356
Midnight Nowhere
  • magyarvok
    #356
    Vmi nagyon szar magyarítás fellelhető a neten, de azt kár leszedni.

    Viszont a GameStar-hoz adták teljes játékként, magyarul.
    Most épp ezt a magyarítást próbáljuk kiszedni belőle, hogy rá lehessen rakni az angol verzióra is.
    Fejlemények: http://forum.adventuregames.hu
  • grebber
    #355
    Valaki megtudná mondani magyarítást honnan lehet letölteni?
    Mert adventuregames.hu-n olvastam hogy van.
  • Gabi82
    #354
    Midnight Nowhere végigjátszás

  • Gabi82
    #353
    Így még egyszerűbb, aki a főmenüben nem találja meg...

  • UnknownAsshole
    #352
    RÁJÖTTEM ! már a börtünnél járok
  • UnknownAsshole
    #351
    help
  • UnknownAsshole
    #350
    Hello!
    Van eredmény ?
  • UnknownAsshole
    #349
    Majd nézd meg PLS most nem leszek itthon pénteki szóval lessz idöd. Köszönöm szépen !
  • Skatey26
    #348
    Maj megnézem
  • Skatey26
    #347
    Az a lényeg hogy valahogy bizerbáld az utolsó "két kezeddel". A használat meg a felvevést. valahogy először használatot kell nyomni és kész. asszem
  • BBird
    #346
    Ha regisztráltál a pclife -ra, akkor szerintem a fórumon kérdezz rá. A cikk írója mindig figyelemmel követi. :-)
  • UnknownAsshole
    #345
    Most itt vagyok:

    Azt írják hogy kell még nálam lenni egy kulcsnak és azzal kell kinyitnom a páncélszekrényt, ami a függöny mögött van. Hát nálam már nincs kulcs csak az a bizonyos toll amiből állítólag valahogy kulcsot lehet csinálni. Na én most arra lennék kiváncsi hogy hogyan ?!?! Please Help !

    Jobb lenne ha valaki végigjátszotta az felvenne MSN-re hátha késöbb is elakadok. :-) (azért nem fogom 5 percenként zavarni)
    MSN: [email protected]
  • UnknownAsshole
    #344
    köfike ;-)
  • BBird
    #343
    http://pclife.hu/vegigjatszasok/midnight_nowhere_

    Vaksi! Ott van a főmenüben, hogy: Végigjátszás.
    :-)
  • UnknownAsshole
    #342
    Ezt a bizonyos végigjátszást ami a PClife-ról lehetett leszedni azt valaki eltudná küldeni ?? (én nem találtam ott semmit a játékrol pedig még regeltem is magam) Elakadtam és nemtom mit kell csinálni.
  • Skatey26
    #341
    TUDJA VALAKI ANNAK AZ AJTÓNAK A KÓDJÁT, AMIBE BE KELL TENNÜNK EGY BIZTOSÍTÉKOT, AMIT A SZEKRÉNYBŐL SZEREZTÜNK?
  • ati2002
    #340

  • ati2002
    #339
    Segítsetek egy haveromnak: a egyik számítógépnél az SS Below névhez milyen jelszót kell beírni?
    Köszönöm a nevében is!!!
    Sürgős lenne!!!
  • Skatey26
    #338
    Megvagy még?
  • d4v1d
    #337
    :)
  • Musaic
    #336
    Látom már, 2000-es.
    Ja, és a mi gémünkbe nem lett annyi pénz beleölve, mint amennyit a Novalogic tudott a magáéba.
    Hátha ezt is kiadja valamelyik újság fullban, ha még nem tette meg..
  • Musaic
    #335
    "Van egy játékom, a Tachyon the fringe, és az sokkal jobb, mert ha a drift 78%-os, akkor a tachyion 100%-os."

    Erről a progiról nem nagyon találtam (még a gamershellen sem!) cuccokat pár képen kívül. A mi gémünk 1997-98-as fejlesztés, nem 2002-es(ekkori képeket találtam a tachyonról). A Drift 78%-ot azért említettem, mert csaknem 4 évvel a fejlesztés után lett kiadva, és ÚGY kapott annyit. Egyébként ez csak egy értékelés volt, lehet hogy a többi jobb/rosszabb. A legátfogóbb értékelés mindenképp az orosz szájtokon volt. Ott látszott, hogy nem 5 percet foglalkoztak vele, és megértették, hogy nem csupán egy pif-puf játék.

    "Sokkal jobb benne minden."

    Nem kizárt. Nem láttam. Mikori feljesztés egyébként?
  • Skatey26
    #334
    Hello musaic

    Van egy játékom, a Tachyon the fringe, és az sokkal jobb, mert ha a drift 78%-os, akkor a tachyion 100%-os. Sokkal jobb benne minden.
  • Skatey26
    #333
    Tudod-e már az ajtó kódját?
  • Skatey26
    #332
    OK. Már a netünk is norma, kiderült hogy az antenna túl alacsonyan volt, eltakarta a fal félig.
  • Mustang2005
    #331
    Bocsi!
  • Mustang2005
    #330
    MIKOR LESZ MÁR CRACKELT VERZIÓ??????
  • Dimitri
    #329
  • Musaic
    #328
    akkor nincs tippem.
  • Dimitri
    #327
    hát a midnight nowhere-t
    ez nem ennek a játéknak a fóruma ?:D:D
  • Musaic
    #326
    Dimitri: melyiket a kettő közül?
  • Dimitri
    #325
    felraktam ezt a játékot a gamestar mellékletéről el is indul csak vmi miatt befagy 1-2 perc után.
    mi tévő legyeK?
  • d4v1d
    #324
    Szeva Skatey26!!
    Már meg van , pontosabban arra várok hogy jöjjenek bekötni.Már meg van rendelve.
    Amint jönnek, bekötik, és meg lesz.Ha már meg van úgy is írni fogok.OK?
    Üdv:D4v1d
  • Musaic
    #323
    És még valami: az egyetlen értelmes rivjúkat orosz szájtokon talátam. Van olyan is, ami több oldalon keresztül ecseteli a játék pozitívumait(pl. valódi 3d-s robbanás, amiről akkor még senki nem hallott, mindenki a gánya 2d animációkat használt!), megemlítve néhány hiányosságot. Ők valamiért-valahogy ráértek a program mélységeit felfedezni, ez tisztán látszott a leírásból. AI/Irányítás/hangok/összhatás, stb..

    http://www.ag.ru/reviews/545
    http://www.7wolf.ru/index.php?content=review&cdr_id=7101&rvw_id=14549&page_num=0
  • Musaic
    #322
    "Aha felraktam.A Drift-el nem is foglalkoztam.Fel se raktam. Elolvastam, hogy miről szól, és Skippeltem az egészet."

    Nem erőltették meg magukat a gs-esek, hogy megismerjék/leírják, mit is tesznek az újságba. Biztos sok dolguk lehet, nem rovom meg őket azért. Azt viszont hozzáteszem, hogy mikor amerikában kiadták (4 évvel a fejlesztés után!!!), 78%-ot kapott, és az akkor frissen kijövő Platoon 77%-ot.

    "A DRIFT meg egyébként egy nagy sz*r.
    Sz*ar az irányítás, sz*r a grafika, sz*r az egész."

    "Szar az élet", mondotta annak idején predator2 :).
    Az irányítása kiváló(billentyűvel is szétszívatok bárkit, multiplayerben is), - mindenki ezt mondta - joystickkal pedig hovatovább -sőt gyanánt!- tökéletes(a setupban mindent be lehet állítani). Érdekes módon még az amerikaiak(ez már jelent valamit) is jól megvoltak vele, még messengeren is kerestek meg hogy gratuláljanak.. Aki nem szereti/nem ismeri ezt a kategóriát, elfogadom, de az alpári véleménynyilvánítást nem. Az alapján ahogy nyilatkozol, feltételezem, 5 percnél többet nem foglalkoztál vele. Így hát nincs mit mondani, ez téged minősít.. Nem olyan játékot fejlesztettünk, ami mindent a feneked alá tol! Kicsit fel kéne nőni a feladathoz!
  • Skatey26
    #321
    Na? megvan már a net?
  • Skatey26
    #320
    Hát pár perc múlva tegnap kisütött úgy a nap, hogy alig láttam valamit.
    Aztán a net se ment el, szerencsére. Nekünk a szomszédból jön a net. De hamarosan lesz normálisan is.
  • d4v1d
    #319
    Épp most veszek új VGA-t.Nemsokára már lesz netem.ADSL-az inviteltől.
  • d4v1d
    #318
    Miért, felétek olyan rossz az idő? Nálunk süt a nap.
  • Skatey26
    #317
    Amúgy jól vagyok, és már a net se megy el olyan sokszor. De azért nem kiabálom el.