3739
  • rikkcsicsi
    #3739
    sziasztok!
    segitség kéne aban,h a játék inditásakor bejön 1 kép és le is fagy
    a játék mésodik része ugyan ugy!!!!
    sokat olvastam rola mit kéne csinálni de nem megy
    valaki leirná hogyan kell légyszives?!!!
  • markuci0
    #3738
    Melyik a legjobb mod ehhez ill. a 2 és a rotwk hez?
  • Hunor1
    #3737
    hello. BFME 1 -el játszom.
    2 kérdésem lenne.
    Szerintetek melyik modot érdemes erre feltennem?
    A BFME 2 jobb lett-e, vagy játék élmény szempontjából nincs számottevő külömbség?
  • kbeton
    #3736
    helo
    bfme2 witchking edain mod - törp kampány 2. map töltésekor hibaüzenettel leáll. tapasztalat, tipp, segítség, bármi?
    köszi
  • kbeton
    #3735
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_lotr_battle_for_middle-earth.shtml#LotR: Battle for Middle-Earth v1.03 [ENGLISH] No-DVD Patch
    azon szerencsétlenkedő alakoknak, mint én, akik nem látnak a szemüktől :)
    természetesen egy minimális inglis kell a progi értelmezéséhez
  • kbeton
    #3734
    hello
    gamecopyworld zsákutca, van egyéb ötlet?
    én jó ideje keresem az 1.03 crack jét, hiába...
  • FrezeR
    #3733
    Olyankor mi van ha megvettem a játékot és nem jó a hozzá adott kód? Tudom, fel lehet telepíteni másik kóddal is de nem lehet ezt valahogy pótolni, újat kérni?
  • balogh2254
    #3732
    Nos... valaki a válasz egyszerü mivel gondolom nem eredeti a játékod az uj patch miatt a régi crack-ed nem lesz jó. Ezért el kell látogatnod mondjuk a game copy world-re és le kell szedned egy 1.3-as patch hez való cracket!
  • valakiki
    #3731
    Sziasztok lenne egy olyan gondom, hogy letöltöttem az 1.3-as patch-et és le is futtattam azt írja ki h sikeresen felülírta, de amikor elindítom kiírja h tegyem be az eredeti cd-t mért lehet ez?:S Valaki tud segíteni, valaki tud egy normális 1.3-as patch-et elküldeni? Lehet abban van a baj? Előre is köszi.
  • patrik00
    #3730
    Sziasztok lenne egy olyan gondom hogy amikor elinditom a játékot akkor kiirja hogy Please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application. De nekem nincs meg a cd hozzá és nemtudom hogy kell megcsinálni. ja és ezt a játékot ugy töltöttem le. Köszönöm előre is a segítséget
  • grebber
    #3729
    Akkor nem értem bejön a logo és csak tölt tölt és semmi :(
    No mindegy max újraindítom a gépet és tolom XP-n!
  • Láma!
    #3728
    mi azon játszottunk vele, gond nélkül fut.
  • grebber
    #3727
    Van valami mod arra hogy Win 7 64bites elinduljon a játék?
  • Tower Guard
    #3726
    ÁLLÍTÓLAG EZ SEGÍT, DE NÁLAM SEMMIT NEM ÉRT...http://mirror1.glocksoft.com/dhtml_setup.exe
  • Tower Guard
    #3725
    Utánanéztem, rájöttem.
    Aki ezt a hiba üzenetet kapja, bármilyen programnál, vagy magyarosításnál, vagy akárhol (bfme2.exe, helyett a fájl neve) az beszopta.

    Sohasem fog onnantól működni.
    Írtak 1-2 próbálkozást, de azokkal sem megy.
    Töltsd le a delphi egy más változatát, vagy töltsd le ezt crviewer9.dll, vagy ezt stdvcl32.dll másold a windows/system-be és a futtatásnál írd be ezt regsvr32 crviewer9.dll vagy ezt regsvr32 stdvcl32.dll, vagy nem lesz jó és hibát ír ki, vagy jó lesz de ugyanazt a hiba üzenetet kapod.

    Lófasz az egész.
  • vonaltyin
    #3724
    hello fel patcheltem a bfme 1-et 1.3ra,cracket letöltöttem,de mikor azzal a progival a patchre kattintok azt irja hogy "can't map target file" azt miért is van?me tiszta ideg vagyok :/
  • dymer
    #3723
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy megvolt az eredeti játék de eltűnt a Dvd:(
    Az EA accom megvan és a cd kulcsom is.
    Tört verziójúval pedig nem enged fel online ra. Azt irja hogy nem sikerül csatlakozni a szerverre.
    Valakinek vmi ötlet?
  • fröccs16
    #3722
    hello
    segítség kéne!
    nem tudom miért de a játék takonylassú,mintha lasíított felvételt néznék.
    pedig az ajánlott gép is megvan hozzá.
    ha valaki tud segíteni írjon!
    THX!
  • Legend Killer
    #3721
    és kellene az 1.3 patchhez egy trainer.

    meg hozzá crack, ha kell, nemtom.

    az nem igaz, hogy a nyomorék nehéz ellenség milyen ütemben épít...

    én miért nem tudok így?
  • Legend Killer
    #3720
    vki multi?
  • Legend Killer
    #3719
    na, vki egy kis battle?
  • Legend Killer
    #3718
    vki multi?

    1.3 patch fent van, hamachi is.

    adatok a hamachihoz:

    hurrábazdmeg

    :D... jobb nem jutott eszembe.
    csak mondjátok majd, h esgéről vagytok.
  • butchbean
    #3717
    Sziasztok.

    Segítsetek nekem abban, hogy van eredeti TBFME 2 és felraktam a 1.06 pach-et is, de a magyarosítást nem tudom felrakni és nem tudom miért.
    Eredeti a játék.
    Ez a hibaüzenet:
    Exception EOleSysError in module bfwemkhun.exe at 000FB06D.
    Hiba az OLE beállításjegyzék használata közben.

    THX a segítséget.
  • Legend Killer
    #3716
    átlehet állítani ini cuccban balrog 20as promócióját10re? én már szétkerestem agyam, de semmi.

    neten se találtam erről semmit.
  • Legend Killer
    #3715
    fent van 1.3 patchel és hamachi és hol látjuk egymást, hol nem. tegnap jó volt, ma nem. tűzfal kikapcsolva.
    egyszer én nem látom őt, egyszer ő nem engem, de másikunk ilyenkor mindig látja a másikat :D.
    mit tegyünk?
  • magicrat
    #3714
    Sziasztok!

    Fagyási problémám van, a The Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth II-vel :(

    A gépemen simán kellene futnia, AMD 2800+ proci, 2Gb ram, MSI 7600GT 512Mb vga, XP SP3, sok hely...

    Már elég sok mindent próbáltam, általában egy bizonyos tartományban fagy ki a game az indítás után: A menü animációját megelőző fehér háttér és a menüben való kavarás (pl profil megadás, vagy beállításokban való módoítás) között bárhol megáll maga a game és a gép is.
    Néha azért kiad egy hibaüzenetet: "nv4_disp képernyőillesztő meghibásodott".

    Amiket próbáltam:
    100x újratelepítve, manuálisan és különböző programokkal registry tisztítása telepítések között.
    Szűz Windowsra (amin csak directx és eredetileg a vidkártyához adott, később a legfrissebb nvidiás drájver volt, hálózat és tűzfal nélkül) feltéve,
    próbáltam folyamatosan a sima, 1.5-ös és 1.6-os peccsel (1.5-össel azért, mert a magyarítást is néha próbáltam használni, nagyon bizakodtam),
    kitisztítottam a port a gépben az összes hűtőrészlegből, beállítottam a gép mellé egy kb 40 cm-es asztali ventillátort (ez tavaj bejött a Witchernél nyáron),

    A játék eredeti, nem másolt, már konzultáltam az EA supporttal, azt mondták, hogy póbáljam ki másik gépen, hátha a DVD rossz.
    Na ez azért nem lehet, mert mielőtt megvettem eredetiben, volt már előre egy "biztonsági másolat" verzióm, és a legérdekesebb az, hogy az a legelején ment, a körökre osztott játékmódban magyarítva játszottam kb 3 csatát, oszt a következő bekapcsoláskor már fagyott. Akkor még elökörködtem vele egy csomót, de nem sikerült életet lehelni a gaméba. Ekkor vettem meg eredetibe, oszt így se jó, így is próbálkoztam elég sokat, ugyanaz a hibajelenség...

    Kérném segítségeteket, hátha van valakinek ilyen tapasztalata, vagy ötlete, hogy lehetne életet rugdallni a gaméba.
    Talán nem a gamével, hanem valami hardverspecifikus probléma lehet...?

    Már csak a fórumban van reménységem, én kifogytam minden ötletekből :)
    Ave
    Magicrat

    Ave
    Magicrat
  • Lacoka12
    #3713
    sziasztok magyarositást tudtok adni The Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth-hoz?
  • Lacoka12
    #3712
    sziasztok miért lesz game over pár perc után amikor senki nem ölt meg és idő határ se volt,ez miért van?
  • tenka888
    #3711
    Sziasztok

    Egy olyan kérdésem lenne, h miért van az h elindítom a The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king és tölt aztán kiírja h a windows hibát észlelt és leáll? és ugyan az az op rendszer van fent mint haveromnak (win7) és töröltem már , meg feltettem más meghalytóra és ugyan úgy ezt csinálja:S. ha valaki tud valamit [email protected] msn címen elér vagy írjon itt .kösszi előre is:)
  • Phoenix lord
    #3710
    1.6 os patch-ez müködő no cd crack

    http://rapid4me.com/?f=4328020&t=Battle_for_Middle_Earth_2_v1.06_NO-DVD_crack.rar&
  • blackcaptain
    #3709
    Üdv Mindenkinek!

    Aki szeretne játszani másokkal annak itt a helye! (BFME2)

    NÉV: -=[ Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth II ]=-

    JELSZÓ: 12345
  • samsung123
    #3708
    ez egy biztonsági dolog....
    akkor van ez, ha a játék ugy érzékeli nincs a windózba regisztrálva...azaz feltelepítve...UJRA kell telepítened és elvileg megoldódik.
    asszem nekem ez volta gondom a generalsnal
  • szoszibá
    #3707
    Sziasztok! Nekem lenne kedvem multizni, hamachin, tört játékom van. Akit érdekel keressen meg! MSN:[email protected]
  • Minister
    #3706
    Hello
    Miért van az, hogy játszok a BFME2 - Rise of the WK -gel, és (skirmishben) fogja magát és egy kis idő után a játék elején, kb három perc múlva fogja magát és kiírja, hogy defeated és mindenkim meghal, meg minden épületem lerombolódik. Ja, és EREDETI CD!!
    Valaki valami ötlet? :S
  • darkmanx28
    #3705
    nemreg toltottem le a Hamacsi-t es szeretnek BFME 2 est jatszan valakivel-valakikkel.szoval irjatok
  • darkmanx28
    #3704
    sziasztok
  • Csartak
    #3703
    Carloska írta:
    Crack:
    http://anonym.to/?http://www13.zippyshare.com/v/76697206/file.html


    Vírusnak észleli de ártalmatlan sima patchelő hogy menjen!


    Ezzel az a gond ,h nem csak vírusnak észleli hanem az is. Trójai van benne és ráadásul nem is működik. Van vkinek működő 1.03ashoz crackje?
  • Láma!
    #3702
    valahol a C/docu and sett/usernév/application data-ba asszem.
  • Láma!
    #3701
    ha esetleg valaki játszana BFME 2 WK-t hamachi segitségével hálóban, szóljon, és egyeztetünk időpontot:)
    haverral ketten kicsit unalmas már:D
  • butcher20
    #3700
    Sziasztok!!!

    Valaki megtudná nekem mondani hogy a játék milyen mappába teszi az elmentéseket? mindenhol kerestem ahol csak lehetett de nem találtam:S