134
Journey To The Center Of The Earth
  • Sephi
    #134
    Ha' en tegnap kaptam meg de ennyit meg kaland jatekkal nem szerencsitlenkedtem. Az mar az elejen idegesito hogy kicsaj siman elarkja a zsebebe a helikopternek a cuccat :)))
  • M.A.D.
    #133
    http://www.gameboomers.com/walkthroughs.html
  • bogyoka
    #132
    Beirok ide, hátha megnézi valaki, segítség kéne, mert már nagyon mérges vagyok.
    Azt a kristályt szeretném lekapni a falból, tudom, hogy a két fadarabot kéne összekombinálni, de nem akarja nekem.
    Nem tudom leszedni azt a nyamvadt kristályt.

    eyecandy: lentebb van egy ajánlás a #15 hozzászólásnál
  • eyecandy
    #131
    Tud valaki egy linket, ahonnan leszedhatném a gémt?
  • galocza
    #130
    hát eléggé kiábándító.
    -álló hátterek
    -nincs zene (a hiba lehet hogy az én készülékemben van)
    -utálom, hogy ide-oda kell rohangálni, mert egy csomó dolog csak akkor lesz aktív ha már megcsináltam ezt vagy azt (a saját kútfőből megoldást feladtam az elején az idióta kapus rejtvénynél)
    -semmi segítség, hogy amit csinálok mért nem jó, vagy egyáltalán mit kellene tennem
    -a beszédhangokon is spóroltak és nem keveset, nincsenek kommentek, se vicces, se nem vicces.
    -megaminemjuteszembe

    a sztori és környezet viszont jó, ha fel nem húzom magam újra ezek kedvéért csak végigmegyek rajta.
    viszont longest journey-k és syberia-k után MAX hiánypótlásra javasolható. lehet hogy akkor is jobban járok, ha elővakarom a broken swordot.. 8(
  • Nibbler
    #128
    Ha jól emlékszem kesztyűs kézzel lehet csak. :)
  • moland007
    #125
    Hali!
    Segítség!!!!!!
  • LezLee
    #124
    Mochee hasonló a Syberiahoz, de közel sincs olyan jó. Engem annyira kiakasztott a logikátlansága, meg a hülyébbnél hülyébb feladványok, hogy uninstalláltam a picsába. Inkább minden erőddel koncentrálj a Black Mirrorra, hidd el szükséged lesz rá :)))
  • mochee
    #121
    Ez hasonló a Syberiához? Milyen komoly a gém? Érdemes a Black Mirror mellett és a Syberia után foglalkozni vele?
  • LezLee
    #120
    Ha nem lennék ilyen makacs, már rég ráhagytam volna ezt a játékot a fenébe....
    De hajt az ösztön, hogy végignyomjam. Nehogymáá kifogjon rajtam ez a szutyok :))))
  • LezLee
    #119
    jaja, bár én még télleg csak nagyon az elején tartok. Azért kíváncsi lennék ki az a pihentagyú, aki kitalálta ezeket a puzzle-kat, meg az az ajtós hülyeség ugyan mért kellett bele?? Csak elveszik az ember kedvét már rögtön a legelején.
  • reaper4
    #118
    ha minden jól megy most hagyom el a várost.
    igen vannak benne érdekes "feladványok".
  • LezLee
    #117
    Mér te hol tartasz? Én most sajna nem tudok jáccani, mert dolgozok. Úgyhogy marad nekem a fórumba írogatás... Amúgy még csak a kürtös résznél tartok. Ezzel is meg fogok szenvedni szerintem. Bezzeg mennyivel logikusabb volt a Black mirror...
  • reaper4
    #116
    kár!

    na mindegy ha kell segítség szólj (már ha addig meg nem előzöl ) !
  • LezLee
    #115
    Á dehogy. Nem hiszem hogy van olyan ember ezen a földön, aki magától rájött volna erre. Nem értem minek kellett ilyen hülye, gagyi, megfejthetetlen feladványt belerakni rögtön a legelejére. Azon a linken néztem én is meg a megfejtést, amit te linkeltél be. De én az életben meg nem fejtettem volna az biztos. Egyszerűen nem látom , mi volt benne a logika. Áhhh.
  • reaper4
    #114
    a kapu kinyitására Magadtól jöttél rá?
    mert ha igen akkor írd már le milyen logika szerint jött össze!
  • LezLee
    #113
    Nah én is belekezdtem ebbe a kalandba...
    Első ránézésre szép, bár nekem nagyon illogikusak eddig a feladványok. Meg nincs is akkora hangulata mint a Black Mirrornak. Na mindegy, ez van, ezt kell szeretni. Most a gomba tetején a dudánál kicsit elakadtam. Sebaj, előbb utóbb majd rájövök.
  • reaper4
    #112
    köszi. közben kiderült, h 1-2 dolgot kihagytam azé nem engedte. most már helyén van a 2 cullang, de nem akar menni még a pali.
  • Carlos
    #111
    Van egy cső vagymi. Azon van egy luk, arra azt a genyát rácsűröd, aztán mehet a palack.
    Ottvan a kosár nézetben, és nem kell vele csinálni semmit.
  • reaper4
    #110
    törött csőre? az ott van ugye a léghajó vagy mi kosarán.
    nem kell csinálni semmit azzal a bőr genyával előtte?
    csak azért, mert nem rakja fel azt sem.bár nem tudom már h mit lehetne csinálni vele.
    apuuu én nem ilyen lovat akartam! :(
  • Carlos
    #109
    Engedi az, Felraktad a törött csőre a dinoszaurusz bőrcafrangot??? Utánna lehet csak!!! Asszem!
  • reaper4
    #108
    mi van te RÁK?
    nagy az arcod?
    akkó mér nem válaszolsz?
  • czky
    #106
    Te ezt nem tudod?
    Te h...e bé..!
    Menj el síelni!
  • reaper4
    #105
    azt mondja meg nekem vki, hogy miért nem engedi a helium bottle-t odaadni v felszerelni a léghajós palinak v léghajóra??

    már semmi tippem nincs. :( a városban mindenhol megnéztem mindent már (asszem).
  • Nibbler
    #104
    Köszi szépen :)
  • Carlos
    #103
  • antijedi
    #102
    eheh már teis kezded??
  • Carlos
    #101
    A bányánál van egy patak, ott töltsd meg a kulacsot vízzel és add oda neki az aspirinnel együtt.
    Akkor mongya, hogy nem jó meg ilyenek (duda).
    A fadarab meg a kagylót kombinálod, rácsűröd a dudár. Asztán menny vissza a drágakőcsiszolóhoz és szedd le a pumpát! Tedd a dudára és készi is!!!
    Ezek után az asztalt kutasd át...
  • Carlos
    #100
    100.
  • Nibbler
    #99
    Hi!
    Kéne egy kis segítség.. Odaadtam a hadnagynak a cuccokat, hogy bekötözze a törött lábú katonát, de nem tudok vele beszélni a dudáról.. Mi kell ahhoz, hogy tudjak?
  • reaper4
    #98
    itt a cucc aki még nem találta meg az ajtó (egyébként sokak által megfejthetetlen) kombinációt.
  • LezLee
    #97
    Szerintem inkább Syberia. De nem olyan jó, bár még csak az legelején tartok.
  • Sephi
    #96
    Ezt a jatekot mihez lehet hasonlitani? RE vagy Syberia stilus?
  • LezLee
    #95
    Köszi már rájöttem. Most azzal a kib...ott ajtóval nem boldogulok. Lenne oly szíves valaki, aki belinkelne egy képet a megfejtésről????
  • reaper4
    #93
    a 74-es válaszban megtalálod.
  • LezLee
    #92
    Elárulná valaki, hogy az elején a barlangban mivel kell kiszedni a kristályt? Köszi
  • reaper4
    #91
    már nem kell köszi. rájöttem :))
  • reaper4
    #90
    csá elküldenéd nekem is mail ban azt a kib....tt ajtónyitó kombinációt? [email protected]

    köszi
  • Carlos
    #89
    Ezt megpróbálom... :)
  • Carlos
    #88
    Végigjátszás angolul