4775
  • Tatyla
    #2934
    Na én is átvergödtem a reptéren végülis a fekete macska segge után löttem folyamatosan az AA gunnal és hip-hop winer! Eljutottam a mocsaras folyóig de ahogy feküdtem a földön és vártam a szanitécet helyette egy "szinámátá" kiálltás kiséretében egy szuronyt kaptam a gyomromban ami annyira fájt hogy kiléptem!
  • dolfy #2933
    Időközben már én is megleltem az utat. qrz-nek volt igaza a központban van egy lejáró, csak olyan k...a sötét volt, hogy láma fejemmel nem láttam. Kicsit fel kellett nyomni a fényerősséget. Mindegy mert most meg a 4 gépágyúval szopok de nagyon. A tankot már kilőttem, de így sem sokkal könnyebb. Még jó, hogy csak mediumon játszok.
  • Tatyla
    #2932
    Vagy ez az a rész amikor az ágyu felrobbantásával robbantasz egy új járatot!Keverem az eseményeket!
  • Tatyla
    #2931
    De lehet hogy én másra gondolok!
  • Tatyla
    #2930
    Azok csak aknavetök és a használojukat kell likvidállni én is megakadtam itt mert a sor végén még maradt egy katona és csak ott gugolászott és ez már szerintem bug volt mert ahogy kinyírtam a cselekmény azonnal folytatódott,ugy hogy nézz körül mégha a társak nem is követnek!
  • qrz
    #2929
    Hali!
    A kommunikációsközpontban van 1 lejáró ott kell tovább menni,ha jól emlékeszem.
  • SuperCow
    #2928
    hi. LEgközelebb figyelek ingame hang ra is, meg a többi dologra is, a kritika jogos elfogadom :)
  • Csuhai G
    #2927
    kössz!
  • dolfy #2926
    inkább uninstall, de nem adom fel majd csak kitalálok onnan valahogy....
  • insp
    #2925
    Ne kösd fel magad.

    (Mondjuk én is bánom már, hogy hard-on kezdtem. Más játékok esetében az élményt növeli a hard fojozat a legtöbb esetben, itt meg csak frusztrál, de azt nagyon... E helyett az idióta sebzési modell helyett használhattak volna igazán valami értelmesebbet is.)
  • dolfy #2924
    Lehet, de meg nem mondom hányadik pálya volt.
    Ellenben lenne mindenkihez egy kérdésem, ugyanis megakadtam de rendesen. A tarawa nevű pályán vagyok annál a résznél ahol fel kellett robbantani a bunker tetején lévő adótornyot. Na már most még 5 ágyút kéne likvidálni a parton, de sehogy sem tudok továbbmenni az ágyúk irányába. Remélem nem bug és tud valaki segíteni ellenben felkötöm magam....
  • xxxbence
    #2923
    sracok ti tudtok interneten yaccani ezzel a szutykal? nekem eye-be nem nem akarja az igazsagot egyszeruen nincs egy jatek tipus sem a mohpa alatt. ez miert van?
  • dr Kotász
    #2922
  • Csuhai G
    #2921
    és tudni szeretném, hogy hanyadik pályán van?
  • Csuhai G
    #2920
    Mert még nem jutottam el odáig, de láttam róla képet
  • Csuhai G
    #2919
    Heló!
    a Pacific Assaultban lehet majd repülőt vezetni?
  • insp
    #2918
    Priv. ment, nem akartam offolni.

    Hogy egy kicsit ON is legyek:

    A Henderson reptérre szerintem Hard-on a legjobb taktika a következő:

    1. Amikor az első légvédelmi ágyúhoz értek, akkor ritkítsátok meg kicsit a vadászgépeket, és nem fogtok 5 másodpercenként elhullani a géppuskatűzben.
    2. Amikor a hangárt kell megvédeni, akkor NE a légvédelmi ágyúval tüzeljetek, hanem a géppityuval! Hármasával fordulnak zuhanórepülésbe a bombázók, még jó messze a levegőben le kell szedni őket egy sorozattal.

    ...Így se lesz könnyű (hard-on legalábbis), de megcsinálható. A szállítógépet pedig már gyerekjáték lesz megvédeni a géppuskával.
  • ACE
    #2917
    Mennyibe kerül egy ilyen? Nem találok árlistán
  • insp
    #2916
    Az egyetlen alkatrész, amin TILOS spórolni, az a monitor.

    [Offolást befejeztem]
  • insp
    #2915
    Samsung 959NF: 1600x1200@85 Hz

    Ide már nem kell AA.
  • KeKKSZike
    #2914
    Ez micsoda? :O
  • ACE
    #2913
    Az érdekes lenne ha 1600-ban tudna 75 Hz-et, jó lesz az 1280-nak is...
  • Kandurex
    #2912
    Fene, régebbi modell, így elavult volna?? :((, na jó, hagyjuk mielőtt elkezd valamelyik fan üvölteni az OFF miatt
  • Glpetyus
    #2911
    Ez?
    Ez 1920x1440 -es felbontású...pfff...nem is tudtam,hogy van akkora felbontás
  • Kandurex
    #2910
    Ár? Nemtom' tavaly decemberbe vettem 50 ropiért, tudom drága, de ne feledd, hogy tavaly és tényleg kellemes a szemnek, amúgy www.samsung.hu és az MB kategóriáknál nézelődj.
  • Glpetyus
    #2909
    Brutal
    Ár?
    Link? :)
  • Kandurex
    #2908
    Az enyém samsung 1024 100 megy, 1600 pedig 75
  • Glpetyus
    #2907
    + egy=
    :)
  • Glpetyus
    #2906
    GeCube Ati Radeon X800 Pro 256Mb

    Ennél bikásabbat??

    Most már tényleg =
    :)
  • ACE
    #2905
    Na hát ezaz, 19"-osnál nagyobb moncsira meg kinek telik? Akkor inkább veszek bikás videókarit, és bekapcsolom az élsimítást :)
  • Glpetyus
    #2904
    Arra ugyanúgy kell az élsim :)
    Legalábbis szerintem...én nem látok TÚL nagy különbséget...
  • ACE
    #2903
    Az enyém 17" LG F700B, és szintén csak 1280, de természetesen csak 60 Hz. Általánosságban a 17"-os moncsik 1024-ben tudnak 85 Hz-et, a nagyonn khz-esek meg 100-at. Majd remélem mostanában le tudom cserélni F900B -re, majd ott kipróbálom 1280-ban 85 Hz-en a game-kat élsimítás nélkül.
  • ACE
    #2902
    De 60 Hz-nél többet tuti nem tud abban a felbontásban, sőt az egyel kissebben sem...
  • Glpetyus
    #2901

    Az enyim csak 1280-at
    (noname :)
  • Kandurex
    #2900
    Nekem annyit tud a 17', az otthoni
  • Glpetyus
    #2899
    Akkor lennék vicces,ha a 17"-es moncsiból kihoznék 1600-as felbontást :)
  • ACE
    #2898
    És kinek van 25"-os monitorja, vagy ki akarja szétcseszni a szemét 60 Hz-el szerinted?
  • insp
    #2897
    Hehe, viccesek vagytok ezzel az aniso+AA dologgal...
    Én felpakaolom 1600x1200-ba, ott AA fölösleges, anisot meg max 2x-re.
    A felbontás növelését semmilyen csiribiri művelet nem pótolja (AA), de kb ugyanakkora erőforrást zabál.
  • Glpetyus
    #2896
    "naja, nálam élsimítás meg Aniso is max.-on"

    Erre meg megérdemelsz egy -t :D
  • Glpetyus
    #2895
    Á,az kis túlzás volt :)
    Mondjuk 30-50 (persze ez utóbbi mondjuk egy szoba vagy valami)
    Persze nyílván ment 30 alá is,nem szoktam méregetni,csak akkor ment a Fraps amikor klippeket készítettem belőle.
    Így játszottam le asszem 2 pályát,ez alapján mondom ezt az értéket.

    De az a lényeg,hogy ennél sokkal jobban futott....vagy nem is tudom itt mintha 30 fps nem az a 30 lenne,mint más gémeknél,...nemtom' olyan fura,máshogy nem tom' megfogalmazni :)