4775
  • Qwerty4
    #4175
    az egy kurva nehéz pálya, én a repülőt is alig tudtam irányítani, vagy 1 napomba telt az egész pálya, azelőtt a repülőtéren is gondok voltak
    már én sem emlékszem pontosan hol kellett lőni, azóta sok játékot gyúrtam + egy év is eltelt
  • bunkolaja
    #4174
    olvass vissza, volt téma. Úgy emlékszem az ágyúkat kellett rajta kilőni? de nem biztos.
  • bunkolaja
    #4174
    olvass vissza, volt téma. Úgy emlékszem az ágyúkat kellett rajta kilőni? de nem biztos.
  • Soldier22
    #4173
    sziasztok!

    Valaki mondja meg, hogy kell megcsinálni a repülős pályát, ahol a két hajót kell lerombolni? A szállítót sikerült kivégezni, de a rombolóval nem boldogulok. mit kell rajta célozni? Előre is köszönöm!
  • hofitom
    #4172
    Lécci lécci keress vissza
  • tosatt
    #4171
    Légyszi valaki egy cd-keyt!!!
  • Seten
    #4170

    Akármit csinálsz meghalsz. A játék utána folytatódik! Majd rájössz miért.

  • revizor
    #4169
    MOHAA Szent Péter mod
  • bunkolaja
    #4168
    Passzolok.
  • bunkolaja
    #4167
    nem segítek, 13x volt téma, keress vissza!
  • berry 12
    #4166
    segitsetek. elakadtam játék legelején kiérek partra egyböl felrobanok
  • Herti1
    #4165
    bunkolaja nekem nem lehet választani.. a kissebbiken van így is..
  • mixcontrol
    #4164
    mit kell csinálni a d-day pályán mert fölrobantuk az egyik bunkert ott le űlt az ősszes ember kivéve egy orvos plusz egy katona ott mit kel csinálni a bunker tetején??????????????????????????????????????????????
  • mixcontrol
    #4163
    A kis hajot kell bom bázni meg löni? (az a baj hogy 4+1 bombám van!
  • bunkolaja
    #4162
    meg kell semmisíteni! :) bonbázással vagy szét kell lőni. Emlékeim szerint mert kb másfél éve volt.
  • mixcontrol
    #4161
    Csátok nekem a flyboys nevű pályához kéne egy kis help az lenne: azanyahjot harcképtelené tettem a japán gépeke lelőttem: Már csak a egy hajó maradt és azzal nem tudom mit kell csinálni(ott van egy piros négyzet benne egy "x") És nem tom mit kell ot csinálni légyszi válaszoljatok előre is kössz!
  • bunkolaja
    #4160
    a képernyőbeállításoknál keresd.
    btw jut eszembe: ebben a játékban lehet a setupban választani a Pixel shader 2 vagy 1.2 verziók között? Az alacsonyabbat válaszd.
  • Herti1
    #4159
    vki segítsen má h hogy kell kikapcsolni a Catalyst VPU Recovert
  • Herti1
    #4158
    amugy jól jönne a magyarosítás me így nem élvezetes.. :)
  • Herti1
    #4157
    ok köccy de h kell ?? És ha kikapcsolom akkor nem lesz vele gond ?? Mert ugye az én gépem én kaptam, csak a 21 éves bátyám is kütyül vele mixel stb stb..és nem akarom ha megint vmit csinálnék vele ! Ha nem lenne vele vmi gond ha kikapcsolnám akkor mond meg h kell..van Radlight 4.0 meg a legújabb Ati Catalyst driver az ati 9000.hez...kössy csak mert régebben fagyás nélkül semmi gond nem volt vele..most sem fagy csak a az optionsot akarom megnyitni játék közben mindig kilép..de attol tok vele játszani csak vmikor má behülyül:) amugy veszek bele egy AMD Athlon 3.6 procit, 200 gb-os vinyót, Egy jó kis Asust, kicserélem a ramom me van benn egy 400-as 512mb-os meg egy 300 512mb-os..és 300-on fut..plussz egy ati 9800-at..van pénzem 400 000 amit a bankba rakattam anyámékkal..sok munkába került mire összegyűjtöttem..akkor ha megmondom hogyan kapcsoljam ki kikapcsolom...köcce csáó
  • bunkolaja
    #4156
    nem lehet, hogy a a Catalyst VPU Recoverje kavar be? Kapcsold ki.
  • bunkolaja
    #4155
    Még nincs magyarítás? Miért lesz?
  • Herti1
    #4154
    ok köcce de akkor régebben miért nem csinált ilyeneket ??
  • wesker24
    #4153
    Magyarositás még nincs és szerintem a videókártyával lesz a gond lehet hogy drivert kéne frissitened az ATI-nál a hiba üzenetet meg azért irja ki mert vagy nem elegendő a VGA kártyád hozzá vagy nincs beállitva a virtuális memóriád !!!
  • Herti1
    #4152
    jah és egy magyarosítás van ?
  • Herti1
    #4151
    Hali ! izéé kéne egy kis help ! Az a szitu, h most újra felraktam a gamet, és amikor mindig mielőtt elindulnának a pályák lerakja a játékot a tálcára, és ATI Technologis probléma lép fel, hogy legkisebb multémédiára állította a játékot értesítse erről a problémárol és akkor oda kiírja h Hibajelentés küldése vagy ne küldjön..de tavaly meg tavaly előtt nem csinálta ezt ! pedig viszi a játékot csak unalmas h kilép aztán vmikor nem tudom folytatni a pályát úgy bekeveredik..nah kérlek help :)
  • revizor
    #4150
    gyerekek ne csaljatok, baromira semmi értelme így! egyébként folyamatosan hallod hány óráron jön az ellen, csak oda célozz!
  • cseri001
    #4149
    néztem a guglin, de trainer-t nem akartam, meg cheatelni se...
    de most letöltöttem egy trainert, majd délután kiderül, hogy jó-e. így majd csak annyi lesz a csalás, hogy a HP maxi lesz.. :)))
    egyébként jó kis oldal ez a gameguru, köszi!
  • bunkolaja
    #4148
    lásd kivel van dolgod. A google-ről hallottál már? :-)


    http://www.ggmania.com/cheat.php3?cheat=10081
  • cseri001
    #4147
    sajnos nem találtam sehol mentéseket...
    majd még megpróbálom megcsinálni, hátha sikerül! :)
  • bunkolaja
    #4146
    a repülőket kell kilőni emlékeim szerint, nem a torpedókat és pontosan, gyorsan kell kezelni a légvédelmi ágyút.

    szvsz itt már keveseknek van fent ez a játék, van valami savegames.com, ott érdeklődj.
  • cseri001
    #4145
    sziasztok

    én most kezdtem el vele játszani, de máris elakadtam...
    nem tudom a pálya nevét, de talán a második pálya okoz némi nehézséget...
    ha valaki tudna egy mentést küldeni ezután:
    egy lezuhant repcsi pilótáját kellett kimenteni a japcsik karmai közül, és aztán -miután ezzel végeztünk-, csónakokkal "menekülni", vissza az anyahajóra, ahonnan le kellene puffantani az ellenséges torpedószóró repülőgépeket...

    tudom (legalábbis szerintem), hogy a torpedókat kell kilőni elsősorban, aztán a gépeket, de én mire eljutok a hajóig, majdnem kidöglök (élet 31%), és a hajón nincs medic, így aztán igen gyorsan kinyúvadok, a hajóval együtt...

    szóval örülnék egy mentésnek..., mert szörnyen idegesítő, hogy nem sikerül... valaki szánjon meg! :)

    köszi..
  • bunkolaja
    #4144
    van multi szerver? szvsz ezt a gamet senki nem játsza, de sok sikert.
  • pirosBoci
    #4143
    sziasztok hogy lehet benne multizni tört játékkal?
  • bunkolaja
    #4142
    nem hiszem. Nekem elég a bf1942 míg van szerver.
  • revizor
    #4141
    miért nem mükszik a spoiler???
  • revizor
    #4140
    (spoiler) nem baj majd a következő Mohaa neked is tetszeni fog (/spoiler)
  • bunkolaja
    #4139
    ezt a játékot gyalogbékák játszották, mellesleg csak 1 bőrt akart lehúzni a gyártó, 0 supportot adott hozzá. Ment a lecsóba, másfél év letöröltem én is.
  • revizor
    #4138
    csak mert mindenki túl akar lenni a repcsis részen, egyértelműen az újdonsága miatt. nagyon klassz ez a rész tanuld meg szeretni. Néhányszor végigtolod ezt a részt és meglátod mennyire meg lehet kedvelni. Eleinte utáltam én is..
  • bunkolaja
    #4137
    Senki. olyat meg pláne nem találsz, akinek a repcsis rész tetszik... :)