

    De egyet azért nem értettem a 2. részben, éspedig :

    Amikor Neo elpáholta a három ügynököt az elején,
    Neo elrepül,
    Morpheus kérdi az operátort, hogy hol van Neo,
    mire ő azt feleli, hogy Supermant játszik,

    és Neo berepül valami szobába, és azt mondja : hol vagy ?

    na ez nem világos, hova is ment akor éppen ?
  • Bucser
    #758
    Azért nem egy Gyűrűk Ura 3....
  • Seth
    #757
    csöpögött így is rendesen
  • Bucser
    #756
    Wachowsky-ék megmondták, hogy sokszor vettek ötleteket animekből (pl első rész végén Neo menekülése a piacon)