73
Turok: Evolution (c) Acclaim Entertainment
  • Joker5
    #73
    Valaki segítsen . a játék elején mikor menekülni kell a felrobbant űrhajóból van egy ajtó amit " E " gomb lenyomosával kell nyitni , de hiába nyomom a fickó csak erőlködik de az ajtó nem nyilik . Valaki tudna segiteni mi lehet a gond ???
  • Maxtreme
    #72
    Húzd ki a joyt/gamepadot/kormányt..
  • SoS Zsoltfuhrer
    #71
    hi all!
    miért van az hogy a játékot elinditva a karakterem megállás nélkül forog? olyan mintha be lenne ragadva egy gomb, ez kizárva!!
  • blackgamer
    #70
    trailers
  • blackgamer
    #69
    elérhető egy E3 trailer (lap alján a link), ha nagy dínók lesznek benne akkor talán elnézem a többi hiányosságát
    2007-re mondják a megjelenést, de még alcímet se írnak
  • Kaslerka #68
    A képek alapján fa*za lesz.
  • blackgamer
    #67
    néhány kép a készülő Turok játékból, ha ilyen sötét lesz akkor inkább hanyagolni fogom
    jah, és remélem nem valami Serious Sam klón lesz
  • Magiszter
    #66
    Kicsit tudnál pontosítani? Nem vagyok otthon a torrentezésben.
  • Harly18
    #65
    torrent
  • Magiszter
    #64
    Meg lehet még ezt a játékot szerezni valahonnan? Mert én nem találtam sehol neten. Valaki mondana valamit erről?
  • Shep
    #63
    asszem dx8.1 es támogatású kártyákon megy csak, szóval MX440-en nem fog elindulni, de lehet rosszul tudom
  • ricsi1
    #61
    Hell!
    nekem Geforce 4 MX440 8x-es akártyám..
    milyen drivert ajánlanátok,hogy menjen?
  • krisz073
    #57
    Megtörtén söt fix.exe letöltve hozzá de igy is hibával kilép.
  • Pityuka Fővezér
    #56
    Jó kis gém.
    Fél órát települt, 1 percet nyomultam vele aztn fél óra uninstall. Hát ezzel is el lehet ütni az iodőt.
  • CSOCSO
    #54
    így van... a másodikis jo.. viszont a második multi része fergeteges volt...több évig nyomtam!... 2-3 magyarral.. egyetlen hun clan:)
  • Tovi
    #53
    Gondolom nem a boltban vetted? A 2. Cd-ről a game.exe átmásolva?
  • krisz073
    #52
    Nekem runtime erorral leál inditáskor,volt valakinek ilyen hiba?
  • Jony
    #51
    A turok első rész szerintem a legjobb single fps amit valaha csináltak. Legalábbis nekem annakidején konzolon nagyon bejött. A kettő se rossz. Annak meg aki azt kérdezi mit lehet ebben élvezni annak az a válaszom hogy a hngulatát bár ezzel még nem játszottam de szerintem jó dinókra meg robotokra lövöldözni.
  • CSOCSO
    #49
    én a turok 3 ban csalodtam.. azután ez már kész felüdülés!
  • Tovi
    #48
    a 9. perctől mát jó
  • Deajka
    #47
    Na, de jó én is ugyanígy gondolom. A játék menet olyan ósdi, hogy nincs is kedve belefogni az embernek, amit meg menünek hívnak nekem a kocsma beli konami gépeket jutatta az eszembe. Szerintem, ezen semmit nem változtattak, pár hónapot porolgatták az enginet egy kis story azt ,fuss turok hozd a pénzt, fuss!
  • NeoMaN
    #46
    Úristen skacok. Bazz ez iszonyat szar, valami elképesztő. Imádtam a Turokot, de ez kiábrándító. Én nem is tudom, hogy mernek ilyet kiadni....
    Sokat vártam tőle, de csalódtam....
    Titeket mi fogott meg benne?? Én a 8. perc game után letöröltem.
  • Frank99
    #45
    azt, hogy vegyenek vissza, és arról ne ugassanak, amiről halvány lila fingjuk sincs....

    egyébként + unreg emberektől nem kell sokat várni.
    ideesik valahonnan beleokád valamibe, oszt lehet soha nem jön ide.. sok kis pöcs sulinetes...
  • Tovi
    #44
    Most, hogy továbbnyomtam a chapter 4-ig, egészen megbarátkoztam vele, egyedül a mentések hiánya miatt dühöngök néha.
    Frank99: Mit lehet várni azoktól az emberektől, akik most kezdtek PC-zni? Fogalmuk sincs a régi nagy nevekről, vagy azokról a gamékról, amik forradalmiak voltak a maguk korukban. Én végignyomtam az PC-s evolúciót (C64-től), és van viszonyitási alapom.
  • CSOCSO
    #43
    szvsz is jo gamez.. 10/7 esre itélném...nem jobb mint a 2.1... a 3 nál mindenképpen!!
  • Frank99
    #42
    az unreg emberek szívesen irnak ilyen "lehánynivaló" commenteket.

    ez a játék sokak kedvenc játéka volt, és ha rosszabb is lett, mint a korábbiak, akkor is végigjátszák.

    sok 4 cd-s játéknál királyabb, jók a fegyverek (sniper ij stb.) és nem is túl könnyű.

    aki egy kis lövöldözésre vágyik, TÖKÉLETES....

  • CSOCSO
    #41
    pffffff .. most vagy a gépem van lerohadva és kéne egy restart vagy tényleg 40 perc egy rohadt uninstall
  • CSOCSO
    #40
    ppfff.. 30 perc install.. majd kiderül hogy nem is fut ez a szemét game...most meg 30 perc uninstall...fasza:)))
    mindegy.. mihezképest már végignyomtam GC-n...csaka netgamez miatt szeretem be...de akkor most tuti nincs netesgamez???
  • CSOCSO
    #39
    öcsém enneka játék élettartama kb 1 hét.. abbol 1 napa telepítés....komoly gépeken is 30 perc a telepítés?
  • CSOCSO
    #38
    :))... talán igen.. egy rakás fos lett a negyedik része csak ne feledd hogy anno majdnem 10 éve ennek az első része volt az ami alázta n64 en a pc-s kvéket!!!!
    mondjuk ettől még nem kell ezt isteníteni meg talán játszani sem.. a turok 2 is kurva jo volt.. a turok 3 már nem.. viszont ez egy jo amez volt konzolon!...azt hogy itt mennyire bírták átteni at még nemtom de mindjárt meglesem...
  • codec
    #36
    Ha a rip fut egy gf2 mx-en akkor a 2CD-snél mi lehet a gond, ha a GF4 mx-en miért nem müxik?
    Valami patch kellhet?
    Ötletek?
  • Skynet
    #35
    Jah igen főleg nem hogy haverom leszedte ripben és fut a gépén a gef2mx400-asával:)
  • Skynet
    #34
    Manapság szinte minden progiban van pixel shader és elindulnak mx-el max nem rakja ki a ps textúrákat,effekteket.Annyi.
    Egyáltalán nembiztos hogy az mx a gáz
  • codec
    #33
    Gf2 Ti Kártyával elindul a game?
    Valaki kipróbálta már ilyen kártyán?
    Pls
    Help!
  • Tovi
    #32
    gyanítom hogy pixel shader (DX8)-el dolgozik a program, és az MX-ek nem tudják.
  • Izmael
    #31
    Hoi!

    nahhh...nekem sem indul, nem tetszik neki a vidkártya:(
    u.A.Geforce4 mx 420, legfrissebb driver, stb.

    Any idea?
  • Frank99
    #30
    meg lehet csinálni, inkább a széle felé(ls. szikla) kell kormányozni, mert középen mágnesesség vagy mi a fene van, amikor meg zuhanni kezdesz, meg kell próbálni kihozni.
    úgy 5.-re sikerült...

  • Tovi
    #29
    Most nem, holnap meló, azért thx
  • CSOCSO
    #28
    fogalmam incs.. képet tudsz berakni rola?
  • Tovi
    #27
    Mittudom én, Mikor kinyílik a bazi nagy zsilipkapu, ott nem tudom kormányozni a madárkámat. Kicsit uncsi mindig újrakezdeni