4775
  • ACE
    #2894
    naja, nálam élsimítás meg Aniso is max.-on... de ha a max. volt nálad 30, akkor nem hiszem hogy a minimum is annyi, mert kiba nagy különbségek vannak a külső meg belső helyszínek között.
  • Glpetyus
    #2893
    Nálam a jó futás = 30 Fps :P
    annál lejjebb nemigen ment,igaz sokkal följebb se(
    Amúgy meg az árnyék volt csak mediumra téve,élsimitást nem használtam,mert az már nagyon lefogta...
  • ACE
    #2892
    Hát azért az megnézném hogy 9600-al hogy fut a Far Cry mindent full-ra állítva 1024-ben... Még nálam is meg-megröccen egy-két külső helyszínnél, és lemegy 30-ra az fps. Belső helyszíneken nincs gond, ott nálam is 80-100 fps között mozog.
  • qrz
    #2891
    SPOILER!
    Ha még akut a problémád akkor az anyahajó oldalán kétoldalt vannek légvédelmi ütegek azokat ha kilövöd a hajó felrobban.A bombákat meg a torpedót rádobáltam elötte. A rombolóra meg majdnem függölegessen zuhantam rá közben meg szórtam gépágyúval erre az is felrobbant.
  • Glpetyus
    #2890

    Kisregény :))
  • Glpetyus
    #2889
    Vélemény a gémről=
    Kezdjük a gépigénnyel,grafikával =
    Előre mondom,kicsit a Far Cry-hoz kel hasonlítanom,hisz a környezet nagyjából ugyanaz.
    Nos hát szerintem a gépigény indokolatlanúl magas néha,én nekem ez az első gém amit 800x600-ban tolok,mert így mindent maxra tudok tenni 1024-ben meg csak a mediumra futja...
    Habár csak egy 9600-al tolom,de ezen a gépen az ötször szebb Far Cry 1024-ben,max-on teljesen jól futott. (mondjuk a Doom is :P)
    Graf = nos nekem ez sem tetszik,...nem ronda,de semmi extra,egy ilyen gépigényhez képest.
    A robbanásokat jól elbaszták,mert sztem nincs gép amit nem lassítana be,ha pont a "pofám" elött robban.
    Egyedűl a karakterek tetszettek,mert jópofa a mimikájuk,és amúgy is szépek.
    A táj a FC-hoz képest emlitésre sem méltó...

    Játékmenet,M.I. = Néha jó,néha "fura"
    Végre nem csak én használom a telepített géppuskákat!!!4
    A közelharcok nagyon hangulatosak (shotgun rulz :P)
    A "történet" végre nem dögunalom,legalábbis nekem.
    A hangok,zenék nagyon jók.

    Néhény negatívum ami eszembe jut =
    Az említett gépigény,...nem is tom' olyan "fura" néha...(jobb lett volna,ha a CRYEngine-t használják :D)
    Bugok = hát gondolom már mindenki találkozott egy párral :)
    LASSÚSÁG = nos számmra ez a legrosszabb,mert az emberünk olyan lassú mint egy csiga :(
    Az újratöltés,a fegyver váltás sztem piszok lassú :(
    Sebzés = szar...,Mediumon tolom,de néha egy lövés,máskor egy fél tár kell az ember törzsébe,hogy feküdjön.
    A logókat nem lehet átlépni!!!!4 :) (kicsit zavaró :P)
    Na egyelőre ennyi,majd még biztos eszembe jut vmi :)
  • Nahar
    #2888
    Tört server van már??Írott cd-vel lehet Multizni??
  • Glpetyus
    #2887
    Reggelt :)
  • Glpetyus
    #2886
  • rage
    #2885
    Megnéztem, gratulálok
    Nekem is tetszik, ügyes munka!
  • qrz
    #2884
    Hali!
    Megnéztem. Amúgy szép. Ha a zenét jobban illesztenéd a snittekhez,ill.ha ingame akcióknak lenne hangja(robbanások,lövések).Még jobban ütne! :) Ha meg már lösz rájuk illene néhánynak meghalnia is!
  • Tatyla
    #2883
    jó már neked hogy ott jársz!
  • ReTeK
    #2882
    SPOILER

    Repülős rész.Az anyahajót + rombolót kellene megsemmisítenem 4 bomba + 1 torpedóval. Mindent szétlőttem/bombáztam de semmi... melyikre kell a bombát és melyikre a torpedót ?
  • rage
    #2881
    Amúgy az volt a legjobb taktika, hogy csak a szállító gépet kísértem figyelemmel, végig rajta voltam, s ha valaki nagyon közel ment hozzá, akkor lőttem azt a gépet.

    De számomra is váratlan volt, hogy hirtelen megjelent a completed felirat, induló megszólalt, gép leszállt, én meg jobban örültem, mint a katonák a játékban :)
  • Tatyla
    #2880
    Hogyan? kérlek mond el!
  • rage
    #2879
    Ahh
    Azért tizenkettedikre sikerült :-)
  • Nyiri
    #2878
    Nem mert load felirat jon be.
  • Tatyla
    #2877
    sajna nem mert akkor nem irná ki hogy "press fire"!
  • dardevil
    #2876
    A fejhallgatód nagyon felkelltette az érdeklödésemet !
    Nekem sincs 5.1-es hangkártyám, hogyan kell átkonfigurálni a hangdrivert - csak beállítom és müxik az 5.1 ???

    Jöhet privibe, hogy a többieket ne zavarjuk .
    KÖSZI !!!
  • hiba
    #2875
    nem lehet hogy ez is direkt olyan kinyiffanos resz mint az elejen? :)
  • Nyiri
    #2874
    En is itt voltam. Kb. 34674278247845845246z7x haltam meg es annyira ideges lettem hogy uninstall. Kesz, tobbet nem veszem elo. Lehet hogy azert mert hard-n nyomtam, de akkor is beteg ez a resz.
  • rage
    #2873
    Na,eljutottam az általános elakadási ponthoz
    Henderson reptér, meg kell védeni a szállító repülőt
    Először kiírja, hogy 3 maradt
    Aztán kilövök egy halom gépet, nyomok egy TAB-ot : 4 maradt

    Aztán egyszer csak meghalok

    Király.
  • rage
    #2872
    Aha
    Remek ..

    Köszi a segítséget
    :-)
  • Tatyla
    #2871
    Nem a repülöket kell löni hanem a torpedókat amit ledobnak számszerint 5 db-ot!
  • SuperCow
    #2870
    igen PH-n is ott van. Hálisten nagyon dícsérik. ( ami jól esik ) csak itt nem reagáltak rá gondoltam felhozom kicsit.
  • Tatyla
    #2869
    sry!
  • rage
    #2868
    SPOILER

    Segítséget kérnék
    A pilóta kiszabadítása után , a csónakokban ülve evezünk
    a Nautilus hajóhoz. Ott kéne megvédeni, de kb 5 másodperc múlva
    (hiába lövöm a repülőket) szól, hogy torpedo inbound, aztán robbanok is fel. Hogy lehet ezt megoldani ?
  • gpm
    #2867
    Jo cucc, nalam egy Ozaki 5.1-es rezgos cucc muzsikal audigi2 kisereteben
  • gpm
    #2866
    A PH!-n igen(en is) es nagyon ott van a demo.

  • antijedi
    #2865
    és ezt miért ide??
  • SuperCow
    #2864
    na senki se nézte meg / szedte le?

    érdekelt volna a véleményetek.

    MOH : PA Intro by SupaCow
  • Tatyla
    #2863
    Kandurex megkért hogy írjak egy öszettebb véleményt az alant látható (#2848) 5.1-es fejhallgatórol! A követketök csak az én személyes véleményem a saját tapasztalataim alapján!
    A fejhallgató már elsö benyomásra olyan mintha fémböl lenne preciz szép munka. A tápegységbe bemenö és a fejhallgató végén lévö csatlakozó vége aranyozott. Én 5.1-es hangkártya hijján az IC7-es alaplapom integrált hangkártyájához csatlakoztattam és csak a hang drivert kellett átkonfigurálnom 5.1-re!
    Az elsö bekapcsolásnál majdnem megsüketültem mert a vezérlöpultban a hangot nagyon le kell venni, de a fejhallgató zsinorján taláható hangerö szabályzókat (mindkét fülre külön-külön) is lehuztam! A piciny kis Genius 2.1 hangszórómat is rá lehet dugni a tápegységére,igy az is használható továbbra is!
    Külön található még egy vezeték köteg ha valaki esetleg dvd lejátszóra vagy házimozira kötné!
    Én szerintem megéri a pénzét mert egy hosszutávu strapabiró szerkezet. A subnál szinte remeg a fülemen az egész de igazán nem lehet leírni, hallani kell,és nem lehet összehasonlitani egy sima stereo fejhallgatóval!
    Akit bövebben érdekel annak
    itt egy link jobb képekkel!
  • dardevil
    #2862
    Próbálom - KÖSZI !!!
  • qrz
    #2861
    Löni a repcsiket tovább az AA gunnal mert zerók üldöznek 1 Blackcat szállítót.
  • dardevil
    #2860
    Tud valaki segíteni ?
    Anderson Field pálya lelövöm repcsiket, valami AA nevü ágyúval, életeröm 100 %, utána hív valaki, de bármerre megyek bármit csinálok azonnal meghalok.
    Már a pálya vége fele lehet.
    Valami ötlet ? Elöre is köszi !
  • rezsofiz
    #2859
    Nincs mit : )
  • Tatyla
    #2858
    Ez egy teljesen különálló játék!
  • dave69
    #2857
    hali

    lehet hogy már kérdezte valaki de a mohpa kieg. lemez vagy egyedüliként is lehet telepíteni?
  • Tatyla
    #2856
    még nem!de azzal birkózok!
  • Tatyla
    #2855
    ja jó akkor köszi!