64
Airport Tycoon 3
  • MiG29A
    #64
    Hogy a fenébe lehet repülőgépet venni?
    Ha valaki tudja akkor mondja meg!!!
    PLEASE!!!:D:D:D:D
  • g3o
    #63
    Honnan szeded le a patchet?
    Amúgy ez a bigyó ugyanúgy működik, mint az Airport INC.
  • galmat
    #62
    pfffff.... Ez a játék borzalmasan unalmas!!! Erre 10 forintot is kár kiadni, nemhogy annyit amennyiért vettem....
    New airport játékmódban játszottam vele, 10 perc alatt kész volt az összes épületem, ezután meg csak ülni kell és bámulni, közben max sebességben tekerni a játék idejét, mert még így is borzalmas, hogy kb 10 percenként kapsz egy új járatszerződést, elfogadod, aztán ennyi, és ezt ismételgeted folyamatosan, néha esetleg építesz egy új épületet, ha betelt a kapacitás. Ilyen unalmas játékkal még sosem találkoztam a tizenvalahányéves gamer-es korszakomban...
    BORZALOM!!!! Messze kerüljétek szerintem a játékot, még aki szereti a repülést az is.
  • galmat
    #61
    Megvettem eredetiben a játékot... patchet nem engedi felrakni, vmi failed hibával el se kezdi telepíteni...hmmm
  • Adi200
    #60
    Szoasztok mibe más a demo és az eredeti ?
  • Adi200
    #59
    Torrentel letöltheted ingyen .
  • shevsenko7
    #58
    a demot azt bárhonnan!!a teljes játékot azt meg megveszed 500Ft-ért a Médiában vagy bárhol ne mond má hogy ilyen szegény vagy...
  • kazai
    #57
    valaki tudja honnen lehet le tölteni a játékot?
  • kackac
    #56
    hy! készült a játékhoz magyarosítás? Valakinek meg van? nagyon kellene!
  • kellerzs
    #55
    Nem tudom letölteni a AT3-at. Tudtok valami alternatív megoldást?
  • dartonita
    #54
    Akad,bar felek hogy tul sok oromod nem lesz benne...
  • Kata
    #53
    Kipróbáltam a demo-t, és egész jónak találtam, már amennyit a demo alatt meg lehet tapasztalni a játékból (a 120 percből maradt kb. 5 percem). Nincs esetleg valakinek kölcsönbe egy full verzió? :) Meg láttam a neten valami update-t is hozzá, de sehol nem találtam élő linket a letöltéséhez. :/
  • Moszuke
    #52
    1628 Failed To Install The Update.
    Hát hogy a faszba van ez má nem teszi fel a pácst plzzzzzz heeep!!!
  • Cowek
    #51
    Ez ennyire halott játék lenne??? :-)
  • Tikal #50
    hogyan kell forgatni az épuleteket stb?
  • blazini
    #48
    Halihó valaki írhatna ide is vagy senki se próbálta ezt a játékot?
  • blazini
    #47
    Gyerekek nagyon leálltatok a fórummal szerintem sokan nem tudnak még velele játszani beleértve engem is.
    Mert nem tudom PL.megnyitni a repteret hogy mit kell még építeni meg ilyesmik.

    HAJRÁ ÍRJATOK!!!
  • FiReBoY
    #44
    [email protected]
  • FiReBoY
    #41
    Tudnál küldeni egy képet, hogy Te hogyan csináltad?
  • FiReBoY
    #39
    Szerintem az "Apron"-ra gondoltál...
  • Hyder_work
    #37
    nekem mászkálnak az emberek odabent, de nem történik ezen kívül semmi
  • FiReBoY
    #36
    Hoppá!!! Én vak vagyok!!! Azt hittem az ajtóra, hogy betonfal, de aztán rájöttem, hogy az a járda... : - DDD
    Innentől kezdve nem tok még megoldást... : - (((
  • FiReBoY
    #35
    A fallal kéne valamit művelni, de még nem tom mit...
  • antijedi
    #34
    szal a megoldás?? :P
  • FiReBoY
    #33
    Vazze!!! Rájöttem, hogy miért nincs repülő meg egyebek!!!
    Megnyitod az airportodat ugye a repülő jellel, de hiába építssz utat a terminálhoz, mindig visszafordulnak és egy idő után azt írja, hogy nyisd meg a repülőteredet, mikor az előbb már megnyitottad. Viszont menj bele a terminálba és nézz rá a bejáratra!!! Fasza kis átjáró az, ami kőből van...
  • zaki
    #32
    én se :P
  • neménvoltam
    #31
    Lehúztam a játékot, csak még nem tom hogy kell vele jáccani :D
  • neménvoltam
    #30
    Topic up!!!!!
  • zaki
    #29
    ok :)
  • Hyder
    #28
    nahhh, nem megfutamodni a kihívások elől

    fater lefektet csucsuka, irányítás átvesz a HQ felett
  • FiReBoY
    #27
    Há lejött... Faszom... Nekem ha folyamatosan nyomom a jobb oldali egér gombot, akkor kilép... Érdekes...
    Egyébként fasza... Az viszont szar, hogy a tutorial mosott, alig lehet kivenni a képet...
    Hmmm... Fater elzavart a géptől (hogya a jó...), így nem nagyon tudtam végigszemlélni... Egy nyomott repteret sem sikerült csinálni még, de holnap már lesz megoldás... : - )
  • zaki
    #26
    előbb várjuk +, amíg leér neki :)
  • Hyder
    #25
    na, hogy alakul a dolog
  • zaki
    #24
    tényleg :)
  • FiReBoY
    #23
    : - )
    Jó van, most nézem én is tudok írni: az FiReBoY király :-)
  • zaki
    #22
    ámen :)
  • FiReBoY
    #21
    Jó van na... Egy kis viccelődés belefér... : - )
  • FiReBoY
    #20
    Na várjatok... Most cibálom a gamét... Majd az FiReBoY király megmondja, hogy hogy kell repülőt venni!!! : - )
  • zaki
    #19
    na kpróbáltam a game-t, 1.re bejön, jó a grafika, a zene hangulatos, csak közöm sincs a game-hoz, fogalmam sincs, mit hogyan kellene csinálni, a tutorial-t gyorsan végignézve nem lettem nagyon okosabb :) de nem adom fel, majd csak belejövök
  • antijedi
    #18
    eleve az a gáz hogy ez a szerződés kötés nekem nem nagyon megy, hiába duplaklikk akor sem jön fel semi ablak 8pedig tutorial azt irja...)